نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایرانی / شرکت صادرات خاویار اصل ایرانی
شرکت صادرات خاویار اصل ایران

شرکت صادرات خاویار اصل ایرانی

شرکت صادرات خاویار اصل ایران به دیگر کشورهای دنیا فعالیت دارند، و این شرکت ها یقینا محصولی اصل و با کیفیت را ارائه می دهند. در این صورت می توانند فعالیت مدوام در بازار جهانی داشته باشند و با این کار فروش بیشتری را تجربه کنند. انواع خاویار ایرانی به دلیل داشتن شهرت جهانی یکی از کالاهای بسیار خوب بوده که می توان برای صادرات آن برنامه ریزی نمودو آن را بیشتر صادر کرد. محصول خاویار ایرانی که در ایران سال های زیادی است که تولید می شود به مروارید سیاه دریای خزر لقب گیرد.

 

شرکت صادرات خاویار اصل ایران

اغلب شرکت هایی در در زمینه صادرات خاویار کار می کنند، سعی می کنند تا خاویار ایرانی را با بهترین کیفیت به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه دهند و این امر باعث شده تا خاویار ایرانی بسیار مشهور شود و خرید و فروشش روز به روز افزایش یابد. در حال حاضر که رقبای بزرگی مانند چین در بازار جهانی خاویار را عرضه می دارد، شرکت های ایرانی نیز باید با قدرت بیشتر محصول خود را ارائه داده تا بتوانند فروش خود را در سراسر دنیا گسترش دهند و آن را به فروش رسانند.

 

صادرات خاویار اصل ایران

برای این منظور هر چقدر خاویاری که برای ارسال به کشورهای دیگر انتخاب شده باشد باید دارای کیفیتی بالا تر بوده تا شانس شرکتها برای رقابت بیشتر خواهد بود و این امر باعث شده تا صادرات خاویار ایرانی بیشتر شود و صادراتش افزایش یابد. به این ترتیب می توانند مشتریان زیادی از کل جهان دریافت کرده است و در وزن عمده از محصولات خود را به آنها عرضه دارند. طبیعتا کیفیت خاویار صادراتی ایرانی مهمترین عاملی است که سبب افزایش میزان فروش آن در دنیا شده است.

 

انواع خاویار صادراتی ایرانی

  • خاویار پرورشی بلوگا
  • خاویار پرورشی سوروگا
  • خاویار پرورشی آسترا
  • خاویار پرورشی بری
  • خاویار پرورشی فشرده
  • خاویار پرورشی کلاسیک

خاویار اصل ایرانی

خاویار اصل از ماهیان دریای خزر از قدیم تا به امروز استحصال شده است و این یکی از دلایلی شناخته شدن خاویار در کل جهان است. خاویار اصل ایران و دریای خزر یکی از بهترین غذاهایی است که با مصرف آن می شود خیلی از مشکلات موجود در بدن انسان را کاهش داد و حتی آنها را بهبود کرد چون خواص و مواد غذایی خاویار خیلی خیلی بالا است و فورا در بدن جرب می شود. خاویار اصل دریای خزر برای تقویت قوای جسمانی بدن زنان و مردان خیلی و به صورت باورنکردنی مفید می باشد.

شرکت صادرات خاویار اصل ایران

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید انواع خاویار

خرید انواع خاویار درجه یک ایرانی

خاویار از محصولات بسیار ارزشمندی بوده که به صورت بسته بندی در بازار کشور به …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار