نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار آسترا / فروش ماهی خاویار قره برون یا تاس ماهی
فروش ماهی خاویار قره برون

فروش ماهی خاویار قره برون یا تاس ماهی

فروش ماهی خاویار قره برون از این سایت امکان پذیر است. قره برون یا تاس‌ماهی ایران، در حال حاضر گونه‌ای مستقل محسوب می‌شود، اما از دوران قدیم آن را زیر مجموعه ای از ماهی های روسی می‌دانستند. «قره‌برون» به ترکی به معنای «بینی سیاه» است که از درجه دو و ارزش زیادی بر خوردار است. در حال حاضر به واسطه تکثیر مصنوعی از دیدگاه تعدد از گونه روس پیشی گرفته‌است.

از گونه روسی بزرگ‌تر می‌باشد و کیفیت خاویاری برتر از وی را نیز دارا می‌باشد از نظر ظاهری تا حدی شبیه به هم می‌باشند گرچه رنگی تیره‌تر همراه با رنگ‌دانه‌های سفید رنگ که تا بینی وی ادامه پیدا کرده وی را از نظر ظاهری از تاس ماهی روس جدا می‌کند. وزنی معادل ۶۰ تا ۱۳۰ کیلوگرم دارد و طول آن از یک متر تا بیش از دو متر که در فاصله ۱۲ تا ۱۴ سالگی بالغ می‌ گردد.

فروش ماهی خاویار قره برون

فروش ماهی خاویار قره برون یا تاس ماهی از طریق اینترنتی و سایت ها اینترنتی با قیمت مناسب تری امکان پذیر است. قره برون و یا همان تاس ماهی از گونه های اصلی ماهیان استروژن هستند. خاویار این ماهی ها به نام آسترا شهرت زیادی دارد و به این نام معروف است.

رنگ خاویار این ماهی ها دارای رنگ روشنی می باشد و همین موضوع سبب شده تا به خاویار این ماهی ها خاویار طلایی نیز گفته می شود.

انواع خاویار آسترا پرورشی

آسترا رویال

آسترا رقم یک

آسترا رقم دو

خرید و فروش ماهی تاس ماهی

ماهی های تاس ماهی و قره برون همه در یک خانواده نام دارد و خاویار همه آن ها به یک نام معروف است. خرید و فروش ماهی های خاویاری به صورت اینترنتی و به صورت حضوری امکان پذیر است. ماهیان خاویاری انواع مختلفی زیادی دارند که در سراسر ایران و جهان موجود می باشد و گونه های معروف این ماهیان در دریای خزر وجود دارند. ماهیان دریای خزر عبارتند از:

  • فیل ماهی
  • تاس ماهی
  • چالباش
  • استرلیاد
  • شیب
  • اوزون برون
  • و…….

فروش ماهی خاویار قره برون

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک را می توان از سایت های اینترنتی بدست آورد. …

دیدگاهتان را بنویسید