نمایندگی خاویار ایران
خانه / بچه ماهی خاویار / خرید بچه فیل ماهی به تعداد عمده
خرید بچه فیل ماهی

خرید بچه فیل ماهی به تعداد عمده

در خرید بچه فیل ماهی به تعداد عمده علاوه بر قیمت، دسترسی به شرکت های تخصصی عرضه کننده بسیار مهم است. زیرا این مجموعه ها می توانند در زمان مشخص بچه ماهی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. بی شک برخی از گونه های خاویار را می توان در بازار داخلی و خارجی با فروش بیشتری همراه دانست. زیرا هم کیفیت بهتری داشته و هم به دلیل داشتن ارزش غذایی بیشتر راحت تر خریداری می شوند.

خوشبختانه در ایران امکان تولید و عرضه انواع خاویار فراهم است.
زیرا ماهیان خاویاری موجود در ایران گونه های مختلفی داشته که هر یک از آنها از نظر کیفیت خاویار، مورد تایید می باشد. معمولا در انتخاب و خرید انواع بچه ماهی خاویار محصول نهایی آنها اهمیت ویژه داشته و براساس نیاز پرورش دهندگان خریداری می شوند.

عرضه کننده بچه ماهی خاویار

بسیاری از خریداران عمده بچه ماهی خاویار به عرضه کننده های بزرگ و شناخته شده مراجعه خواهند کرد. زیرا این تولید کننده ها می توانند محصولی را راهی بازار نموده که در بهترین شرایط تولید و تکثیر شده اند. وزن خوب و سلامت بالا را می توان از مهمترین موضوعات در رابطه با خرید انواع بچه ماهی خاویار مد نظر داشته و براساس نیاز خود آنها را سفارش خرید داد. معمولا در بازار ایران بچه ماهیان خاویاری زیر مد نظر هستند:

• فیل ماهی
• تاس ماهی
• اوزون برون
• سیبری یا بری
• استرا

خرید بچه فیل ماهی سالم

یکی از بهترین گونه های خاویار که در بازار جهانی به شدت طرفدار دارد، نوع بلوگا می باشد. این نوع خاویار از بچه فیل ماهی بدست آمده که باید در شرایط ویژه نگهداری شده و از بهترین تغذیه برای آنها بهره گرفته شود. بچه فیل ماهی وقتی با سلامتی کامل و قیمت روز ارائه شود، خریداران زیادی آن ار انتخاب و استفاده می کنند. این بچه ماهیان را ایرانی ها با نرخ روز از مجموعه های تخصصی سفارش داده و تهیه می کنند.

انواع خاویار فیل ماهی

  • خاویار سه صفر
  • خاویار امپریال
  • خاویار درجه یک
  • خاویار درجه دو

سفارش بچه فیل ماهی به تعداد عمده

بی تردید بسیاری از مجموعه های پرورشی در ایران برای سفارش بچه فیل ماهی در تعداد زیاد و عمده، یافتن عرضه کننده های بزرگ را مد نظر قرار می دهند. این خریداران با بررسی وضعیت همکاری عرضه کننده و قیمت ارائه شده از سوی آنها نیاز خود را مطرح کرده و به آنها سفارش خرید می دهند. در این صورت توانایی خوبی در راستای تامین نیاز خود در بهترین شرایط داشته و آنها را رفع می کنند.

خرید بچه فیل ماهی

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

با شروع فصل تخم ریزی ماهی خاویاری اوزون برون، فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون …

دیدگاهتان را بنویسید