در این بخش قیمت خاویار در بازار داخلی ایران و لیست قیمت صادراتی و توضیحات مربوط به آن ارائه شده است. همچنین به عوامل موثر در قیمت گذاری و وضعیت بازار خاویار ایران در بازار جهانی نیز اشاره کرده ایم.
خاویار ایران جز مواد غذایی لوکس و ارزشمند است که ردیف محصولاتی چون: زعفران، پسته، قارچ دنبلان (ترافل)، شاه میگو (لابستر) و… قرار می گیرد. خاویاری که در کشورمان تولید می شود بهترین برند خاویار دنیا است. در مورد کیفیت خاویار ایرانی تنها باید گفت: خاویار ایران بی رفیب است.

لیست قیمت خاویار در شعبه مرکزی

قیمت ارائه شده در شعبه مرکزی رایبد خاویار در تهران و گیلان به شرح زیر است. در دو شهر تهران و رشت انجام تحویل درب منزل به صورت رایگان خواهد بود. دیدگاه و سوالاتتان را با ما به اشتراک بگذارید.
قیمت خاویار ایران

قیمت خرید خاویار در نمایندگی ها

قیمت خرید در نمایندگی های رسمی رایبد خاویار تفاوت چندانی با شعبه مرکز نداشته و تقریبا با همان قیمت شعبه مرکزی ارائه می گردد. مجموعه رایبد خاویار در اکثر شهرهای کشور نمایندگی فعال دارد و همکاران ما به صورت حضوری پذیرای شما عزیزان هستند.

اگر قیمت های ارائه شده در نمایندگی های رسمی ما از حد اعلام شده در سایت بالاتر بود لطفا به ما اعلام نمایید. اطلاعات نمایندگان رسمی رایبد خاویار را از واحد پشتیبانی دریافت نمایید.

قیمت خاویار صادراتی ایران

لیست قیمت خاویار صادراتی ایران در سایت رایبد خاویار بصورت تحویل خاویار در گمرک کشور مقصد CFR (ترخیص در مقصد به پای مشتری) ارائه شده است. قیمت ارائه شده در لیست زیر شامل: هزینه تمام مجوزات همچون CITES، هزینه حمل و نقل زمینی و هوایی تا گمرک مقصد، قرنطینه و هزینه ترخیص در فرودگاه امام می باشد.

قیمت خاویار صادراتی ایران
در بحث صادرات خاویار اگر نکته ای در ذهنتان مبهم است آنرا ا با واحد بازرگانی رایبد خاویار در میان بگذارید. همکاران و مشاوران رایبد خاویار آماده پاسخگویی هستند.

پیش بینی تغییرات قیمت خاویار در سال ۹۹

پیش بینی و ارزیابی تغییرات قیمت خاویار در سال های مختلف کاری سخت برای تولید کننده و صادر کننده خاویار است. متاسفانه با تجربه ای که در کشورمان داریم حتما باید از جنبه های مختلف میزان کاهش یا افزایش محولات آگاه باشیم و آنها را در نظر بگیریم. چالش پیش بینی تغییرات قیمت خاویار در سال ۹۹ را هم خواهیم داشت. حوزه خاویار نیز از این موضوع جدا و مبرا نیست و تغییزات بازار بر خاویار هم تاثیر مستقیم خواهد داشت.

تاثیر معیارهای متعدد بر قیمت خاویار

 • قیمت ارز
 • هزینه حمل
 • هزینه غذای ماهی
 • حقوق کارکنان
 • هزینه تجهیزات و تکنولوژی
 • هزینه مجوزات صادراتی

نوسانات بازار ارز به سرعت بر قیمت خاویار تاثیر خواهد گذاشت. از آنجا که بخش اصلی خاویار تولید شده در کشورمان صادر می گردد، سبب شده قیمت بازار خاویار داخلی بر حسب قیمت ارز محاسبه گردد. همچنین تولید کننده نیز معیار قیمت گذاری را قیمت دلاری خاویار در نظر می گیرد.

بخشی از غذای ماهیان خاویاری و همچنین تجهیزات مورد استفاده در مزارع پرورش، وارداتی است و افزایش قیمت ارز بر قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت.

تمام مواردی فوق بر عدم ثبات و رونق بازار خاویار تاثیر مستقیم خواهند داشت. در چنین شرایطی باید برای قیمت خاویار در سال های آتی برنامه داشت وگرنه دچار مشکلات خواهیم شد.

ثبات قیمت خاویار در سال ۹۹

اما با توجه به تغییرات و نوسانات زیاد قیمت خاویار در سال ۹۷ و ۹۸ انتظار می رود در سال ۹۹ از تلاطم بازار و اقتصاد کاسته شود و شاهد ثبات قیمت خاویار در سال ۹۹ باشیم. پس می شود انتظار سال پر ثمری را برای کل اقتصاد کشور، به ویژه برای بازار خاویار در سال های آتی را داشت.

گران قیمت ترین و ارزان ترین خاویار ایران

خاویار بلوگا گران قیمت ترین خاویار ایرانی و خاویار بری ارزان ترین خاویار ایرانی هستند. نام ماهی که از آن خاویار بلوگا و بری را استحصال می کنند به ترتیب؛ فیل ماهی و سیبری است. زمان خاویار دهی فیل ماهی بین ۱۰ تا ۱۲ سال و سیبری ۵ تا ۷ سال است.

خاویار الماس که در خانواده خاویار بلوگا جای می گیرد گران ترین خاویار دنیا است و قیمت هر کیلو خاویار بلوگا الماس ۸ هزار یورو در اروپا نیز می رسد. این نوع خاویار بسیار کم یاب و خاص می باشد.

دلایل گران بودن خاویار بلوگا

 • دوره طولانی رشد ماهی خاویاری بلوگا
 • درشت ترین سایز در بین انواع خاویارها
 • برند بودن خاویار بلوگا
 • رنگ بسیار جذاب
 • طعم فوق العاده و دلچسب
 • کم یاب بودن