خانه / خاویار فیل ماهی / پرورش ماهی خاویاری فیل ماهی در ایران
پرورش ماهی خاویار
پرورش ماهی خاویاری فیل ماهی در ایران

پرورش ماهی خاویاری فیل ماهی در ایران

از انواع ماهیان خاویاری که در ایران با استقبال زیادی از سوی پرورش دهنده ها همراه بوده، پرورش ماهی خاویاری فیل ماهی ست که به صورت بچه ماهی در بازار عرضه می شود.
خوشبختانه در ایران گونه های بسیار خوبی از ماهیان خاویاری در دسترس بوده و می توان به کمک آنها خاویار درجه یک و مرغوب تولید نمود. این ماهی ها که در دریای خزر زندگی کرده امروزه به روش های تخصصی در مجموعه های پروشی نگهداری شده و از آنها بچه های تولید می شوند. چرا که برای تولید خاویار نیاز به نگهداری ماهیان خاویاری خوب داشته که معمولا محصولی با کیفیت و عالی تولید می کنند.

فیل ماهی خاویاری

از گونه های مورد توجه در زمینه تولید خاویار که شرکت های ایرانی آن را مد نظر قرار می دهند، فیل ماهی است. این گونه از ماهی ها خاویار سیاه داشته که در بازار جهانی با تقاضای بالایی برخوردار می باشد. از همین رو اغلب تولید کننده های خاویار سعی در بهره گیری از آنها در استخر های خود داشته و به کمک آنها خاویاری درجه یک ارائه می دهند.

منبع: فیل ماهی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

بچه ماهی خاویار

قیمت بچه ماهی خاویار

قیمت بچه ماهی خاویار بسته به نوع آن متغییر بوده و بچه فیل ماهی که …

دیدگاهتان را بنویسید