خانه / بچه ماهی خاویار / فروش بچه ماهی خاویار آسترا با گرم مختلف
فروش بچه ماهی خاویار آسترا

فروش بچه ماهی خاویار آسترا با گرم مختلف

فروش بچه ماهی خاویار آسترا به صورت عمده و در انواع وزن های مختلف و پخش بچه ماهی آسترا در سراسر کشور توسط رایبد خاویار انجام میگیرد. قابل ذکر است که استخر های اماده جهت تولید انواع بچه ماهی خاویاری در کل کشور توسط رایبد خاویار به فروش میرسد. فروش بچه ماهی خاویار آسترا با گرم های مختلف از فروشگاه رایبد خاویار برای مشتریان عزیز صورت می گیرد.

انواع بچه ماهی خاویاری را با قیمت مناسب در فصول بهار و تابستان می توانید به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

فروش بچه ماهی خاویار آسترا

فروش بچه ماهی خاویار آسترا در انواع مختلف صورت می گیرد. ماهیان خاویاری آسترا یکی از ماهیان خاویاری است که از قدیم تا به امروز وجود داشته و امروزه اینگونه به دست ما رسیده است. پرورش بچه ماهی های اویاری و انواع آن از نظر اقتصادی خیلی خوب است ولی خواب سرمایه دارد و برای بازگشت سرمایه و سود بالا نیاز به زمان دارد. مهمترین نسل ماهیان خاویاری به دریای خزر باز می گردد و همین موضوع سبب شده تا مهم ترین انواع ماهیان خاویاری در این دریاوجود داشته باشند.

انواع ماهی های خاویاری مهم دریای خزر

  • فیل ماهی ایرانی
  • اوزون برون ایرانی
  • چالباش ایرانی
  • تاس ماهی ایرانی
  • شیب ایرانی
  • استرلیاد ایرانی
  • قره برون ایرانی
  • و…….

فروش بچه ماهی خاویار آسترا

فروش بچه ماهی خاویار آسترا با گرم مختلف

فروش بچه ماهی خاویار آسترا با گرم های مختلف در کلیه فصول بهار و تابستان در این مجموعه به صورت اینترنتی و حضوری بر سر مزرعه صورت می پذیرد. بچه ماهیا خاویاری درارای انواع مختلف می باشند که با گرم های پایین مورد خرید و فروش قرار می گیرند و بسته به ماهی در سن مجازشان به اویار می رسند و اغلب در سن دوازده سالگی و به بالا این ماهی ها به خاویار می رسند. برای خرید و فروش بچه ماهی خاویار آسترا با گرم مختلف می توانید با ماورین این مجموعه در تماس باشید و بچه ماهی مد نظر خود را با یک قیمت مناسب خریداری نماید.

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید بچه فیل ماهی

خرید بچه فیل ماهی به تعداد عمده

در خرید بچه فیل ماهی به تعداد عمده علاوه بر قیمت، دسترسی به شرکت های …

دیدگاهتان را بنویسید