🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

معرفی بهترین نوع خاویار دریای خزر

آیا می دانید کدام خاویار، بهترین نوع خاویار دریای خزر می باشد؟ بهترین نوع خاویار در ایران در مطلب زیر معرفی شده است و شما می توانید بیش تر در مورد این محصول اعجاز انگیز اطلاعات کسب نمایید.
خاویار که در اصطلاح همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از برترین مواد غذایی به شمار می رود. البته این نوع محصول از ارزش غذایی و اقتصادی بسیار برخوردار است و گرانترین مواد غذایی در جهان معرفی شده است. خاویار در انواع مختلفی یافت می شود که از برترین خاویار های دریای خزر و ایرانی می توان به بلوگا، سوروگا و آسترا اشاره کرد. البته از بین خاویار های نام برده شده برترین و گرانترین خاویار مربوط به خاویار بلوگا است چرا که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و البته ارزش اقتصادی آن نیز از دیگر انواع خاویار بیش تر می باشد.

معرفی بهترین خاویار خزر

دریای خزر از جمله برترین دریا های جهان از نظر تولید خاویار می باشد که البته قسمت عمده ای از خاویار جهان توسط دریای خزر تأمین می گردد. از جمله ماهیان خاویاری که در دریای خزر رشد می کنند می توان به فیل ماهی، اوزون برون، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد.
این ماهیان خاویاری از عمر طولانی برخوردار هستند و از برترین آن ها می توان به فیل ماهی اشاره کرد. این ماهی از عمر طولانی حدود ۱۰۰ سال برخوردار می باشد و البته حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم وزن دارد ولی صید این ماهی بسیار سخت و طاقت فرساست و به همین دلیل خاویار این ماهی از گرانترین خاویار های جهان است. البته باید گفت که مرغوبیت خاویار فیل ماهی بسیار بالاست و خاویار بلوگا که معروف ترین و با ارزش ترین خاویار جهانی است از این ماهی تولید می شود.
خاویار بلوگا از رنگی شفاف و درخشنده برخوردار است و مانند الماس می درخشد و به همین دلیل با نام خاویار الماس ایرانی معروف می باشد. این نوع خاویار در کشور های دیگر چون کشور های اروپایی از طرفداران زیادی برخوردار است و بیش ترین فروش این نوع خاویار در کشور های خارجی است و به همین دلیل بخش عظیمی از خاویار بلوگا به کشور های دیگر صادر می گردد.
البته این خاویار از گرانترین خاویار جهان محسوب می شود. امروزه به دلیل احتیاجات مردم و همچنین برای صادرات بیش تر به تولید و پرورش ماهیان خاویاری پرداخته شده است و بیش ترین خاویاری که در بازار به فروش می رسد از خاویار پرورشی است. البته بازار ایران با فروش کمی از خاویار برخورد دارد و دلیل آن بی اطلاعی از خواص آن است. از جمله خواص خاویار می توان به درمان بیماری های قلبی و عروقی، تنظیم فشار خون بالا، درمان افسردگی و درمان سرطان اشاره کرد.
منبع: ماهی و میگو ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *