🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خاویار ماهی بلوگا

خرید خاویار ماهی بلوگا اصل ایرانی

خاویار ماهی بلوگا یکی از بهترین خاویارهای ایرانی اصل است که در ایران وجود داشته و دارد. خاویار بلوگا از ماهی خاویاری به نام فیل ماهی گرفته شده است. فیل ماهی ماده که بعد از گذشت سالها به سن بلوغ می رسد و بعد تخم خاویاری در شکم این ماهی شکل می گیرد که به آن بلوگا می گویند. بلوگا یکی از بهترین خاویارهایی است که در سراسر جهان وجود داشته و دارد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خرید و فروش گوشت ماهی بلوگا و خاویارش در ایران و کل جهان به صورت ویژه و اینترنتی می پذیرد.[/box]

 

خاویار ماهی بلوگا

ماهیان خاویاری زیادی در کل ایران و جهان وجود دارد که فیل ماهی یکی از گونه های این ماهیان می باشد. فیل ماهی دارای نام دیگری به نام ماهی بلوگا می باشد. خاویار بلوگا دارای ویژگی های مختلفی است که مختص به خودش می باشد. دانه های خاویار بلوگا از انواع خاویارها درشت تر می باشد و دارای رنگبندی مختلفی از قهو ه ای می باشد و دارای بهترین طعم و انداز می باشد تمام این خاصیت ها باعث شده تا خاویار بلوگا جرء برترین و بهترین خاویارهای صادراتی باشند.

تجارت خاویار در ایران

خرید و فروش خاویار بلوگا اصل

خاویار بلوگا پرورشی امروزه در استان گیلان به صورت طبیعی پرورش داده می شود و این موضوع باعث شده تا خاویار بلوگا دارای طعم و مزه واقعی باشد و این امر باعث شده تا خرید و فروش این خاویار در ایران و کل جهان به صورت ویژه ای صورت گیرد. خاویار بلوگا یکی از انواع خاویارهای ایرانی است که در بین تمام افراد در کل این کره خاکی دارای شهرت زیادی می باشد. خاویار بلوگا از لحاظ رتبه بندی در رده اول خاویارهای باکیفیت ایرانی وجود دارد.

انواع خاویار بلوگا اصل ایرانی

  • بلوگا سه صفر اصل
  • بلوگا امپریال اصل
  • بلوگا درجه یک اصل
  • بلوگا درجه دو اصل
  • و……..

خاویار ماهی بلوگا

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *