نمایندگی خاویار ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۳ ۱۳۹۸
خانه / خاویار صادراتی / خرید و فروش خاویار صادراتی ایران
خرید و فروش خاویار صادراتی

خرید و فروش خاویار صادراتی ایران

خرید و فروش خاویار صادراتی ایران بیشتر در بازار جهانی صورت می گیرد. زیرا در دیگر کشورها می توان شاهد خرید انواع تولیدات ایرانی بوده و افراد زیادی به این محصول اهمیت ویژه ای می دهند. پتانسیل هایی که امروزه در ایران به منظور تولید انواع خاویار فراهم شده است، می تواند سبب افزایش فروش این محصول در دیگر کشورها شود. خاویار ایران به دلیل شهرت جهانی همیشه با استقبال خوبی همراه بوده و همین موضوع انگیزه بیشتری به شرکت های ایرانی به منظور تولید و عرضه محصولشان در بازار جهانی داده است.
لذا در سال های اخیر سرمایه گذاری بر روی انواع خاویار صادراتی بیشتر بوده و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، از بهترین ماهی ها بهره گرفته و خاویار درجه یک ایرانی را به بازار جهانی ارائه می دهند. بهره گیری از استخرهای پرورشی با سیستم های فوق پیشرفته و فراهم آوردن شرایط نگهداری ماهی خاویاری را می توان بخش مهمی از این اقدامات دانست.

نماینده رسمی فروش خاویار صادراتی ایران

معمولا حجم زیادی از انواع خاویار صادراتی ایران در دیگر کشورها توسط نماینده های رسمی به فروش می رسند. زیرا این شرکت ها مجوزهای لازم را داشته و می توانند تولیدات درجه یک را به صورت تضمینی راهی بازار جهانی کنند. این نمایندگی ها همیشه از طریق بهترین راه ها در دسترس خریداران عمده خارجی بوده و می توانند محصول قابل توجهی را از این طریق صادرات کنند. رایبد خاویار را می توان یک نمایندگی رسمی به منظور فروش خاویار صادراتی دانست. زیرا این شرکت ها تجربه زیادی در زمینه ارائه انواع متنوع خاویار داشته و فروش خوبی را در سراس دنیا رقم می زند. از این رو مشتریان زیادی از دیگر کشورها با کارشناسان این مجموعه در ارتباط می باشند.

خرید و فروش خاویار صادراتی

قیمت یکی از موضوعات مهمی ست که در ارتباط با انواع خاویار صادراتی از سوی خریداران مد نظر بوده و استعلام می شود. به همین دلیل از شرکت های رسمی کمک گرفته شده و بسیاری از خریداران نیاز خود را این طریق برطرف می کنند. معمولا در حجم بالای خرید و فروش خاویار صادراتی در نظر گرفتن هر کیلو خاویار بسیار مهم است.

زیرا این محصولات را شرکت های بزرگ ارائه داده و اعلام قیمت می کنند. برای این منظور وقتی صادر کننده ها قیمت خاویار صادراتی را با در نظر گرفتن شاخصه ها و استانداردها اعلام کنند، طبیعتا در راستای فروش آنها عملکرد بهتری دارند. بسیاری از خریداران عمده فقط به قیمت اعلام شده از سوی نمایندگی های شناخته شده اعتماد داشته و نیاز خود را مطرح می کنند. از مهمترین استانداردها در قیمت گذاری خاویار:

 •  درجه کیفی
 •  نوع خاویار
 •  برند عرضه کننده
 •  نداشتن ناخالصی
 •  ماندگاری
 •  پرورشی یا دریایی بودن

صادرات پرسود از فروش خاویار ایران

همانطور که اشاره شد، خاویار ایران محصولی ست که می تواند در راستای صادرات وضعیت مطلوبی داشته باشد. به این ترتیب شرکت هایی که در این راستا قدم بر می دارند، تولیدات درجه یک خود را ارائه داده تا از این محصول به سود عالی و زیادی رسند. طبیعتا تجارت خاویار بسیار پر سود است. اما این اقدام مستلزم ارائه محصولی درجه یک و صادراتی به کشورهای مختلف دنیا می باشد. هر چقدر کیفیت این محصولات بالاتر باشد، یقینا صادرات بهتری را رقم زده و افراد بیشتری به آن اهمیت می دهند.

در نتیجه تولید کننده های ایرانی با فراهم آوردن شرایط خوب جهت تولید خاویار صادراتی، امروزه می توانند در بازارهای مختلف جهانی گام برداشته و با کشورهای زیادی وارد معاملات کلان شوند. فراموش نشود که خاویار ایران در کشورهای زیادی طرفداران خوبی داشته و این کشورها همواره حجم زیادی از بهترین خاویار را از ایرانی ها خریداری خواهند کرد.

انواع خاویار صادراتی ایرانی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار کالوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده
 • خاویار کلاسیک

خرید و فروش خاویار صادراتی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار الماس

صادرات خاویار الماس مرغوب

صادرات خاویار الماس بیشتر به کدام کشور های انجام می شود؟ آیا می دانید گرانترین …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار