🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید آنلاین خاویار و تحویل درب منزل

مراکز فروش خاویار بلوگا و سوروگا در تهران

مراکز فروش خاویار بلوگا در تهران عرضه کنده انواع خاویار می باشند، در این مراکز فروش خاویار بلوگا و سوروگا انجام میگیرد. اما بعضی مراکز اینترنتی، عرضه و فروش مستقیم خاویار در دستور کار خود قرار داده اند. همراه با تحویل رایگان و بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت در بازار ایران توسط رایبد خاویار انجام می گیرد. جهت خرید و سفارش الماس سیاه ایرانی با کیفیتی صادراتی در پک های ۳۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۱۵۰ گرمی با رایبد خاویار در ارتباط باشید.

قیمت انواع خاویار در تهران

قیمت انواع خاویار در تهران چند است؟ خاویارهای زیادی در ایران به صورت پرورشی در حال تولید می باشد که هر یک دارای ویژگی های منحصربه فردی می باشد که می تواند قیمت آنها را تعیین نماید. فروشگاه های اینترنتی مختلفی در تهران وجود دارد که دارای انواع مختلفی از خاویارها می باشند و هر کدام دارای قیمت های مختلفی که مخصوص آن است دارا می باشند. برای دریافت انواع خاویارها با بهترین قیمت می توانید با مشاورین این مجموعه در تماس باشید و بهترین خاویارها را خریداری نمایید.

لیست قیمت خاویار ایران

خاویارهای ایرانی انواع مختلفی ارند که ما در این ناحیه از متن لیست قیمتی از انواع اویار بلوگا و بری برایتان به صورت یک تصویر به نمایش گذاشته ایم تا با قیمت ها تا حدودی آشنا شوید.

فیلم استحصال خاویار بلوگا

خاویار بلوگا در ایران یکی از مهم ترین خاویارهای صادراتی محسوب می شود. این خاویار از فیل ماهی خاویاری استحصال می شود. فیلمی از استحصال خاویار بلوگا برایتان به نمایش می گذاریم تا با استحصال خاویارهای ایرانی اعم از خاویار بلوگا آشنا شوید.

قیمت خاویار بلوگا و سوروگا برای صادرات

قیمت خاویار بلوگا و سوروگا برای صادرات چند است؟ خاویارهای ایرانی اعم از بلوگا و سوروگایی که در ایران تولید می شود یکی از خاویارهای رده اولی هستند که از آنها برای صادرات به تمام کشورها استفاده می شود و قیمت این خاویارها شاید کمی گرانتر باشد چون صادراتی هستند ولی شما عزیزان همه می توانید همین خاویارها را با بهترین قیمت خریداری و برای صادرات استفاده نمایید. خاویارهای بلوگا و سوروگا دارای سایز دانه های عالی هستند که می توان از آنها برای صادرات استفاده کرد.

مراکز فروش خاویار بلوگا در پایتخت

رایبد خاویار مراکز فروش انواع خاویار بلوگا در پایتخت می باشد. تهران به دلیل موقعیت خاص، بازار اصلی محصولات تولید شده در کشور محسوب می‌گردد. خاویار ایرانی نیز از این مقوله مستثنی نمی‌باشد و اصلی ترین بازار خاویار پایتخت کشور محسوب می‌شود، تمایل بهتری و مصرف خاویار تهران بسیار بیشتر از سایر مناطق و استان‌های کشورمان می باشد.

تهران با داشتن  فرودگاه امام و پایتخت بودن آن یکی از مراکز مهم برای صادرات خاویار، است و تهران یکی از منطقی است که اهمیت دوچندان برای تولیدکنندگان دارد. بخش اصلی خاویار تولید شده کشورمان از طریق فرودگاه امام به خارج از کشور صادر می گردد. نزدیک بودن مرکز فروش خاویار به فرودگاه برای سرعت بخشیدن به فرآیند فروش و صادرات خاویار اهمیت بسیاری دارد.

 

خاویار های مرغوب ایرانی

 1. خاویار بلوگا مرغوب
 2. خاویار سوروگا مرغوب
 3. خاویار آسترا مرغوب
 4. خاویاربری مرغوب
 5. خاویار طلایی مرغوب
 6. خاویار فشرده مرغوب
 7. و دیگر خاویارهای موجود در ایران
خاویار بلوگا مرغوب

خاویار بلوگا یکی از خاویارهای مرغوب ایرانی بوده است که از فیل ماهی خاویاری استحصال می شود. خاویار ماهی خاویاری فیل ماهی ر به نام بلوگا نامیده اند. خاویار فیل ماهی یا بلوگا یکی از دانه درشت ترین خاویارهایی استکه در ایران زی در حال تولید می باشد. خاویار بلوگا در کل جهان دارای مشتریان بسیار زیادی می باشد و در بین تمام مردم دارای شهرت بسیار زیادی می باشد.

خاویار سوروگا مرغوب

خاویار ماهی خاویاری اوزون برون را به نام  خاویار سوروگا نامیده اند. خاویار سوروگا تخم خاویاری است که از ماهی اوزون برون ماده استحصال می شود. خاویار اوزون برون یکی از ریزترین خاویارهایی است که در ایران در حال تولید می باشد.

مراکز فروش خاویار بلوگا

 

خدمات اینترنتی رایبد خاویار در تهران

یادداشت

رایبد خاویار یکی از مراکز فروش خاویار بلوگا در تلاش است که با عرضه مستقیم خاویار به صورت اینترنتی و از طریق فروشگاه آنلاین، قیمت تمام شده برای شهروندان محترم تهرانی را کاهش دهد و به قیمت اصلی برساند.

مجموعه رایبد خاویار در تلاش است تا تمام مسائل و فرآیندی که برای کسب رضایت و جلب حداکثر نظری مشتریان مهم است را رعایت نماید و به بهترین نحو خاویار لوکس ایرانی را تحویل دهد. تیم رایبد خاویار در شبکه های اجتماعی مختلف آماده پاسخگوی به سوالت شما و نطرات شما عزیزان می باشد.

خاویار بلوگا

مراکز فروش خاویار بلوگا در تهران و ایران یکی از ساست های اینترنتی رایبد خاویار می باشد. مراکز فروش تخصصی خاویار بلوگا و سوروگا در ایران اهمیت زیادی به بازار شهرهای بزرگ کشور مانند تهران می دهند. به این ترتیب می توانند تولیدات خود را در حجم زیاد راهی بازار نموده و فروش خوبی را تجربه کنند.

انواع خاویار بلوگا در ایرانی

 • بلوگا سه صفر ایرانی
 • بلوگا امپریال ایرانی
 • بلوگا درجه یک ایرانی
 • بلوگا درجه دو ایرانی
 • و…………..

مراکز فروش خاویار بلوگا

قیمت خاویار در تهران

رایبد خاویار یکی از مراکز فروش خاویار در تهران می باشد. با توجه به اینکه مهمترین موضوع در زمینه تولید و عرضه انواع خاویار، بازاریابی آن است، امروزه شرکت هایی را می توان دید که توجه ویژه به بازارهای مختلف کشور دارند. در به این ترتیب تولیداتی را ارائه می دهند که دارای بالاترین کیفیت بوده و خریداران استقبال خوبی از آنها خواهند کرد. خاویار در ایران هم به صورت پرورشی و هم شیلات عرضه شده که می توان بالاترین کیفیت را در آنها شاهد بود.

این تولیدات انواع مختلفی داشته و معمولا از سوی شرکت های داخلی به روشهای استاندارد راهی بازار می شود. تهران یکی از بزرگترین بازارهای ایران در زمینه فروش انواع خاویار بوده و عرضه کننده ها همواره با کیفیت ترین ها را در این شهر ارائه می دهند. به این ترتیب اعلام قیمت روز خاویار توسط مجموعه های مختلف می تواند شرایط را برای مصرف کننده ها فراهم نموده و بهترین نوع آنها را با قیمت روز سفارش دهند.

خرید خاویار ارزان در تهران

رایبد خاویار مراکز فروش خاویار بلوگا ارزان در تهران می باشد. وقتی شرکت های توزیع کننده محصولات خود را بی واسطه و با قیمت مشخص ارائه می دهند، انتظار فروش بسیار خوبی را در شهرهای مختلف خواهند داشت. این محصولات که از سوی مصرف کننده ها به صورت دقیق بررسی شده و سپس خریداری می شوند، باید وضعیت سلامتی مطلوبی داشته باشند. اما در بازار تهران تقاضا یکسان نبوده و برخی از خریداران با معیار ارزان بودن قیمت خاویار اقدام به سفارش این محصول می کنند. به این ترتیب از مجموعه هایی کمک گرفته که قیمت مشخصی را ارائه داده و می توانند گونه های مختلف را با بالاترین کیفیت در اختیارشان قرار دهند.

فروش خاویار صادراتی در تهران

فروش خاویار صادراتی در تهران چند است؟ خاویارهای مختلفی در تهران در حال خرید و فروش می باشد که فقط تعدادی از آنها صادراتی و مناسب صادرات به کشورهای مختلف هستند که هر یک از آنها می تواند قیمت متفاوتی را به خود اختصاص دهد چون هر یک ویژگی های منحصر به فردخود را دارا می باشد. خاویارهای ایرانی همه درای کیفیت بسیار عالی می باشند ولی بعضی از آنها به دلیل درشت تر بودن دانه هایی که دارند بیشتر مورد صادرات قرار گرفته اند.

مراکز فروش خاویار بلوگا

 

از کجا خاویار بخریم

مراکز فروش خاویار بلوگا در ایران کجا می باشد؟ از جمله نگرانی های مهمی که در رابطه با خرید انواع خاویار وجود داشته، مراکزی ست که در این راستا فعالیت دارند. این شرکت ها می توانند شرایط خرید را برای مشتریان خود بهتر فراهم نموده و قیمت را به صورت مشخص تر ارائه دهند. بی شک وقتی خریداران از مجموعه های معتبر تر و شناخته شده سفارش خود را مطرح می کنند، از نظر قیمت مطمئن تر بوده و می توانند اقدام بهتری داشته باشند. به همین دلیل اغلب خریداران برای ارتباط گرفتن با شرکت های معتبر و تخصصی تلاش نموده و بهترین ها را از آنها تهیه می کنند.

از کجا خاویار ایرانی تهیه کنیم

 • سایت های اینترنتی
 • فروشگاههای فروش خاویار
 • هایپرمارکت ها
 • سوپر پرتئین ها
 • مزارع پرورش
 • و……….

فروشگاه های خاویار در تهران

مراکز فروش خاویار بلوگا در ایران زیاد می باشد که یکی از آنها رایبد خاویار می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد، تهران بزرگترین بازار ایران در حوزه خاویار است. به این ترتیب فروشگاه های فعال زیادی در این شهر دیده می شود که انواع متنوع ای از خاویار را با بسته بندی های مشخص و وزن مطلوب ارائه می دهند. همکاری فروشگاه های تخصصی خاویار در بازار تهران با مشتریان از جهات مختلف بوده و این اقدام سبب شده خریداران نیاز خود را بهتر برطرف کنند. از مهمترین اقداماتی که فروشگاه های عرضه کننده خاویار در بازار داشته، اعلام قیمت روز و معرفی بهترین گونه ها می باشد. این مسئله می تواند خرید را برای افراد مختلف آسان تر کرده و نیازشان را بهتر برطرف کند.

 

فروشگاه رایبد خاویار

زایبد خاویار یکی از مراکز فروش خاویار بلوگا در ایران می باشد. یکی از معتبرترین فروشگاه های که در زمینه فروش خاویار اصل فعالیت داشته، رایبد خاویار است. در این مجموعه تولیداتی ارائه می شود که هم کیفیت عالی داشته و هم بسته بندی های بکار رفته در آن کاملا استاندارد و سالم است. شرکت رایبد خاویار با بهره گیری از روش های تخصصی و حرفه ای انواع خاویار را فرآوری نموده و با قیمت مشخص در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. از این رو خریداران می توانند نیاز خود را بهتر مطرح کنند.

انواع محصولات صادراتی موجود در فروشگاه رایبد خاویار

 • خاویارهای صادراتی
 • قارچ ترافل صادراتی
 • ماهی های خاویار صادراتی
 • گوشت خاویاری صادراتی
 • گوشت دودی صادراتی
 • کرم خاویار اصل و صادراتی
 • و……………

مراکز فروش خاویار بلوگا

خرید اینترنتی خاویار

با آنکه روشهای حضوری و مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده خاویار می تواند در انتخاب خاویار کمک خوبی به خریداران کند، اما در سالهای اخیر، خرید اینترنتی خاویار نیز مد نظر قرار گرفته است. به این ترتیب شرکت هایی که انواع خاویار را به صورت اینترنتی راهی بازار می کنند، مشتریان زیادی داشته و می توانند فعالیت مطلوب در سراسر کشور و حتی خارج از کشور داشته باشند. خرید اینترنتی خاویار بسیاری از هزینه ها را از میان برداشته و این موضوع اهمیت زیادی برای خریداران دارد. لذا شرکت های توزیع کننده به این مسئله بیشتر اهمیت می دهند.

 

خاویار بلوگا

یادداشت

خاویار بلوگا از جمله بهترین گونه هایی ست که در ایران تولید شده و برای فروش در سایت های اینترنتی و فروشگاه های حضوری ارائه می شود.

این محصول که با درجه بندی های متنوع برای فروش مد نظر قرار می گیرد، از سوی عرضه کننده ها تعیین قیمت شده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد. خاویار بلوگا امپریال را می توان بهترین نوع این محصول دانست. زیرا در سورت بندی بهترین نوع خاویار بلوگا در این رده کیفیتی قرار می گیرد. از این رو مصرف کننده ها می توانند با پرداخت هزینه بیشتر بهترین نوع آنها را تهیه نموده و برای استفاده خود انتخاب کنند.

انواع خاویار بلوگا صادراتی در ایران

 • بلوگا سه صفر صادراتی
 • بلوگا امپریال صادراتی
 • بلوگا درجه یک صادراتی
 • بلوگا درجه دو صادراتی

مراکز فروش خاویار بلوگا

خاویار آسترا ایرانی

اما علاوه بر بلوگا، گونه های دیگر از خاویار در ایران تولید می شود که طعم و خواص مربوط به خود را دارند. این تولیدات به گونه ای توسط شرکت های ایرانی راهی بازار می شود که مصرف کننده های مختلف با پرداخت هزینه ای مشخص آنها را تهیه می کنند.

خاویار آسترا یکی دیگر از گونه هایی ست که از سوی مراکز فروش و شرکت های توزیع کننده به مشتریان مختلف پیشنهاد می شود. این نوع خاویار قیمت کمتری از نوع بلوگا داشته و مسلما برای مصرف کننده های مختلف خرید آن آسان تر خواهد بود.

مراکز فروش خاویار بلوگا

خاویار سوروگا اوزون برون

خاویار سوروگا اوزون برون را می توان به صورت عمده و خرده از سایت های اینترنتی تهیه نمود. زیرا این نوع از خاویار نیز در مجموعه های ایرانی با بالاترین کیفیت تولید و فرآوری می شود. دسترسی به ماهیان خاویاری اوزون برون از دریاچه خزر شرایط را برای فعالیت شرکت های تولید کننده آسان تر کرده و توانسته اند محصولات بهتری را راهی بازار کنند. به این ترتیب که مجموعه ها و استخرهای پرورشی بهترین شرایط را برای پرورش انواع ماهی خاویار اوزون برون فراهم نموده و آنها را به صورت تخصصی فرآوری می کنند.

 

خاویار بری

یکی دیگر از گونه های بسیار معروف و محبوب خاویار در ایران، بری یا سیبری است. ماهیان این نوع خاویار از نوع روسی بوده و کیفیت بسیار خوبی را دارا می باشند. سرمایه گذاری بر روی تولید خاویار بری سبب شده امروزه شرکت های تولید کننده شرایط بهتری را برای فروش خود در داخل و خارج از کشور داشته و مشتریان خود را بهتر تامین نیاز کنند. از این رو خاویار بری را می توان در بسته بندی هایی با وزن مشخص راهی بازار نموده و سفارشات زیادی را تامین نیاز نمود.

مراکز فروش خاویار بلوگا

انواع خاویار بری در ایران

 • خاویار بری رویال
 • خاویار بری رقم یک
 • خاویار بری رقم دو

خاویار فشرده

یکی از بهترین روش های تولید خاویار و عرضه آن در ایران به صورت فشرده است. به این ترتیب که خاویار پس از برداشت و سورت بندی در ظرف های مخصوص به روش های استاندارد قرار گرفته و برای فروش در بازار ارائه می شود. با توجه به اینکه خرید انواع خاویار بسته بندی شده برای مصرف کننده های داخلی و خارجی راحت تر می باشد، امروزه شرکت های زیادی به تولید این محصولات اهتمام داشته و برندهای متنوع خود را ارائه می دهند. خاویار فشرده برای مصارف مختلف مد نظر بوده و به راحتی در غذاهای مختلف می توان از آن بهره گرفت.

 

نحوه خوردن خاویار

مسلما برای بهره گیری از خاویار روش مصرف آن اهمیت زیادی دارد. زیرا این محصول را خوراکی های دیگر مورد استفاده بوده که هر یک از آنها با سلیقه مصرف کننده ها سازگاری متفاوت دارد. به همین دلیل نحوه خوردن خاویار متفاوت بوده و مصرف کننده ها می توانند براساس سلیقه خود آن ار به مصرف رسانند. البته باید به این موضوع دقت زیادی شود که کیفیت بالا و اصل بودن خاویار اهمیت زیادی برای مصرف کننده ها دارد.

مراکز فروش خاویار بلوگا

مراکز خرید خاویار بلوگا

خواص خاویار سیاه

در انتخاب و مصرف خاویار، خواصی که در ان وجود داشته تاثیر زیادی داشته اند. زیرا مصرف کننده ها براساس نیاز خود خوراکی ها را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار می دهند. خاویار که سرشار از مواد معدنی و مفید بوده، وقتی در برنامه غذایی افراد در سنین مختلف قرار گیرد، بیشترین تاثیر را برای مصرف کننده ها خواهد داشت. خواص این تولیدات با توجه به روش های علمی مشخص شده و امروزه بشر با اطمینان زیاد از آن بهره می گیرند. از جمله مهمترین خواص خاویار سیاه می توان به ضد سرطان بودن و افزایش طول عمر اشاره نمود. به همین دلیل در کشورهای مختلف دنیا مصرف کننده ها این تولیدات را در برنامه غذایی خود قرار می دهند.

انواع خواص موجود در خاویار سیاه

 • خاویار باعث برآورده شدن آنتی اکسیدان بدن می شود
 • خوردن خاویار باعث درمان فشار خون افراد می شود
 • خاویار باعث درمان بیماری های قلبیو عروقی می شود
 • خوردن خاویار باعث از بین بردن ویروس ها شده
 • خاویار باعث ترمیم هموگلوبین های خون می شود
 • عضلات بدن با خوردن خاویار قوی می شوند
 • افسردگی افراد با خوردن خاویار از بین می رود
 • خاویار استخوان ها را سالم می نماید
 • خاویار باعث از بین رفتن بیماری کم‌خونی شده
 • خوردن خاویار استرس را کم و از بین می برد
 • خاویار میگرن و سر درد افراد را از بین می برد

 

خواص خاویار سیاه

قیمت خاویار طلایی

یکی از گونه های محبوب خاویار در ایران که مصرف کننده ها با کمال میل آن را تهیه می کنند، نوع طلایی است. زیبایی رنگ و طعم مطلوب این نوع خاویار سبب شده در میان مصرف کننده های ایرانی جایگاه خوبی را بدست آورده و بسیار پر فروش باشند. از این رو عرضه کننده ها خاویار طلایی را با بالاترین کیفیت تولید و راهی بازار می کنند. خاویار طلایی را می توان در وزن های متفاوت از سایت های اینترنتی نیز خریداری نمود. زیرا فروشگاه های اینترنتی نیز در این راستا عملکرد خوبی داشته و همواره بهترین ها را به مشتریان خود ارائه می دهند. اعلام قیمت روز انواع خاویار از سوی سایتها نیز تاثیر زیادی در انتخاب و سفارش گونه های مختلف آن از سوی مصرف کننده ها داشته است. لذا عرضه کننده ها بیشترین تلاش را در این راستا خواهد داشت.

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

دریافت خاویار در فرودگاه های بین المللی از موضوعاتی ست که در سالهای اخیر باب شده و عرضه کننده ها با این ترتیب با مشتریان خود همکاری بهتری خواهد داشت. معمولا خاویار به صورت مسافری در حجم مشخص توسط مسافران حمل می شود. این کار سبب جلوگیری از خروج بی رویه خاویار از ایران شده و کنترل بهتری بر روی آن صورت می گیرد. در فرودگاه امام خمینی نیز شرکت های زیادی را می توان فعال دید که به صورت مستقیم با مشتریان خود همکاری داشته و بهترین نوع خاویار را در اختیار آنها قرار می دهند. این مراکز می توانند هم خاویار شیلات و هم پرورشی را با حجم مشخص ارائه داده و سفارش را برای مشتریان آسان کنند.

قیمت خاویار طلایی

 

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *