خانه / گوشت خاویار / نرخ و قیمت گوشت ماهی خاویار در ایران
گوشت ماهی خاویار در ایران
نرخ و قیمت گوشت ماهی خاویار در ایران

نرخ و قیمت گوشت ماهی خاویار در ایران

نرخ و قیمت گوشت ماهی خاویار در نقاط مختلف ایران کمی متفاوت است. در شمال کشور در کنار دریای خزر و مزارع ماهیان خاویاری، می توان با بهترین قیمت گوشت خاویار را خرید نمود. ما میتوانیم در بازار ماهی فروشان شیراز، تهران، مشهد، یزد و تبریز گوشت خاویار را عرضه نماییم.
سفارش خرید خاویار و گوشت ماهی خاویار به صورت عمده و خرده فروش پذیرفته می شود. و پس از سفارش ماهی از آب گرفته می شود و پس از بسته بندی به دست مشتری گرامی خواهد رسید. این فرآیند در حدود ۲۴ ساعت به طول می انجامد، تمام سعی ما جلب رضایت و نظر مشتری و ارائه محصولات خاویاری با مرغوبترین کیفیت می باشد.
رایبد خاویار نسب به سفارشات مشتریان کاملا خود را کاملا متعهد می داند و بر همین مبنا برنامه ریزی شرکت را بنا نهاده است، با ارائه قیمت مناسب، کیفیت بالا، تازگی محصول، خدمات قبل از سفارش تا زمان بعد از تحویل سفارش، دقت در ارائه محصول، و… مواردی است که شرکت با حساسیت بالا به آنها توجه دارد و می خواهد در با برخوردی که شان یک ایرانی ست بتواند رضایت نظر شما عزیزان را کسب نماید.

گوشت ماهی خاویار در ایران
نرخ و قیمت گوشت ماهی خاویار در ایران
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروش گوشت خاویاری

فروش هفتگی ۱۰۰ کیلو گوشت خاویاری

خانه امتیاز درحال ارسال امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید