خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار ایران اصل به اروپا
صادرات خاویار ایران به اروپا

صادرات خاویار ایران اصل به اروپا

صادرات خاویار ایران به اروپا در عصر حاضر به میزان عمده ای افزایش پیدا کرده است و خاویارهای اصل با برندهای معتبری از ایران همه ساله به میزان بسیار زیادی به کشورهای اروپایی ارسال می شود. اروپایی و کل کشورهای منطقه اروپایی یکی از مشتریا خاویارهای ایرانی هستند و همین امر باعث شده تا در هر سال نو میلادی صادرات خاویار ایران به اروپا افزایش پیدا کند. خاویارهایی که از مجموعه رایبد خاویار تهیه می شوند همه از ماهیانی هستند که با آب دریا پرورش داده شده اند و همین وضوع باعث شده تا خاویارهای این مجموعه یکی از خاویارهایی باشد که دارای طعم واقعی خاویار است.

صادرات خاویار ایران به اروپا

به دلیل محبوبیت خاویار ایرانی صادرات خاویار ایران به اروپا انحام می شود. نمایندگی های خاویار ایرانی در سراسر کشور ایران و خارج ار کشور وجود دارند که رایبد خاویار یکی از آنها می باشد. میزان عمده ای از خاویار ایران با کشورهایی نظیر اروپا و آلمان صادر می شود. خاویار ایرانی به دلیل ارزش غرایی و کلیه خواص درمانی که دارد دارای معرفویت دو چندان شده است و همه آن را می شناسند و برای رید حتما خاویار ایرانی خریداری می نمایند چون این محصول یکی از بزرگترین و قدیمی ترین محصولات ایرانی است که از قدیمتا به امروز وجود داشته است.

انواع مجوزهای صادرات خاویار ایرانی

  • دامپرشکی
  • قرنطینه
  • سایتس
  • حمل و نقل
  • گواهی مبداء
  • کلیه مجوزهای بهداشتی
  • و……….

خرید و فروش خاویار ایرانی در کل کشور

خاویار ایرانی یکی از محصولات ویژه صادراتی است که از ایران به کل جهان صورت می گیرد. خرید و فروش خاویار ایرانی در کل کشور به روش اینترنتی صورت می گیرد.

فروشگاه رایبد خاویار یکی از بهترین فروشگاههای اینترنتی است که انواع خاویار ایرانی را در کل کشور و جهان با یک قیمت عالی و مناسب به میزان عمده فروش می رساند.

صادرات خاویار ایران به اروپا

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید انواع خاویار صادراتی

سایت خرید انواع خاویار صادراتی

خرید انواع خاویار صادراتی را سایت های اینترنتی در دنیا آسان کرده اند. به این …

دیدگاهتان را بنویسید