نمایندگی خاویار ایران
شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۸
خانه / خاویار بلوگا / صادرات خاویار بلوگا به تایوان
صادرات خاویار بلوگا به تایوان

صادرات خاویار بلوگا به تایوان

صادرات خاویار بلوگا به تایوان و به کشورهای آسیایی از ان جهت انجام می شود که بهترین نوع خاویار ایرانی می باشد. از این رو کشورهایی مانند تایوان که مصرف زیادی از انواع خاویار داشته، برای خرید به شرکت های صادر کننده مراجعه می کنند. ایران یکی از کشورهایی ست که امروزه در آن انواع مختلفی از خاویار به صورت کاملا طبیعی و در استخر های پرورشی تولید می شود. این موضوع از آن جهت اهمیت یافته که تقاضای زیادی برای انواع خاویار در بازار جهانی وجود داشته و ایرانی ها می توانند از آنها بهره گیرند. تولید خاویار براساس نیاز جهانی از اقداماتی ست که ایرانی ها توانسته اند کیفیت محصولات خود را بهتر تطبیق داده و در فروش آنها موفق تر باشند.

بهترین خاویار بلوگا صادراتی

یکی از بهترین انواع خاویار که در ایران تولید شده و می توان بر روی صادرات آن برنامه ریزی نمود، بلوگا است. این نوع خاویار به دلیل داشتن کیفیت عالی و طعم مطلوب در دنیا با برندهای ایرانی شناخته شده و مصرف کننده های زیادی آنها را ترجیح می دهند. با توجه به اینکه امروزه روش های تولید خاویار بلوگا به صورت تخصصی و در مجموعه های پرورشی انجام می شود، می توان شاهد عرضه حجم زیادی از این محصولات در کشور بود. به همین دلیل شرایط خوبی برای صادرات آنها فراهم شده است.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

صادرات خاویار بلوگا درجه یک

به منظور صادرات هر چه بهتر انواع خاویار بلوگا به دیگر کشورها، امروزه بازاریابی از مهمترین اقداماتی ست که باید عرضه کننده ها به آن توجه داشته باشند. به این ترتیب می توانند بازار کشورهای مختلف را مد نظر قرار داده و به آنها ارائه محصول دهند.

خاویار بلوگا که در ایران تولید می شود، به صورت سورت شده در بسته بندی های مشخص توسط فروشگاه آنلاین رایبد خاویار راهی بازار جهانی شده و خریداران در انتخاب آنها به راحتی اقدام می کنند.

انواع خاویار درجه یک و صادراتی در ایران

  • بلوگا درجه یک
  • سوروگا درجه یک
  • آسترا درجه یک
  • بری درجه یک
  • و………….

صادرات خاویار بلوگا به تایوان

کشورهای آسیایی از بهترین بازارها برای صادرات انواع خاویار بلوگا می باشد و صادرات خاویار بلوگا به تایوان در این زمینه فعال است. به همین دلیل شرکت های ایرانی به این بازارها دقت نظر داشته و سعی در ارائه بهترین ها به آنها دارند. تایوان یکی از کشورهایی ست که بازار خوبی داشته و می توان سرمایه گذاری خوبی را بر روی آن انجام داد. این کشور دارای ظرفیت زیاد بوده و می توان حجم زیادی از انواع خاویار را به آن ارائه داد. در نتیجه در سال های اخیر بازار تایوان برای صادر کننده ها جالب توجه بوده و هر ساله حجم زیادی از تولیدات خود را به آن ارائه می دهند.

صادرات خاویار بلوگا به تایوان

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خاویار انزلی در بازار

فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی

فروشگاه خاویار فیل ماهی را میتوان همان فروشگاه اینترنتی خاویار رایبد خاویار نامید. در این …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار