نمایندگی خاویار ایران
پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
خانه / ماهی خاویار / خرید و فروش ماهی خاویار‭
خرید و فروش ماهی خاویار

خرید و فروش ماهی خاویار‭

خرید و فروش ماهی خاویار به منظور تولید گوشت و بسته بندی آن در بازار مد نظر مراکز زیادی می باشد. به این ترتیب شرکت ها انواع تولیداتی باکیفیت و درجه یک را راهی بازار می کنند.

بی تردید ماهی خاویار یکی از سود آور ترین آبزیانی ست که در ایران تولید شده و باید به صورت ویژه به آن پرداخت. به همین دلیل در سال های اخیر می توان شاهد فعالیت شرکت های تخصصی در این زمینه بود. به طوری که سرمایه گذاری ویژه ای انجام داده و تولیدات خود را با هدف فروش در بازار ارائه می دهند. ماهی خاویار هم به دلیل تولید دانه های خاویاری قابلیت سرمایه گذاری داشته و هم می توان برای تولید گوشت از این ماهی بهره گرفت. به همین دلیل شرکت های مختلف را می توان دیده که در هر دو صورت سرمایه گذاری ویژه ای نموده و محصولات خود را به صورت مشخص وارد بازار می کنند.

فروش ماهی خاویار در چه وزن های انجام می شود

معمولا در بازار ایرانی ماهی خاویار به صورت وزن مشخص عرضه می شود. این کار می تواند برای خریداران مطلوب بوده و برای تهیه محصول خود راحت تر اقدام کنند. به این ترتیب تولید کننده های ماهی خاویار تولیدات خود را در وزن مشخص و به صورت سر و دم زده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از این رو می توان بهترین وزن هایی که برای انواع ماهی خاویار مد نظر بوده و براساس آن خرید و فروش می شود، اینگونه مد نظر داشت:

• بالای ۴ کیلو
• بالای ۱۰
• ۲۰ کیلو

شرایط خرید و فروش ماهی خاویار

اما به منظور اینکه عرضه کننده ها و خریداران بتوانند بهترین ماهی خاویار را در بازار معامله کنند، شرایط خرید و فروش ماهی خاویار را باید مد نظر داشته باشند. از مهمترین این شرایط، مشخص بودن نوع خاویار و وزن آن است. لذا عرضه کننده ها در معرفی محصول خود این دو موضوع را مشخص نموده و سپس اقدام به فروش می کنند.

فروش خاویار و ماهیان خاویاری در ایران

از بهترین راه هایی که امروزه به فروش خاویار و ماهیان خاویاری در ایران کمک کرده است، سایت های اینترنتی می باشد. این سایت ها همیشه در دسترس بوده و می توان از این طریق بهترین نوع ماهی خاویار را خرید و فروش نمود. در نتیجه شرکت های زیادی را می توان در این فضا فعال دیده و توانسته اند تولیدات خوبی را ارائه دهند.

انواع ماهیان خاویاری در ایران

  • فیل ماهی
  • قره برون
  • اوزون برون
  • چالباس روسی
  • چالباش ایرانی
  • شیب
  • استرلیاد

خرید و فروش ماهی خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک را می توان از سایت های اینترنتی بدست آورد. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار