نمایندگی خاویار ایران
چهارشنبه , اسفند ۷ ۱۳۹۸
خانه / نمایندگی خاویار / قیمت ارزان خاویار در تهران
خاویار در تهران

قیمت ارزان خاویار در تهران

جالب است بدانید، غذاهای دریایی از جمله تخم ماهی دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است و قادر به برآورده کردن نیازهای تغذیه ای مردم و به طبع افزایش سلامت عمومی جامع می باشند. اگر قصد خرید خاویار در تهران را دارید، با ما در ارتباط باشید. گرانتر از شهرستان ها و استان های دیگر است. اما اصلا به این صورت نیست و در تهران هم خاویار به همان قیمتی به فروش میرسد که در باقی شهرستان ها به فروش میرسد.

خاویار ماهی قزل آلا در تهران

خاویار ماهی قزل آلا در زمان اتحاد جماهیر شوروی به عنوان خاویار قرمز شناخته شد. در این مورد باید گفت که “قرمز” منظور رنگ خاویار است. در واقع استفاده از خاویار ماهی قزل آلا برای اولین بار به یک قرن پیش در روسیه بر میگردد. در فرآوری خاویار حاصل از قزل آلا همانند خاویار ماهیان خاویاری از آب نمک اشباع شده استفاده می شود. خاویار قرمز حاوی مقادیر بالایی از پروتئین های قابل هضم، اسیدهای چرب امگا ۳، ویتامین های

• A
• B
• D
• E
و همچنین حاوی مواد معدنی مانند
• فسفر
• کلسیم
• آهن
می باشد.

خاویار در تهران

انواع خاویار در تهران

در تهران، انواع مختلفی از خاویار به فروش میرسد یا در رستوران های خاص به فروش میرسد. خاویار سه نوع دارد، که این سه نوع شامل خاویار قرمز، خاویار سیاه و خاویار طلایی میشود. خاویار سیاه با ارزش ترین خاویار از بین این سه نوع میباشد و قیمت بالا تری هم دارد. با اثبات ارزش تغذیه غذاهای دریایی در حفظ پایداری و افزایش سلامتی می بایست به دنبال روش هایی برای افزایش مصرف این دسته از مواد غذایی در برنامه رژیم غذایی روزانه باشیم.

جالب است بدانید، غذاهای دریایی از جمله تخم ماهی دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است و قادر به برآورده کردن نیازهای تغذیه ای مردم و به طبع افزایش سلامت عمومی جامع می باشند. اگر قصد خرید خاویار در تهران را دارید، با ما در ارتباط باشید.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

معرفی شرکت خاویار ایران

قیمت خاویار مرغوب ایرانی در سال ۹۸

قیمت خاویار۹۸ یکسان می باشند؟ برای مطلع شدن از قیمت ها باید به کدام نمایندگی …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار