نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , بهمن ۲۱ ۱۳۹۸
خانه / نمایندگی خاویار / مراکز عرضه خاویار لنگرود
عرضه خاویار لنگرود

مراکز عرضه خاویار لنگرود

به منظور عرضه خاویار لنگرود در بازار سراسر کشور، مراکز فروش مختلفی فعالیت دارند. اما برخی از آنها محصولی با کیفیت تر را ارائه داده و با مشتریان مختلف خود همکاری بهتری دارند. لذا مراجعه به این شرکت ها بیشتر مد نظر افراد می باشد.

یکی از حوزه های پرورشی که در رابطه با آبزیان بوده و می توان سرمایه گذاری ویژه ای بر روی آن انجام داد، تولید خاویار است.
این محصول که با نگهداری و پرورش ماهیان خاویاری بدست می آید، یک غذای گران قیمت بوده و افراد مختلف می توانند بر روی آن سرمایه گذاری داشته باشند. با آنکه حوزه تولید خاویار دیربازه می باشد، اما افرادی که در این زمینه فعالیت داشته، می توانند در زمان معین به سود آوری بسیار خوبی برسند. به همین دلیل می توان شاهد سرمایه گذاری قابل توجهی بر روی تولید انواع خاویار در مناطق مختلف کشور بخصوص شمال کشور بود.

تولید خاویار در لنگرود

از شهرهایی که در زمینه تولید انواع خاویار عملکرد خوبی در سال های اخیر داشته و تولیدات با کیفیت را راهی بازار نموده است، لنگرود می باشد. در این شهر راه اندازی استخرهای پرورش خاویار زیر نظر افراد متخصص انجام شده و می توان انتظار بسیار خوب از عملکرد آنها شاهد بود. با توجه به اینکه لنگرود از شهرهای گیلان بوده، دسترسی خوبی به استخرهای بزرگ بچه ماهی داشته و می توان از این طریق بهترین ها را خریداری و استفاده نمود. زیرا تولید خاویار درجه یک و با کیفیت وابستگی شدید به بچه ماهیان داشته و باید بهترین نوع آنها انتخاب شود.

انواع خاویار تولید شده در لنگرورد

 • خاویار بلوگا ایرانی
 • خاویار آسترا ایرانی
 • خاویار بری ایرانی
 • خاویار سوروگا ایرانی
 • خاویار فشرده ایرانی
 • خاویار طلایی ایرانی
 • و……….

عرضه خاویار لنگرود در ایران

فعالیت شرکت های تولید کننده خاویار در لنگرود، در سالهای اخیر رشد داشته و می توان شاهد برداشت بسیار خوبی از انواع خاویار بود. از این رو مراکز عرضه خاویار لنگرود با فعالیت در سراسر ایران توانسته اند محصول خود را معرفی نموده و بهترین ها را راهی بازار کرده اند. خاویار تولید شده در شهر لنگرود از نظر کیفیت در وضعیت خوبی بوده و می توان اصل بوده آنها را به خوبی شاهد بود.

صادرات بهترین خاویار لنگرود

یکی از اقداماتی که در زمینه فروش انواع خاویار لنگرود صورت گرفته، صادرات آن به کشورهای دیگر دنیاست. زیرا این محصول در بازار جهانی به خوبی مطرح بوده و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند. خاویار لنگرود به دلیل مرغوبت بودن برای صادرات به دیگر کشورها مطلوبیت داشته و می توان فروش خوبی را از آنها به صورت عمده و خرده داشت.

انواع بهترین خاویار بلوگا صادراتی

 • بلوگا سه صفر
 • بلوگا رویال
 • بلوگا درجه یک
 • بلوگا درجه دو

عرضه خاویار لنگرود

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

انواع بسته بندی خاویار

قیمت روز خاویار در بازار تهران

قیمت روز خاویار در تهران چقدر است؟ ایا قیمت ها و نرخ ماهیان خاویاری بین …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار