نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار اصل / خرید خاویار ماهی بلوگا اصل ایرانی
خاویار ماهی بلوگا

خرید خاویار ماهی بلوگا اصل ایرانی

خاویار ماهی بلوگا یکی از بهترین خاویارهای ایرانی اصل است که در ایران وجود داشته و دارد. خاویار بلوگا از ماهی خاویاری به نام فیل ماهی گرفته شده است. فیل ماهی ماده که بعد از گذشت سالها به سن بلوغ می رسد و بعد تخم خاویاری در شکم این ماهی شکل می گیرد که به آن بلوگا می گویند. بلوگا یکی از بهترین خاویارهایی است که در سراسر جهان وجود داشته و دارد.

خرید و فروش گوشت ماهی بلوگا و خاویارش در ایران و کل جهان به صورت ویژه و اینترنتی می پذیرد.

 

خاویار ماهی بلوگا

ماهیان خاویاری زیادی در کل ایران و جهان وجود دارد که فیل ماهی یکی از گونه های این ماهیان می باشد. فیل ماهی دارای نام دیگری به نام ماهی بلوگا می باشد. خاویار بلوگا دارای ویژگی های مختلفی است که مختص به خودش می باشد. دانه های خاویار بلوگا از انواع خاویارها درشت تر می باشد و دارای رنگبندی مختلفی از قهو ه ای می باشد و دارای بهترین طعم و انداز می باشد تمام این خاصیت ها باعث شده تا خاویار بلوگا جرء برترین و بهترین خاویارهای صادراتی باشند.

تجارت خاویار در ایران

خرید و فروش خاویار بلوگا اصل

خاویار بلوگا پرورشی امروزه در استان گیلان به صورت طبیعی پرورش داده می شود و این موضوع باعث شده تا خاویار بلوگا دارای طعم و مزه واقعی باشد و این امر باعث شده تا خرید و فروش این خاویار در ایران و کل جهان به صورت ویژه ای صورت گیرد. خاویار بلوگا یکی از انواع خاویارهای ایرانی است که در بین تمام افراد در کل این کره خاکی دارای شهرت زیادی می باشد. خاویار بلوگا از لحاظ رتبه بندی در رده اول خاویارهای باکیفیت ایرانی وجود دارد.

انواع خاویار بلوگا اصل ایرانی

  • بلوگا سه صفر اصل
  • بلوگا امپریال اصل
  • بلوگا درجه یک اصل
  • بلوگا درجه دو اصل
  • و……..

خاویار ماهی بلوگا

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار هر کیلو

خاویار هر کیلو قیمت چند است؟

خاویار هر کیلو بستگی به نوع و کیفیت آن دارای قیمت مشخصی می باشد. به …

دیدگاهتان را بنویسید