نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , بهمن ۲۱ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایران / قیمت خاویار ۵۰ گرمی
خاویار 50 گرمی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی بستگی به نوع آن داشته و براساس نیاز خریداران ارائه می شود. البته کیفیت برند تولید کننده نیز اهمیت زیادی داشته و مصرف کننده ها می توانند به راحتی آنها را سفارش دهند. امروزه خریداران زیادی به فروشگاه ها برای خرید انواع خاویار بسته بندی شده مراجعه می کنند. زیرا به این ترتیب می توانند محصولی با وزن مشخص و کیفیت عالی خریداری نموده و از مزیت های موجود در آنها بهره می گیرند. از این رو شرکت هایی تولید کننده و توزیع کننده نیز انواع بسته بندی های خاویار را مد نظر قرار داده و محصول خود را به کمک آنها ارائه می دهند. این کار می تواند تاثیر زیادی در رابطه با معرفی و افزایش اعتبار برند آنها شود.

عرضه خاویار بسته بندی شده

مسلما به دلیل آنکه بسته بندی های خاویار از نوع تخصصی و بهداشتی هستند، اعتماد بیشتری به سلامت آنها بوده و راحت تر می توان آنها را تهیه نمود. به همین دلیل شرکت هایی که در ایران این تولیدات را ارائه می دهند، در انتخاب نوع بسته بندی ها دقت زیادی دارند. هر چقدر بسته بندی هایی ارائه شده استاندارد تر و کیفیت بالاتری داشته باشند، از نظر خریداران سفارش آنها بهتر بوده و برای خرید آنها اقدام می کنند. بخصوص اگر از سوی شرکت های معتبر راهی بازار شوند.

قیمت خاویار بسته بندی

به منظور اعلام قیمت انواع خاویار در بازار، وزن بسته بندی ها مورد توجه قرار می گیرد. به این ترتیب هر چقدر وزن آنها بیشتر باشد، قیمت بالاتری داشته و باید براساس آن در بازار عرضه شوند. البته شرکت هایی که تولید و عرضه انواع خاویار بسته بندی را دنبال می کنند، کیفیت و درجه مرغوبیت را نیز مورد توجه قرار داده و در تعیین قیمت مد نظر قرار می دهند.

خاویار 50 گرمی

سایت فروش خاویار ۵۰ گرمی

بسیاری از سایت ها که در زمینه فروش انواع خاویار فعالیت دارند، نوع ۵۰ گرمی را به مشتریان زیادی پیشنهاد می دهند. زیرا هم قیمت مناسب داشته و هم به راحتی قابل خریداری می باشند. بخصوص اینکه امروزه شرکت های تولید کننده اندازه دقیق و درستی از انواع خاویار را در بسته بندی های ۵۰ گرمی قرار داده و آنها را راهی بازار داخلی و خارجی می کنند.

در حال حاضر می توان انواع مختلفی از خاویار پرورشی را به صورت بسته بندی شده و استاندارد از سایت های تخصصی معتبر مانند رایبد خاویار سفارش داد و خرید کرد.

انواع خاویار ۵۰ گرمی برای خرید و فروش

  • خاویار بلوگا ۵۰ گرمی
  • خاویار سوروگا ۵۰ گرمی
  • خاویار آسترا ۵۰ گرمی
  • خاویار بری ۵۰ گرمی
  • خاویار طلایی ۵۰ گرمی
  • خاویار فشرده ۵۰ گرمی
  • خاویار شیلات ۵۰ گرمی
  • و……………….

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

چرا خاویار اینقدر گران شد

چرا انواع خاویار ایرانی اینقدر گران است؟ آیا از همان ایتدا خاویار ایرانی گران بود. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار