خانه / ماهی خاویار / خرید و فروش ماهی خاویار زنده
خرید و فروش ماهی خاویار

خرید و فروش ماهی خاویار زنده

در بازار ایران خرید و فروش ماهی خاویار را به صورت زنده در سنین مختلف می توان دید. برخی آنها را برای شروع پرورش خریداری نموده و برخی دیگر به منظور تولید گوشت مد نظر دارند.

همانطور که می دانید ماهی خاویار برای اهداف مختلف نگهداری می شوند. زیرا این ماهی هم گوشت بسیار لذیذی داشته و هم اشبل آن از بهترین خوراکی های دنیا بشمار می آید. از همین رو می توان در بازار خرید و فروش این ماهی را برای اهداف مختلف دید. به این ترتیب که انواع مختلی از این ماهی در بازار عرضه شده تا خریداران با در نظر گرفتن نوع نیاز خود آنها را تهیه کنند.
یکی از روش های خرید و فروش ماهی خاویار، به صورت زنده است. در این صورت هدف انتقال ماهی به پرورشگاه های مخصوص به منظور نگهداری و تولید خاویار می باشد.
لذا باید به شاخصه های مهم و مزیت های موجود در ماهی توجه بیشتری داشت.

شرایط فروش ماهی خاویار زنده

شرکت هایی که در زمینه فروش انواع ماهی خاویار زنده فعالیت دارند، باید شرایط خود را به مشتریان خود اعلام داشته و با آنها همکاری کنند. از این رو باید بهترین نوع ماهی خاویار زنده را ارائه داده و برای تامین نیاز مشتریان خود همکاری مطلوبی به آنها داشته باشند.

انواع ماهی خاویاری

 • فیل ماهی
 • قره برون
 • چالباش
 • ازون برون
 • شیب
 • استرلیاد

شرایط خرید ماهی خاویار زنده

از طرف دیگر شرایط خرید ماهی خاویار زنده نیز مطرح است. زیرا خریداران مختلف برای تهیه آنها اقدام کرده و باید شرایط خود را مد نظر قرار دهند.
هر چقدر ماهی خاویار زنده با کیفیت بالاتر و وزن مطلوب تر ارائه شود، خریداران مختلف می توانند راحت تر آن را تقاضا کرده و خریداری کنند. زیرا این نوع ماهی ها گونه های مختلفی داشته و باید به درستی معرفی شوند.

قیمت خرید و فروش ماهی خاویار

از رو اعلام قیمت خرید و فروش ماهی خاویار با در نظر گرفتن وزن و نوع آن مشخص می شود. در این صورت خریداران عمده می توانند به عرضه کننده های بزرگ مراجعه کرده و سفارش خرید هر نوع ماهی خاویار را با توجه به نیازشان دهند. طبیعتا عملکرد شرکت ها در این زمینه نیز مهم می باشد.

خرید و فروش ماهی خاویار فیله شده

یکی دیگر از دلایلی که خریداران به مراکز فروش ماهی خاویار مراجعه می کنند، تهیه آن به صورت فیله شده است. زیرا فیله ماهی را افراد زیادی پسندید و برای تهیه آنها اقدام می کنند. از همین رو عرضه کننده ها باید شرایط خوبی برای خرید عمده مشتریان خود رقم زنند.

انواع مدل های خرید و فروش ماهی خاویاری

 • ماهی خاویاری زنده
 • ماهی خاویاری شکم خالی
 • ماهی خاویاری شکم خالی با سر و دم
 • ماهی خاویاری شکم خالی بدون سر و دم
 • ماهی خاویاری فیله شده با پوست
 • ماهی خاویاری فیله شده بدون پوست

خرید و فروش ماهی خاویار

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

استخر پرورش ماهی خاویاری

هزینه احداث و ساخت استخر پرورش ماهی خاویاری

استخر پرورش ماهی خاویاری به صورت های مختلفی در کل ایران به خصوص در گیلان …

دیدگاهتان را بنویسید