🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
شرایط خرید خاویار صادراتی در ایران

قیمت ۵۰ گرم خاویار سوروگا

قیمت خاویار سوروگا در بازار خاویار ایران و در بین فروشگاههای سراسر کشور متفاوت است. از ۵۰۰ گرم به بالا هزینه ارسال به تمام شهر های ایران رایگان خواهد بود.
خاویار اوزون برون (sevruga caviar) و دیگر خاویار های پرورش از جمله خاویار بلوگا فیل ماهی و آسترا قره برون بیشتر در استخر های استان های شمالی کشور و از جمله شهر هشتپر(تالش) تولید می شود و از این شهر نه تنها در داخل ایران بلکه ده ها کشور نیز فرستاده می شود. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]کشور هایی همچون آلمان، انگلیس اسپانیا، امارات حتی روسیه که خود تولید کننده خاویار است، خریداران اصلی خاویار ایران هستند.[/box]

انواع خاویار ۵۰ گرمی

 • خاویار ۵۰ گرمی بلوگا امپریال
 • خاویار ۵۰ گرمی بلوگا
 • خاویار ۵۰ گرمی آسترا
 • خاویار ۵۰ گرمی سوروگا
 • خاویار ۵۰ گرمی بری
 • خاویار ۵۰ گرمی فشرده

قیمت ۵۰ گرم خاویار سوروگا

قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در سال ۹۸ به نسبت هر ساله  نسبت به سال های پیش خود رو به افزایش میرود و امکان دارد که به دلیل وضعیت و شرایط اقتصادی رو به رکود برود و قیمت ها نیز کاهش پیدا کنند. از انجا که قیمت های خاویاری وابسته به شرایط اقتصاد ایران میباشد باعث شده است که قیمت ها میان انواع ماهیان خاویاری یکی نباشد و نرخ هر ماهی با دیگری متفاوت باشد اما خاویار را با بهترین کیفیت و ارزان ترین کیفیت میتوان تهیه نمود و فقط کافیست به نمایندگی های معتبر در ایران مراجعه نمایید.

قیمت خاویار در سال ۹۸

طرز تهیه خاویار اوزون برون

طرز تهیه خاویار ازون برون به راحتی و قابل دسترسی اسان مشتریان به ان میباشد مشتریان میتوانند انواع خاویارها را علاوه بر ازون برون از نمایندگی و فروشگاه انلاین معتبر نمایندگی رایبد خاویار به صورت اصل یا تازه به همراه بهترین قیمت های با نوع محصولات خاویاری خریداری نمایند و میتوانند علاوه بر سفارش حضوری خاویار تازه و مورد نظر خود را با اطمینان به صورت انلاین سفارش دهند و درب منزل خود تحویل بگیرند و سپس هزینه را بدهند.

طرز تهیه خاویار اوزون برون

قیمت خاویار سوروگا

قیمت خاویار سوروگا چند است؟ برای مطلع شدن از قیمت باید به کجا مراجعه کرد؟ ایا میتوان با قیمتی ارزان خاویار ر با کیفیت را خریداری کرد. مشتریان از طریق مراجعه به نمایندگی های معتبر ایرانی میتوانند از قیمت انواع خاویارها مطلع شوند و انها را با کیفیت مرغوب خریداری نمایند.

قیمت خاویار سوروگا

قیمت خاویار سوروگا ۱۰۰ گرمی

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی سوروگا به وزنش بستگی دارد و برای مطلع شدن دقیق از قیمت های خاویار سوروگا و دیگر خاویارها میتوان به سایت نمایندگی های خاویار ایران مراجعه کرد و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نمایند و با اطمینان خاطر انواع محصولات مورد نظر خاویار خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل گیرند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت، بلکه به علت تخم آنهاست که به خاویار یا مروارید سیاه مشهور است.[/box]

قیمت خاویار سوروگا 100 گرمی

قیمت خاویار ۹۸ بصورت عمده فروشی

قیمت خاویار ۹۸ را به صورت عمده فروشی و یا حتی به صورت جزیی میتوانید هنگام خرید به نمایندگی که مراجعه میکنید، از انواع قیمت ماهیان خاویاری نیز مطلع شوید و اطلاعت مورد نظر خود را بدست اورید تا هنگام خرید دچار مشکل نشوید و هزینه های زیادی برای خرید یک خاویار اصیل ایرانی به همراه کیفیتی عالی، صرف نکنید. قیمت های خاویاری به دلیل بالا و پایین شدن شرایط دچار تغییر میباشد و ممکن است هر ساله ثایت نماند.

قیمت خاویار ۹۸ بصورت عمده فروشی

تفاوت قیمت خاویار در سال ۹۷ و ۹۸

تفاوت قیمت خاویار در سال ۹۷ و ۹۸ اینگونه میباشد که در سال ۹۸ وضعیت و شرایط اقتصادی باعث شده است که قیمت ها افزایش و کاهش پیدا کند و این تغیر ها هر ساله نسبت به سال های پیش خود رو به افزایش و یا کاهش میباشد و میتواند تغییر زیادی به نسبت سال های پیش خود داشته باشد. مشتریانی که تمایل به خریداری دارند و میخواهند از قیم دقیق خاویار مطلع شوند میتوانند به سایت مراکز های معتبر خاویار ایرانی مراجعه نمایند.

تفاوت قیمت خاویار در سال 97 و 98

نحوه خرید خاویار اوزون برون

نحوه خرید خاویار ازون برون به این صورت میباشد که مشتریان میتوانند برای خرید به سایت نمایندگی های معتبر ماهیان خاویاتری ایران مراجعه نمایند تا هنگام خرید دچار مشکل نشوند و همچنین با اطمینان خاطر یک محصول خاویار اصل را به همراه قیمتی عالی و کیفیتی مرغوب خریداری نمایند و هنگام خرید خاویار اصل باید در انتخاب نمایندگی دقت بیشتری نمایند و خاویارهای اصل دارای درهای پلمپ شده میباشند.

انواع روش های خرید خاویار اوزون برون

 • خرید از فروشگاه اینترنتی خاویار
 • خرید از سایت اینترنتی خاویار
 • خرید از فروشگاهها و هایپرمارکت ها
 • خرید از مزارع پرورش

نحوه خرید خاویار اوزون برون

انواع خاویار در بازار جهانی خاویار

از انواع خاویارها در بازارهای جهانی میتوان به ماهی و خاویارهای فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است، اشاره کرد که ۵ گونه ان بومی ایران میباشد و در دریای خزر میزستند. [box type=”note” align=”alignright” class=”” width=”5″]امروزه بازارهای داخلی ایرانی به نسبت رونق بیشتری نسبت به بازارهای صادراتی پیدا کرده است و این به دلیل شناخت مردم نسبت به خاویارهای ایران میباشد.[/box]

انواع خاویار در کل ایران و جهان

 • خاویار بلوگا پرورشی ایران
 • خاویار سوروگا پرورشی ایران
 • خاویار آسترا پرورشی ایران
 • خاویار بری پرورشی ایران
 • خاویار طلایی پرورشی ایران
 • خاویار فشرده پرورشی ایران
 • و……….

انواع خاویار در بازار جهانی خاویار

ویژگی خاویار بلوگا امپریال

ویژگی خاویار بلوگا امپریال اینگونه میباشد که این خاویار از نقطه نظر کیفیت رتبه اول را در بین دیگر گونه های ماهیان خاویاری به خود اختصاص داده است. خاویار بلوگا یکی از خاویار های صادراتی میباشد و این به دلیل داشتن طرفرداران زیادر در سطح جهان میباشد. این خاویار بسیار با ارزش و کمیاب است و از ماهی فیل ماهی بدست می اید که بزرگترین ماهی دریای خزر میباشد. گوشت این ماهی نیز از نظر کیفیت و طعم دارای بهترین و لذیذ ترین طعم است.

ویژگی خاویار بلوگا امپریال

ویژگی خاویار آسترا

خاویار استرا و یا طلایی از نظر کیفیت در رتبه دوم در بین دیگر گونه های خاویاری خود قرار دارد. اما امروزه به دلیل وجود بسیاری از افردا سودجو، اشپل ماهی که از ماهی قزل الا بدست می اید را به عنوان خاویار تقلبی طلایی میفروشند که مشتریان هنگام خرید باید به یک نمایندگی معتبر مراجعه نمایند تا هزینه خود را صرف محصولی تقلبی و بی کیفیت نکنند. [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویارهای اصل دارای تاریخ های تولید و انقضا میباشد که با دیدن درهای پلمپ شده ان میتوانید به راحتی از اصل بودن ان مطلع شوید.[/box]

ویژگی خاویار آسترا

خاویار ماهی اوزون برون سوروگا

خاویار ماهی ازون برون سوروگا از نقطه نظر کیفیت و اینکه این ماهی بومی ایران میباشد و در دریای خزر ایران میزیستد جزو کوچک ترین و ریزترین ماهی دریای خزر است و این ریز بودن ان باعث شده است سطح قیمتش به نسبت کمتر از دیگر گونه های خاویاری باشد ولی از لذیذ ترین و خوشمزه ترین گوشت خاویاری در بین ماهیان برخوردار میباشد که برای تهیه میتوانید به سایت نمایندگی خاویار ایران مراجعه نمایید.

انواع خاویار اوزون برون یا سوروگا در ایران

 • خاویار رویال سوروگا
 • خاویار رقم یک سوروگا
 • خاویار رقم دو سوروگا

خاویار ماهی اوزون برون سوروگا

ویژگی خاویار بری

خاویار بری نیز از نقطه نظر خاصیت ها دارای ویژگی بسیاری میباشد این خاویار همانطور که از اسمش پیداست بومی ایران نمیباشد و در اب های رودخانه های سرد و شیرین زندگی میکند خاویار بری و یا سیبری در اب رودخانه های سیبری زندگی میکند. این خاویار مهاجر پذیر است و در یک جا زندگی نمیکند. این خاویار از دیدگاه ارزشش در رتبه چهارم قرار دارد. برای خرید این ماهی میتوانید به فروشگاه انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایید.

ویژگی خاویار بری

تفاوت خاویار بری با خاویار سوروگا اوزون برون

تفاوت خاویار بری با خاویار سوروگا اوزون برون همانطور که از اسم انها پیداست هرکدام از یک ماهی استخراج و تولید میشوند و هیچ تفاهمی باهم ندارند فقط میتوان گفت از نقطه نظر کیفیت یکی در رتبه چهارم دربین دیگر ماهیان قرار دارد ودیگری رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار ازون برون بومی ایران میباشد و لی خاویار بری مهاجر پذیر میباشد. خاویار ازون برون کوچکترین ماهی دریا خزر است.[/box]

تفاوت خاویار بری با خاویار سوروگا اوزون برون

شرایط پرورش ماهی سوروگا یا ماهی اوزون برون

شرایط پرورش این ماهی را جهت مطلع شدن دقیق از ان میتوانید به مراکز پرورش و خرید وفروش ماهیان خاویاری مراجعه نمایید تا اطلاعات کافی را درباره سوال های متداول خود بدست اورید. هر ماهی و خاویارش شرایط پرورش خاص خودش را دارد که نیاز به پشتوانه دارد و کار هر کسی نمیباشد و نیاز به متخصص هایی برای پرورش انواع ماهیان خاویاری دارد. برای پرورش ماهیان خاویاری میتوان به ان ها دو نوع غذای خارجی و ایرانی داد که هر کدام از کیفیت خاص خودش برخوردار میباشد.

شرایط پرورش ماهی سوروگا یا ماهی اوزون برون

شرکت های تولید کننده خاویار در ایران

شرکت های بسیار معتبر تولید کننده خاویار در ایران و شهرهای بزرگ ایران وجود دارد که دسترسی مشتریان را برای خریداری انواع محصولات خاویاری اسان نموده اند و بعضی از شرکت های تولسید و فروش خاویاری از قدمت های زیاذی برخوردار میباشند. شرکت هایی مانند خاویار ایران، نمایندگی شرکت خاویار میراث و دیگر شرکت های ایرانی معتبر که با مراجعه به سایت انها میتوانید معتبر تیرن شرکت را جست و جو نمایید.

انواع وزن های مختلف خاویار در نمایندگی ها

 • ۱۰ گرمی
 • ۱۵ گرمی
 • ۲۰ گرمی
 • ۳۰ گرمی
 • ۵۰ گرمی
 • ۱۰۰ گرمی
 • ۲۵۰ گرمی
 • نیم کیلویی
 • یک کیلویی

شرکت های تولید کننده خاویار در ایران

خواص خاویار بلوگا

خاویار بلوگا همانطور که میدانید به دلیل با ارزش بودن و گرانبها بودنش از نظر کیفیت و خواص نیز دارای بهترین ها میباشد. انواع خاویارها از خواص های یکسانی برخوردار میباشند. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خوردن هر یک قاش خاویار در هنگام صیحانه باعث میشود که انرژی کل روز در بدن یک فرد ذخیره شود.[/box] همچنین با خورد خاویار میتوانید دیگر بیماری به نام فراموشی را نداشته باشید. خاویارهای اصل ذارای فواید های بسیار گوناگونی میباشد که قبل از خرید بهتر از از خواص های انها نیز اطلاعت کافی داشته باشید.

انواع خاویار بلوگا تولید شده در ایران

 • بلوگا سه صفر ایران
 • بلوگا امپریال ایران
 • بلوگا درجه یک ایران
 • بلوگا درجه دو ایران

خواص خاویار بلوگا

خاصیت خاویار اوزون برون

خاویار ازون برون نیز فرقی ندارد که از کدام گونه های ماهیان خاویاری باشند همه ی خاویاری های اصل دارای یک خاصیت میباشند. خاویار ۳۵ درصد پروتئین، ۶۴ درصد چربی و تنها یک درصد کربوهیدرات دارد. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]هر قاشق غذاخوری خاویار، ۴۰ کیلوکالری انرژی، ۴ گرم پروتئین و ۳ گرم چربی به بدن می‌رساند.[/box] با خورد خاویار انواع کمبود ویتامین بدن نیز جبران میگردد و بیماری های مانند تنظیم فشار خون نیز بهبود میابد. خوردن خاویار برای همه افراد مفید است و فرقی ندارند که پیر باشند و یا جوان.

خاصیت خاویار اوزون برون

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *