خانه / خاویار صادراتی / مجوز سایتس برای صادرات خاویار
سایتس برای صادرات خاویار
مجوز سایتس برای صادرات خاویار

مجوز سایتس برای صادرات خاویار

چرا باید شرکت ها مجوز سایتس برای صادرات خاویار دریافت می کنند و این موضوع به چه دلیل مطرح شده است؟ آیا با مجوز سایتس آشنایی دارید؟
اهمیتی که خاویار دارد باعث شده است دولت نظارت ویژه ایی به این محصول داشته باشد. مخصوصا با در معرض انقراض قرار داشتن ماهیان خاویاری دریای خزر این نظارت بیشتر هم شده است و گرفتن مجوز سایتس برای صادرات خاویار امری الزامی بوده و حتما باید با کسب اجازه از شیلات و دریافت مجوز های لازم صادرات خاویار انجام گیرد.

سایتس برای صادرات خاویار
مجوز سایتس برای صادرات خاویار

در میان این محدودیت های صادراتی دولت تبصره ایی را هم قرار داده است و مسافران برا خارج کردن خاویار تا حدود ۱۲۵ گرم نیاز به مجوز سایتس ندارند و می توانند خاویار را از کشور خارج نمایند.
رایبد خاویار تمام مراحل اخذ مجوز سایتس و سایر مجوز های خرید و فروش خاویار را برای صادرت خاویار انجام می دهد و خاویار بلوگا ایران را در کشور مقصد به مشتری تحویل خواهد داد.
بر روی محصولات صادراتی همیشه نظارت ویژه ای وجود دارد. زیرا باید از میزان تولید و ظرفیت صادرات آن مطمئن بوده و سپس اجاز صادرات آن ارائه شود. به همین دلیل شرکت هایی که در راستای صادرات فعالیت دارند، مجوزهای لازم را دریافت کرده و سپس اقدام می کنند.
در راستای فروش و صادرات خاویار نیز نظارت ویژه ای وجود داشته و باید تمامی شرکت ها تحت این نظارت فعالیت خود را صورت دهند.

سایتس برای صادرات خاویار و ماهی خاویاری

از مهمترین مجوز هایی که در سال های اخیر برای شرکت های صادر کننده خاویار مورد اهمیت بوده و باید آن را دریافت کنند، مجوز سایتس می باشد. این مجوز به دلیل کنترل ماهیان خاویاری در حال انقراض تبین شده و باید فروش آنها را به خوبی مورد توجه قرار داد. البته قابل ذکر است که این مجوز برای صادرات حجم زیادی از خاویار بوده و برای مقادیر کم نیازی به اخذ آن نیست.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروش عمده خاویار صادراتی

نمایندگی فروش عمده خاویار صادراتی

نمایندگی فروش عمده خاویار صادراتی اقدام به فروش خاویار صادراتی به صورت عمده برای دیگر …

بدون دیدگاه

  1. بازتاب ها: فروش ویژه 5 کیلو خاویار بلوگا – خاویار

  2. بازتاب ها: فروش خاویار فیل ماهی در دوحه – فیل ماهی

  3. بازتاب ها: صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی – فیل ماهی

  4. بازتاب ها: خرید و فروش خاویار ایرانی در فرودگاه امام – خاویار

دیدگاهتان را بنویسید