خانه / گوشت خاویار / قیمت گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی
گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی
گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی

قیمت گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی

آیا می توان قیمت گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی در سایت های اینترنتی جستجو کرده و بهترین عرضه کننده ها را در این خصوص یافت؟ ماهی ازون برون گوشتی مطلوب برای کباب دارد. به طوری که رستوران ها و هتل های مختلف آن را ترجیح داده و خریداری می کنند. این ماهی به دلیل داشتن گوشتی خوب در بازار با حجم بالا عرضه شده و هر کس با توجه به نیازش آنها را خریداری می کند. شرکت های عرضه کننده گوشت ماهی ازون برون به منظور عرضه بهتر محصولات خود در حال حاضر سایت های اینترنتی را مورد استفاده قرار داده و به صورت مستقیم با مشتریان خود همکاری می کنند.

گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی

قیمت گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی

اوزون برون یا سوروگا کوچک ترین انواع ماهی ها در بین ماهیان خاویاری دریای خزر است که در دریای خزر موجود می باشد و در این دریا در حال زیستن می باشد. سوروگا به خاطر پوزه بلندی که دارد ، ظاهری منحصر به فرد داشته وبه دلیل همین پوزه بلند ازون برون نام گرفته است. خاویار سورگا از لحاظ اندازه دانه از بقیه انواع ریزتر است و طعم بسیاردلچسبی دارد. گوشت خاویار اوزون برون نیز بسیار دلچسب می باشد. مردم ایران ماهی خاویاری را فقط به ماهی اوزون برون می شناسند و این امر باعث شده تا قیمت گوشت اوزون برون چه به صورت زنده و چه کبابی و فیله شده در کلیه بازارها متغییر می باشد.

قیمت گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی

 

گوشت و خاویار ماهی اوزون برون

ماهی اوزون برون در دریای سیاه و آزوف نیز یافت می شود، امازیستگاه اصلی آن دریای خزراست و در تمامی قسمت های ساحلی این دریا پراکنده است. این ماهی درفصل بهار جهت تخم ریزی به رودخانه وارد می شود و سن بلوغ ماهیان اوزون برون نر ۷ تا ۱۳ سالگی و ماده ها ۸ تا ۱۷ سالگی می باشد. میانگین خاویار دهی اوزون برون حدود ۳ کیلوگرم است. خاویار و گوشت ماهی اوزون برون خیلی خوشمزه می باشد و این امر باعث فروش بسیار می باشد.

گوشت ماهی خاویار ازون برون کبابی

انواع گوشت ماهی خاویاری

  • گوشت ماهی کبابی
  • گوشت ماهی فیله شده
  • گوشت ماهی زنده
  • گوشت ماهی سر و دم زده
  • گوشت ماهی شکم خالی

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروش گوشت خاویاری

فروش هفتگی ۱۰۰ کیلو گوشت خاویاری

خانه امتیاز درحال ارسال امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید