🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
فروش ماهی خاویار قره برون

فروش ماهی خاویار قره برون یا تاس ماهی

فروش ماهی خاویار قره برون از این سایت امکان پذیر است. قره برون یا تاس‌ماهی ایران، در حال حاضر گونه‌ای مستقل محسوب می‌شود، اما از دوران قدیم آن را زیر مجموعه ای از ماهی های روسی می‌دانستند. «قره‌برون» به ترکی به معنای «بینی سیاه» است که از درجه دو و ارزش زیادی بر خوردار است. در حال حاضر به واسطه تکثیر مصنوعی از دیدگاه تعدد از گونه روس پیشی گرفته‌است.

از گونه روسی بزرگ‌تر می‌باشد و کیفیت خاویاری برتر از وی را نیز دارا می‌باشد از نظر ظاهری تا حدی شبیه به هم می‌باشند گرچه رنگی تیره‌تر همراه با رنگ‌دانه‌های سفید رنگ که تا بینی وی ادامه پیدا کرده وی را از نظر ظاهری از تاس ماهی روس جدا می‌کند. وزنی معادل ۶۰ تا ۱۳۰ کیلوگرم دارد و طول آن از یک متر تا بیش از دو متر که در فاصله ۱۲ تا ۱۴ سالگی بالغ می‌ گردد.

فروش ماهی خاویار قره برون

فروش ماهی خاویار قره برون یا تاس ماهی از طریق اینترنتی و سایت ها اینترنتی با قیمت مناسب تری امکان پذیر است. قره برون و یا همان تاس ماهی از گونه های اصلی ماهیان استروژن هستند. خاویار این ماهی ها به نام آسترا شهرت زیادی دارد و به این نام معروف است. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]رنگ خاویار این ماهی ها دارای رنگ روشنی می باشد و همین موضوع سبب شده تا به خاویار این ماهی ها خاویار طلایی نیز گفته می شود.[/box]

انواع خاویار آسترا پرورشی

آسترا رویال

آسترا رقم یک

آسترا رقم دو

خرید و فروش ماهی تاس ماهی

ماهی های تاس ماهی و قره برون همه در یک خانواده نام دارد و خاویار همه آن ها به یک نام معروف است. خرید و فروش ماهی های خاویاری به صورت اینترنتی و به صورت حضوری امکان پذیر است. ماهیان خاویاری انواع مختلفی زیادی دارند که در سراسر ایران و جهان موجود می باشد و گونه های معروف این ماهیان در دریای خزر وجود دارند. ماهیان دریای خزر عبارتند از:

  • فیل ماهی
  • تاس ماهی
  • چالباش
  • استرلیاد
  • شیب
  • اوزون برون
  • و…….

فروش ماهی خاویار قره برون

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *