نمایندگی خاویار ایران
شنبه , بهمن ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / خاویار شیلات / معرفی شرکت خاویار شیلات ایران
تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با چالباش روسی

معرفی شرکت خاویار شیلات ایران

شرکت خاویار شیلات ایران در کجا است؟ ایا این شرکت معتبر میباشد؟ ایا قیمت های محصولات این شرکت مناسب است؟ شرکت خاویار ایران شناخته شده در سطح جهان میباشد و دارای بهترین برند در بین شرکت های ایرانی و جهانی میباشد.

معرفی شرکت خاویار شیلات ایران

قیمت خاویار بلوگا در شرکت خاویار بلوگا

قیمت خاویار بلوگا در شرکت خاویار بلوگا چند است؟

اویار بلوگا یکی از خاویارهای کمیاب و با ارزش است و این موضوع سبب شده تا رتبه اول را در خاویارها به خود اختصاص دهد.
خ قیمتش نیز با دیگر ماهیان خاویاری متفاوت میباشد و در شرکت بلوگا میتوان ان را علاوه بر قیمت مناسب با یک کیفیت عالی و مرغوب خریداری نمایید. علاوه بر این شرکت، شرکت ها و نمایندگی های بسیاری در سط جهان و کشور ایران میباشد که دسترسی مشتریان را برای خرید انواع ماهیان خاویاری اسان نموده اند و فقط کافیست برای خرید به سایت ان شرکت و نمایندگی مراجعه نمایید.

قیمت خاویار بلوگا در شرکت خاویار بلوگا

شرکت فروش خاویار ایران

شرکت فروش خاویار ایران انواع محصولات خاویاری و ماهیان خاویاری ایرانی را به صورت اصل و مستقیم از طریق فروشگاه انلاین خود در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهند و علاوه بر عرضه کردن انواع خاویارهای در بین قشرهای مختلف جامعه انواع خاویار های اصیل ایرانی را به کشورهای خارجی جهان نیز با به همراه داشتن مجوز های معتبر و رسمی برای صادرات، صادر میکند و در دسترس همه مشتریان بازارهای داخلی و خارجی قرار میدهد.

شرکت فروش خاویار ایران

خاویار بلوگا از ماهی بلوگا یا فیل ماهی

خاویار بلوگا که در جهان به دلیل داشتن طرفدارهای بسیار از اسم های مختلفی مانند بلوگا امپریان و سه صفر برخوردا میباشد، از ماهی فیل ماهی بدست می اید این ماهی یکی از بزرگترین گونه های ماهی در دریای خز میباشد که بزرگ تر از خود هیچ گونه دیگری نمیباشد.

خاویار فیل ماهی دارای طعمی بسیار لذیذ و خوش مزه میباشد که طیف رنگی قهوه ای روشنی به خود اختصاص داده است.
این خاویار بسیار کمیاب و گرانبها میباشد که به دلیل با ارزش بودنش قیمتش به نسبت با دیگر گونه های ماهیان خاویاری متفاوت میباشد.

انواع خاویار بلوگا ایرانی در ایران

 • بلوگا سه صفر ایرانی
 • بلوگا امپریال ایرانی
 • بلوگا درجه یک ایرانی
 • بلوگا درجه دو ایرانی

خاویار بلوگا از ماهی بلوگا یا فیل ماهی

خرید خاویار با برند خاویار ایران

خرید خاویار با برند خاویار ایران را میتوانید با مراجعه به نمایندگی خاویار ایران و سایت فروشگاه خاویار ایران انجام دهید. شرکت و نمایندگی خاویار ایران قدمتی چندین ساله دارد که از نظر داشتن کیفیت بهترین برند را در سطج کشور و جهان در بازارهای داخلی و نیز خارجی دارد. این نمایندگی از طریق فروشگاه انلاین خود و محصولات تازه اش دسترسی مشتریان را برای خریداری انواع محصولات خاویاری اسان نموده است.

انواع اویار ایران با برند رایبد خاویار(خاویار ایران)

 • خاویار بلوگا رایبد خاویار
 • خاویار سوروگا رایبد خاویار
 • خاویار آسترا رایبد خاویار
 • خاویار بری رایبد خاویار
 • خاویار طلایی رایبد خاویار
 • خاویار فشرده رایبد خاویار

خرید خاویار با برند خاویار ایران

نمایندگی فروش شرکت خاویار شیلات ایران

نمایندگی فروش شرکت خاویار ایران انواع ماهیان خاویاری را پس از تولید از کارخانه و پرورش انها در مزارع پروش ماهیان خاویاری، انها را به صورت مستقیم در بسته بندی های قوطی و شیشه ای و همچنین بسته بندی های کاملا بهداشتی وشیک، از طریق فروشگاه و سایت اینترنتی خود انها را به صورت تازه و با یکی قیمت عالی و ارزان در اختیار مشتریان خاویاری خود در هر کجا که هستند قرار میدهد.

نمایندگی فروش شرکت خاویار شیلات ایران

شرایط دریافت نمایندگی خاویار ایران

شرایط دریافت نمایندگی خاویار ایران را میتوان برای مطلع شدن از شرایطش به نمایندگی خاویار ایران مراجعه نمایید تا اطلاعات کافی و دقیق را دریافت کنید. خاویارهای ایرانی به دلیل قدمتی چنیدن میلیون ساله ای که دارند و اینکه از عصر ژوراسیک تا به الان وجود دارند انها را به نام فسیل های زنده جهان میدانند و بیش از ۹۰ درصد بخاویاری به دریای خزر ایران مربوط میشود.

انواع نمایندگی های فروش خاویار در ایران

 • نمایندگی رایبد خاویار ایران
 • نمایندگی خاویار ایران
 • نمایندگی دریا خاویار ایران
 • نمایندگی میراث خاویار ایران
 • نمایندگی باهو خاویار ایران
 • نمایندگی مازند خاویار ایران
 • نمایندگی کالچر
 • و دیگر نمایندگی های فروش خاویار

شرایط دریافت نمایندگی خاویار ایران

تفاوت خاویار پرورشی شیلات با خاویار دریایی شیلات

تفاوت خاویار پرورشی شیلات با خاویار دریایی شیلات در این میباشد که خاویار دریایی یا همان خاویار شیلات،با توجه به زیستگاه اینگونه ماهیان که تاس ماهیان نامیده میشوند در دریا با امواج بعضا طوفانی و عمیق و تقریبا زندگی در اعماق دریا که به همین واسطه در ایران بیشتر میباشند و خاویار های شیلات طعم تند تری دارد و آن ها که از ریشه عاشق غذا های دریایی هستند را بیشتر و بهتر جذب می‌کند.پزشکان البته برای مصرف خاویار به بیماران خاویار دریایی را توصیه می‌کنند.

تفاوت خاویار پرورشی شیلات با خاویار دریایی شیلات

انواع خاویار شیلات ایران

ز انواع خاویارهای شیلات ایران میتوان به خاویار بلوگا که از فیل ماهیست, خاویار آستراکه از تاس ماهیست, خاویار سوروگا که از اوزون برون است اشاره کرد.
ا کشور ما ۹۳ درصد خاویار مورد نیاز جهان را تامین می کند که همه این ماده غذایی ارزشمند از دریای خزر بدست می آید. بیشترین خاویار صادراتی به کشورهای جهانی از جندین سال پیش تا به الان به خاویار بلوگا امپریال مربوط میشود.

برترین شرکت های صادرات خاویار

برترین شرکت های صادرات خاویار به شرکت های خاویار ایران، میراث خاویار، خاویار کالچر، خاویار قروق تالش، و دیگر شرکت های ایرانی مربوط میشود که برای خرید مشتریان میتوانند به سایت اینترنتی و فروشگاه انلاین هر کدام از این شرکت ها و نمایندگی ها مراجعه نمایند. از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد. خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است.

برترین شرکت های صادرات خاویار

لیست قیمت خاویار صادراتی

لیست قیمت خاویارهای صادراتی چند است؟

برای مطلع شدن قیمت خاویار صادراتی میتوانید به سایت نمایندگی های معتبر ایرانی مانند رایبد خاویار مراجعه نمایید.
با خرید از رایبد خاویار کنار خرید خود از قیمت انواع خاویارهای مرغوب ایرانی مطلع شوید و انها را به همراه یک قیمت ارزان و کیفیت های عالی به صورت مستقیم و تازه خریداری نمایید. درباره خواص خاویار باید گفت که خاویار و دیگر غذاهای دریایی، به علت وجود غلظت بالای اسیدهای چرب امگا-۳ آثار ضد التهابی قوی دارند.

برترین شرکت های صادرات خاویار

شرکت بسته بندی خاویار

شرکت بسته بندی خاویار ایران انواع خاویارها را پس از تولید و پرورش ار کارخانه به صورت اصل و با کیفیتی مرغوب در بسته بندی های لوکس و قوطی و شیشه ای از طریق فروشگاه معتبر و انلاین خود در اختیار و در دسترس مشتریان خاویاری قرار میدهد. باید دانست که طعم خاویار جرا به شوری میزند، از آنجا که خاویار مستعد فساد است، پس از صید ماهی، به سرعت به آن نمک افزوده می‌شد.

شرکت بسته بندی خاویار

شرکت پخش خاویار در ایران

از شرکت های پخش خاویاری به شرکت های خاویار ایران، میراث خاویار، خاویار کالچر، خاویار قروق تالش، و دیگر شرکت های ایرانی میتوان اشاره کرد که برای خرید مشتریان میتوانند به سایت اینترنتی و فروشگاه انلاین هر کدام از این شرکت ها و نمایندگی ها مراجعه نمایند.

امروزه به دلیل یشترفت تکنولوژی ها دسترسی مشتریان برای خرید انواع خاویارهای مرغوب ایرانی اسان شده است و میتوانند به راحتی به صورت انلاین و حضوری خرید خود را انجام دهند.

شرکت پخش خاویار در ایران

شرکت های تولید خاویار

از شرکت های تولید خاویار نیز فرقی ندارد شرکت ها همه یکی میباشند و هم تولید میکنند هم به فروش میرسانند و هم صادر میکنند. شرکت های خاویار ایران، میراث خاویار، خاویار کالچر، خاویار قروق تالش، و دیگر شرکت های ایرانی هستند که انواع خاویارها را به صورت مستقیم و اصل پس از تولید از کارخانه در اختیار مشتریان خاویاری خود فرقی نمیکند که از کدام کشور و شهرها میباشند، قرار میدهند.

شرکت های تولید خاویار

معرفی شرکت های پرورش ماهیان خاویاری

شرکت پرورش خاویار در ایران و شهرهای بزرگ ایران همچون شهرهای تهران، ارومیه، تبریز، اصفهان، مشهد، قم، شیراز، شمال و همچنین دیگر شهرهای کشور میباشند که خاویارهای اصل را در اختیار مشتریان قرار میدهند.

شرکت رایبد خاویار ایران که انواع محصولات خاویار خود را همراه با قیمت ارزان و کیفیتی بسیار مرغوب و اصل در اختیار قشرهای مختلف جوامع قرار میدهد.
قیمت هر کیلو گرم خاویار در بازار داخلی را ۸ تا ۱۰ میلیون تومان میتوان اعلام کرد.

انواع ماهیان خاویاری مهم در ایران

 • فیل ماهی خاویاری ایرانی
 • تاس ماهی خاویاری ایرانی
 • چالباش خاویاری ایرانی
 • قره برون خاویاری ایرانی
 • اوزون برون خاویاری ایرانی
 • شیب خاویاری ایرانی
 • استرلیاد خاویاری ایرانی
 • سیبری خاویاری ایرانی

معرفی شرکت های پرورش ماهیان خاویاری

هزینه احداث شرکت ماهیان خاویاری

هزینه احداث شرکت ماهیان خاویای که امروزه ۸۵ مزرعه فعال در کشور وجود دارد و همچنین ۲ مرزع در استان گیلان،۱ مزرع در استان مازندران و ۱ مزرع در استان گلستان وجود دارد که خاویارها را استخراج و از طریق نمایندگی های خود به دست مشتریان در هر کجای جهان و کشور میباشند میرسانند. دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید.

هزینه احداث شرکت ماهیان خاویاری

سود پرورش خاویار

سود پرورش خاویار برای هر نمایندگی و شرکت های تولید خاویاری متفاوت است که برای مطلع شدن میتوانید به هر کدام از نمایندگی های معتبر ایرانی مراجعه نمایید.
بعضی از شرکت های و نمایندگی ها به دلیل فروش انواع خاویارها با قیمت های بالا و زیاد به فروش میرسانند و این باعث میشود که سود بسیاری را برای خود به دست بیاورند. هم چنین می توان انواع خاویار را به دو دسته خاویار پرورشی و خاویار دریایی تقسیم بندی کرد. از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد.

مهم ترین خواص خاویار برای افراد

 • باعث کم کردن فشار خون می شود
 • باعث سلامتی قلب می شود
 • باعث تقویت سیستم ایمنی
 • درمان بیماری افسردگی
 • مناسب برای جراحی ها و شیمی درمانی ها مفید است
 • درمان ناتوانی جنسی در آقایان
 • تقویت چشم ها
 • درمان بیماری مانند کم خونی
 • عالی برای دوران بارداری
 • مناسب برای تقویت استخوان ها
 • درمان بیماری های مهم مثل آلزایمر
 • و……….

سود پرورش خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خاویار شیلات

آدرس فروشگاههای عرضه خاویار شیلات اصل در تهران

فروشگاه خاویار شیلات در ایران کجاست؟ چگونه از آدرس فروشگاههای عرضه خاویار شیلات اصل در …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار