🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت خاویار ماهی بلوگا

قیمت خاویار ماهی بلوگا در بازار جهانی

قیمت خاویار ماهی بلوگا در بازار جهانی در سال های اخیر به خاطر تورم و دیگر مسائل روند رو به رشدی پیدا کرده است و به همین دلایل قیمت خاویار در کلیه بازارهای جهانی متغییر بوده است. خاویار بلوگا نیز به سبب صادراتی بودن در بازار جهانی مورد خرید و فروش قرار گرفته است. فیل ماهی یکی از ماهی های خاویاری حاشیه دریای خزر به سمت ایران است که دارای خاویارهایی با اندازه های بزرگتر می باشد و همین موضوع خودش یکی از موضوعات صادرات خاویار بلوگا به بازار جهانی شده است.

قیمت خاویار سیبری

قیمت خاویار ماهی بلوگا

قیمت خاویار ماهی بلوگا به دلیل قدمت زیادی که دارد در بازار داخل و خارج از کشور از بقیه انواع خاویارها تقریبا بالاتر می باشد. خاویار بلوگا یکی از انواع خاویارهای ایرانی است که از فیل ماهی ماده استحصال می شود. کیفیت دانه های خاویار بلوگا خیلی خیلی بهتر می باشد و این موضوع باعث شده تا قیمت خاویار ماهی بلوگا بالا باشد.

خرید خاویار دریایی

قیمت خاویار ماهی بلوگا در سال ۹۷

قیمت خاویار ماهی بلوگا در سال ۹۷ به تومان ۶ تا ۷ میلیون و به یورو ۸۰۰ تا ۹۰۰ یورو بوده است و تقریبا با این قیمت ها در داخل و خارج از کشور مورد خرید و فروش برای مشتریان عزیز قرار گرفته است و البته این قیمت ها بسته به انواع خاویار بلوگا و میزان خرید و فروشش متغییر می باشد که در صورت اطلاعات دقیق تر برای قیمت خاویار بلوگا شما عزیزان می توانید با مشاورین مجموعه رایبد خاویار در ارتباط باشید و از قیمت دقیق اطلاع داشته باشید.

فروش خاویار فیل ماهی صادراتی

قیمت خاویار ماهی بلوگا در سال ۹۸

قیمت خاویار ماهی بلوگا در سال ۹۸ به سبب تورم و تغییر قیمت ها تغییر داشته است و این موضوع باعث شده تا قیمت خاویار ماهی بلوگا در این سال از نظر تومانی به ۷ تا ۹ میلیون تومان افزایش داشته باشد و برای صادراتی از نظر یورویی به ۸۰۰ تا ۹۰۰ یورو تغییر قیمت داشته باشد. البته برای خاویارهای صادراتی اگر میزان خاویار صادراتی از ۵ کیلو به بالا سفارش داده شود هزینه های حمل و نقل در مجموعه رایبد خاویار برای مشتری کاهش می یابد.

قیمت انواع خاویار ایران

شرایط صادرات خاویار ایران در بازار جهانی

شرایط صادرات خاویار ایران در بازار جهانی برای هر شرکتی به بسته به خود شرکت متغییر می باشد. فروشگاه رایبد خاویار انواع خاویار با کیفیت ایرانی را با یک قیمت مناسب به کلیه کشورها صادر می نماید و در حجم صادرات عمده خاویار هزینه های حمل را برای مشتریان کاهش داده است. بازاریابی مناسب در هر کشور با استفاده از کارشناسان متخصص در این امر و داشتن مجوزات لازم خاویار الزامی می باشد و انواع مجوزهای لازم صادراتی عبارت است از:

 • سایتس
 • بهداشت
 • دامپزشکی
 • حمل و نقل
 • اتاق بازرگانی

شرایط صادرات خاویار از ایران

شرکت های صادر کننده خاویار ایران

شرکت های زیادی هستند که در ایران تولید کننده هستند ولی نمی توانند خاویار ایرانی را صادر نمایند. تعدادی از شرکت ها در ایران هستند که صادر کننده خاویار ایرانی اصل می باشند و ما نیز در این متن تعدادی از این شرکت ها را برای شما بازگو می نماییم. شرکت های صادر کننده خاویار ایران عبارتند از:

 • رایبد خاویار
 • باهو خاویار
 • آبزی گستران ساعی
 • الماس پارس
 • دریا خاویار
 • مروارید قروق

قیمت خاویار ماهی بلوگا

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *