نمایندگی خاویار ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۳ ۱۳۹۸
خانه / رایبد خاویار / مرکز فروش خاویار بلوگا در تهران
خاویار ایرانی بازار قوی دارد

مرکز فروش خاویار بلوگا در تهران

مرکز فروش خاویار در تهران انواع خاویار ایرانی را با قیمت مناسب مورد خرید و فروش قرار می دهد. فروشگاه رایبد خاویار خود را به عنوان بزرگترین مرکز فروش خاویار در تهران و دیگر شهرستان ها معرفی کرده است و خاویار اصل ایرانی را با مجوز شیلات کشور برای مشتریان خود ارسال می نماید.

انواع مختلف خاویار بلوگا در ایران

 • بلوگا تاپ
 • بلوگا رویال
 • بلوگا درجه یک
 • بلوگا درجه دو

مرکز فروش خاویار بلوگا در تهران

خاویار گران ترین غذای جهان

خاویار که گران ترین غذای جهان است در چند کشور محدود که یکی از آنها کشور خودمان است تولید می شود. مراکز اصلی تولید خاویار بلوگا و سوروگا در ایران استان های شمالی کشور هستند.

خاویار گران ترین غذای جهان

شرکت های صادر کننده خاویار ایران

در زمینه صادرات خاویار از ایران نیز فعالیت و بهره گیری از شبکه های اجتماعی اهمیت زیادی یافته است. به این ترتیب می توان صادر کننده های بزرگ را در این شبکه ها فعال دید که بهترین تولیدات خود را در اختیار مشتریان خارجی نیز قرار می دهند. صادر کننده های خاویار ایران با بهره گیری سایت ها نیز دامنه فعالیت خود را به خوبی گسترش داده و تولیداتی را ارائه داده که بالاترین کیفیت و مرغوبیت را در خریداران دارد. از این رو شرایط بهتری را برای صادرات محصولات خود رقم زده و مشتریان خود را افزایش می دهند.

انواع خاویارهای پرورشی صادراتی در ایران

 • بلوگا پرورشی صادراتی
 • سوروگا پرورشی صادراتی
 • آسترا پرورشی صادراتی
 • بری پرورشی صادراتی
 • طلایی پرورشی صادراتی
 • فشرده پرورشی صادراتی
 • و……..

شرکت های صادر کننده خاویار ایران

مرکز فروش خاویار در تهران

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار یکی از انواع مرکز فروش خاویار در تهران می باشد که خاویار ایرانی را با قیمت مناسب و حمل رایگان در استان تهران در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
 مراکز فروش زیادی در تهران وجود دارد که خاویار ایرانی را به فروش می رسانند ولی فروشگاه رایبد خاویار تنها فروشگاه اینترنتی در داخل کشور است که خاویار ماهی های خاویاری پرورشی اصل که به صورت طبیعی با آب دریا پرورش داده شده اند را مورد خرید و فروش قرار داده است.

انواع مراکز فروش خاویار در تهران

 • مرکز فروش رایبد خاویار
 • مرکز فروش دریا خاویار
 • مرکز فروش باهو خاویار
 • مرکز فروش میراث خاویار
 • مرکز فروش کالچر
 • و……

مرکز فروش خاویار در تهران

ارسال خاویار از فرودگاه امام

یکی از مهمترین مسیرهایی که امروزه صادرات خاویار از آن انجام می شود، فرودگاه امام است. از طریق این گمرک می توان با تجار کشورهای مختلف دنیا همکاری داشته و بهترین انواع خاویار را در اختیار آنها قرار داد. با توجه به اینکه فرودگاه امام به کشورهای مختلف دنیا پرواز داشته و مشتریان می توانند از این طریق خرید خود را انجام دهند، شرکت ها نیز در این مجموعه فعالیت خوبی داشته و محصولاتی را ارائه می دهند که بالاترین کیفیت و مرغوبیت خواهند داشت.

ارسال خاویار از فرودگاه امام

نحوه سرو خاویار ایرانی

در انتخاب نحوه سرو خاویار ایرانی مصرف کننده هایی که در کشورهای مختلف دنیا بوده مختارانه عمل کرده و بیشتر از روش هایی بهره می گیرند که با سلیقه و ذائقه آنها سازگاری خوبی داشته باشد. هر چقدر در سرو خاویار از دیگر خوراکی های لذیذ و خوب بهره گرفته شود، می توان انتظار استقبال بیشتر را از سوی مصرف کننده ها داشت. این خوراکی ها برای افراد مختلف مطلوبیت داشته و آنها را در برنامه غذایی خود قرار می دهند. لذا باید انواع خاویار درجه یک و باکیفیت ایرانی تهیه شده و مورد به بهترین روش طبخ شوند.

نحوه سرو خاویار ایرانی

مدت ماندگاری و نحوه نگهداری خاویار

امروزه به دلیل آنکه خاویار در بسته بندی های استاندارد و با شرایط حفظ و نگهداری بهتر ارائه می شود، می توان استفاده بهتری از آنها داشت.
این تولیدات که در بازه زمانی مشخص شده از سوی عرضه کننده ها قابل استفاده بوده، باید در بهترین شرایط که می توان یخچال را دانست تا مدت ۲ هتفه ماندگاری دارد. به این ترتیب خریدارانی که خاویار را با هدف مصارف خانگی تهیه می کنند، باید شرایط نگهداری آنها را نیز فراهم کرده و به خوبی از آنها بهره گیرند. این اقدام می تواند سبب استفاده هر چه بهتر از خواص خاویار ایرانی شده و مصرف کننده های بیشتری داشته باشند.

مدت ماندگاری و نحوه نگهداری خاویار

علائم خاویار نامرغوب چیست؟

همانطور که می دانید خاویار باید از نوع باکیفیت و اصل تهیه شود. در این صورت است که می توان انتظارات خوبی از تاثیرات آن بر روی بدن داشت. از این رو افرادی که خاویار را تهیه می کنند، توجه ویژه به کیفیت و مرغوبیت آن داشته و محصولاتی را انتخاب خواهند کرده که به صورت استاندارد ارائه شده اند. خاویار نامرغوب هم از نظر رنگ و هم طعم شباهت کمی با خاویار اصلی داشته و معمولا باید بهترین نوع آنها را به صورت تخصصی تهیه نمود. برای این منظور می توان با مجموعه های شناخته شده و رسمی همکاری کرده و از آنها کمک گرفت.

علائم خاویار نامرغوب چیست؟

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار بلوگا رایبد خاویار

صادرات خاویار بلوگا رایبد خاویار

صادرات خاویار بلوگا رایبد خاویار به کشور های خارجی سبب شده تا کشور ما به …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار