نمایندگی خاویار ایران
پنج شنبه , بهمن ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار شیلات / قیمت خاویار بلوگا شیلات
قیمت خاویار بلوگا شیلات

قیمت خاویار بلوگا شیلات

قیمت خاویار بلوگا شیلات را می توان از روش های مختلف بدست آورد. اما یکی از سریع ترین و بهترین راه ها، سایت اینترنتی است. به این ترتیب خریداران داخلی و خارجی به این مراکز مراجعات زیادی دارند. اگر بخواهیم یکی از محصولات بسیار خوب و درجه یک شمال کشور را نام ببریم، طبیعتا خاویار بهترین گزینه است. زیرا این محصول خاص شمال کشور بوده و در این منطقه علاوه بر شیلات، استخر های پرورشی زیادی دیده می شود. به این ترتیب می توان شاهد توزیع انواع خاویار در بازار از سوی استان های شمالی کشور بود. در حال کلی دو نوع خاویار در بازار توزیع می شود که معمولا عرضه کننده ها آنها را مشخص می کنند. نوع شیلات که به صورت دریایی تولید شده و نوع پرورشی که در استخرهای مخصوص تولید شده اند. این دو محصول از نظر قیمت و کیفیت تفاوت داشته و افراد زیادی برای تهیه آنها اقدام می کنند.

قیمت خاویار بلوگا شیلات در سال ۹۸

یکی از انواع خاویار شیلات که در بازار توزیع شده و قیمت آن اهمیت زیادی دارد، خاویار بلوگا می باشد. این نوع خاویار که گرانترین بوده امروزه از نظر قیمتی مورد توجه بوده و افراد زیادی به آن اهمیت می دهند. خاویار بلوگا شیلات معمولا از سوی عرضه کننده ها تعیین قیمت شده و خریداران به منظور سفارش خرید این تولیدات به شرکت های مختلف مراجعه می کنند.

به منظور اطلاع از قیمت خاویار بلوگا شیلات در سال ۹۸، بهترین راهکار مراجعه به سایت های اینترنتی وتخصصی مانند رایبد خاویار بوده که به صورت روزانه اعلام قیمت می کنند.

انواع خاویار بلوگا

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

چرا قیمت خاویار افزایش یافت

افزایش قیمت خاویار در سال ۹۷ برای بسیاری از افراد سوال بوده و به دنبال جواب آن می باشند. به همین دلیل در این رابطه با شرکت های بزرگ مشورت کرده و سعی در خرید محصول مد نظر خود از این مراکز دارند. بسیاری از متخصصین بازار، دلیل افزایش قیمت خاویار را نوسانات ارز می دانند. زیرا در سال ۹۷ این موضوع بسیار بیشتر از سال های گذشته بوده است.

قیمت خاویار بلوگا شیلات

خرید خاویار در تبریز و ارومیه

با این حال خرید و فروش خاویار شیلات در بازار ایران با قیمت های مشخص انجام شده و خریداران از شهرهای مختلف کشور برای سفارش این محصول اقدام می کنند. تبریز و ارومیه از مهمترین بازارهایی ست که می توان در آنها بهترین انواع خاویار بلوگا و دیگر مدل ها را از شرکت های تخصصی خریداری نموده و قیمت روز آنها را استعلام می گیرند.

انواع خاویار ایرانی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • طلایی
  • فشرده

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خاویار شیلات

آدرس فروشگاههای عرضه خاویار شیلات اصل در تهران

فروشگاه خاویار شیلات در ایران کجاست؟ چگونه از آدرس فروشگاههای عرضه خاویار شیلات اصل در …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار