🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت بهترین خاویار ایران

قیمت کنسرو خاویار در تهران

قیمت کنسرو خاویار در تهران چند است؟ اطلاعات تکمیلی قیمت کنسرو خاویار در تهران در وب سایت فروشگاهی رایبد خاویار را می توانید مشاهده و بررسی نمایید. انواع بهترین محصولات و خاویار های ایرانی که شامل خاویار بلوگا، خاویار سوروگا، خاویار آسترا، خاویار بری و خاویار کلاسیک در این مجموعه عرضه میگردد.

قیمت کنسرو خاویار

قیمت کنسرو خاویار در تهران چند می باشد؟ قیمت کنسرو خاویار را مجموعه های مختلف در بازار شهرهای مختلف ایران مانند تهران اعلام می دارند. اما معمولا شرکتهایی که قیمت کنسرو خاویار در تهران مناسب تر را اعلام داشته، مشتریان بیشتری خواهند داشت.

تحویل خاویار برای شهروندان تهرانی بدون هزینه حمل است.

لیست قیمت صادراتی خاویار

این لیست قیمت صادراتی رایبد خاویار بوده که بر اساس قیمت هر کیلو خاویار به صورت تحویل در گمرک کشور مقصد (تمام هزینه های خاویار، مجوزات، حمل و…) تنظیم گردیده است.

قیمت کنسرو خاویار

قیمت خاویار اصل

اعلام قیمت کنسرو خاویار در تهران از سوی عرضه کننده ها از مهمترین اقداماتی ست که سبب جلب توجه خریداران مختلف خواهد شد. زیرا هر خریدار قیمت کنسرو خاویار در تهران محصول را نیاز داشته و براساس آن سفارش خود را مشخص خواهد کرد. به این ترتیب مجموعه هایی که در بازارهای مختلف ایران فعالیت دارند، قیمت کنسرو خاویار در تهران را با توجه به نوع و کیفیت خاویار اعلام داشته و آنها را عرضه می دارند. در این صورت خریداران عمده و خرده نیاز خود را به صورت مشخص اعلام داشته و قیمت کنسرو خاویار در تهران را جویا می شوند. معمولا به منظور اطمینان از قیمت کنسرو خاویار در تهران، خریداران از مجموعه های مختلف قیمت کنسرو خاویار در تهران را استعلام گرفته و پس از مقایسه بهترین نوع خاویار را با بالاترین مرغوبیت و کیفیت سفارش خرید می دهند.

قیمت خاویار اصل

قیمت کنسرو خاویار در تهران

قیمت کنسرو خاویار در تهران جند است؟ در بازار ایرانی حجم زیادی از انواع خاویار توزیع شده، محصول شرکتهای ایرانی بوده و عرضه کننده ها آنها را به صورت بسته بندی و فله ای ارائه می دهند. این اقدام سبب سهولت در خرید مصرف کننده ها شده و می توانند خاویار مورد توجه خود را راحت تر سفارش دهند. با توجه به اینکه خاویار ایرانی توسط مجموعه های رسمی و معتبر با قیمت روز توزیع شده و مشتریان مختلف را تامین می کنند، افراد بیشتری به این محصول روی آورده و سعی در تهیه و استفاده آن دارند. به این ترتیب در شهرهای مختلف با عرضه کننده های بزرگ ارتباط گرفته و از انها کمک می گیرند.

قیمت کنسرو خاویار در تهران

تحویل سریع کنسرو خاویار در تهران

رایبد خاویار بر سرعت تحویل محصولات خود را خاویار بر اثر سرعت تحویل بسته های سفارش داده شده پایبند می باشد و خواهان این است که مشتریان گرامی بتوانند در کمترین زمان ممکن پس از سفارش، خاویار مورد نظر خود را دریافت کنند. تحویل خاویار در شهر تهران برای مشتریان گرامی رایگان خواهد بود. خاویار اصل ایرانی را در کنسرت های بسته بندی و پلمپ شده قرار می‌دهند این محصول لوکس را شما می توانید در فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های حضوری در شهر تهران خریداری نمایید.

بسته بندی انواع کنسرو های خاویار ایران

 • کنسرو ۱۰ گرمی
 • کنسرو ۲۰ گرمی
 • کنسرو۵۰ گرمی
 • کنسرو ۱۰۰ گرمی
 • کنسرو ۱۰۰ گرمی
 • کنسرو ۵۰۰ گرمی
 • کنسرو یک کیلوگرمی
 • کنسرو ۱.۸ کیلو گرمی

تحویل سریع کنسرو خاویار در تهران

فروشگاه کنسرو خاویار در تهران

عرضه خاویار به صورت کنسرو یکی از راهکارهایی ست که مجموعه ها به کمک ان توانسته اند خاویار درجه یک و اصل را راحت تر به فروش رسانند. به این ترتیب این نوع خاویار را توسط فروشگاه ها و نمایندگی های پخش با قیمت روز ارائه داده و نیاز مشتریان خود را راحت تر تامین خواهند کرد. در بازار تهران نیز این فروشگاه ها توانسته اند فعالیت خوبی داشته و از مشتریان عمده و خرده سفارش دریافت کنند. در این شهر معمولا خریداران به منظور اطمینان از قیمت کنسرو خاویار و کیفیت آن به فروشگاه های رسمی و معتبر مراجعه کرده و نیاز خود را مطرح می کنند. به این ترتیب هر خریدار با در نظر گرفتن نوع خاویار آن را تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند.

محل فروش خاویار اصل

فروش اینترنتی خاویار سیاه

فعالیت عرضه کننده های خاویار سیاه در سایت های اینترنتی نیز امروزه سبب بهتر شدن فروش آن شده است. به این ترتیب که از سایتهای تخصصی کمک گرفته و محصول خود با توجه به مشخصات و مزیت ها معرفی می کنند. از انجا که در سالهای اخیر تعداد زیادی از خریداران خاویار سیاه از سایتهای اینترنتی بهره گرفته و نیاز خود را از این طریق مطرح می کنند، بی تردید میزان فروش عرضه کننده ها بالا رفته و می توانند بهترین نوع خاویار را با قیمت روز سفارش دهند. بعلاوه می توانند از نمایندگی های رسمی و معتبر کمک گرفته که سایتهای اینترنتی را به منظور فروش داخلی و خارجی مورد توجه قرار داده و در انها فعالیت خواهند کرد.

فروشگاه کنسرو خاویار در تهران

نمایندگی خاویار در تهران و اصفهان

در شهرهای بزرگ ایران همیشه استقبال از خرید خاویار بیشتر است. زیرا در این شهرها جمعیت زیادی وجود داشته که می توانند برای تهیه این خوراکی طبیعی و درجه یک اقدام کنند. بعلاوه در این شهرها توجه به سلامتی از سوی افراد بیشتر بوده و اغلب آنها سعی در تهیه خوراکی های طبیعی و ارگانیک دارند. به همین دلیل از خرید خاویار استقبال زیادی شده و معمولا عرضه کننده ها بهترین ها را ارائه می دهند. در بازار تهران و اصفهان نیز می توان نمایندگی هایی را فعال دید که زیر نظر مجموعه های بزرگ تولید کننده فعالیت داشته و برندهای خوب خاویار اصل را ارائه می دهند.

انواع نمایندگی های فروش خاویار

 • رایبد خاویار
 • دریا خاویار
 • میراث خاویار
 • باهو خاویار
 • میراث خاویار
 • کالچر
 • و…….

نمایندگی خاویار در تهران و اصفهان

نام بهترین خاویارهای ایرانی چیست؟

شناخت بهترین نوع خاویار های ایرانی نیز می تواند کمک زیادی به انتخاب و سفارش مصرف کننده ها کند. زیرا در ایران مجموعه های پرورشی از ماهیان خاویاری مختلف بهره گرفته و توانسته اند انواع متنوعی از خاویار را با قیمت روز ارائه دهند. معمولا عرضه کننده ها با اعلام نام انواع خاویار و معرفی مزیت های آنها، سعی در ایجاد شناخت بهتری برای مصرف کننده ها ایجاد می کنند. از این رو در هنگام فروش بهترین ها را پیشنهاد داده و آنها را در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند. برخی از بهترین انواع خاویارهای ایرانی عبارتند از:

 • خاویار بلوگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار اوزون برون
 • خاویار سیبری

هر یک از این خاویارها طعم و مزیت منحصر به فرد داشته و خریداران می توانند براساس آنها نیاز خود را بهتر مطرح کنند.

نام بهترین خاویارهای ایرانی چیست؟

مدت ماندگاری کنسرو خاویار

یکی از موضوعاتی که مصرف کننده های خاویار به آن اهمیت داده و براساس آن اقدام به مصرف می کنند، مدت ماندگاری کنسرو خاویار بوده تا بتوانند از مزیت های آن بیشتر بهره گیرند. از این رو وقتی شرکت های توزیع کننده خاویار را راهی بازار نموده، مصرف کننده ها براساس میزان ماندگاری و کیفیت آنها را تهیه و استفاده خواهند کرد. به طور معمولا کنسور خاویار ماندگاری بیشتری داشته و می توان از ان در فضای یخچال پس از باز شدن به مدت ۵ ماه نگهداری نمود. اما اگر بسته بندی آن باز نشود می تواند خاویار را در فضای فریزر مدت زمان بیشتری از خراب شدن حفظ کرد. به همین دلیل است که امروزه تقاضا برای انواع کنسرو خاویار زیاد بوده و افراد زیادی آنها را انتخاب خواهند کرد.

مدت ماندگاری کنسرو خاویار

چه میزان نمک برای خاویار استفاده می شود؟

یکی از مهمترین مراحل عمل آوری خاویار در مجموعه های تخصصی، اضافه نمود نمک و دیگر مواد مجاز افزودنی است. این اقدام معمولا براساس نوع خاویار و به میزان استاندارد انجام می شود. به این ترتیب هر مجموعه باید دقت زیادی به نوع خاویار مد نظر خود داشته و براساس آن عمل اضافه نمود خاویار را مورد توجه قرار دهند. در هر مجموعه به منظور فرآوری خاویار به صورت استاندارد ۴٫۲ گرم نمک به همراه بوراکس و یا بدون بوراکس مورد استفاده قرار می گیرد. این اقدام می تواند طعم خوبی به خاویار داده و آن را برای مصرف کننده ها لذت بخش کند.

چه میزان نمک برای خاویار استفاده می شود؟

تفاوت خاویار اصل و خاویار تقلبی

با توجه به اینکه خاویار در بازار هم از نوع اصل و هم تقلبی عرضه می شود، مسلما خریداران باید تفاوت آنها را بشناسند. به این ترتیب با کسب اطلاعات کافی در مورد انواع خاویار اصل، بهترین نوع آنها را شناسایی نموده و برای خرید انها اقدام خواهند کرد. خاویار اصل دارای رنگ و طعم طبیعی بوده و معمولا سبب تقویت بدن انسان می شود. به این ترتیب شرکت هایی که انواع خاویار را در بازار توزیع می کنند اطلاعات دقیق در رابطه با انواع خاویار ارائه داده و سعی در فروش آنها خواهند داشت. خاویار تقلبی معمولا از دیگر کشورها به بازار ایران عرضه شده که تفاوت زیادی به نوع اصل از نظر کیفیت و مرغوبیت دارد. لذا باید قبل از اقدام به خرید انواع خاویار مزیتهای موجود در آنها را بررسی نموده و بهترین نوع آنها را سفارش خرید داد.

تفاوت خاویار اصل و خاویار تقلبی

مزایای خاویار اصل ایرانی

یکی از موضوعاتی که سبب علاقمند شدن مصرف کننده ها به خاویار اصل ایرانی شده است، مزایایی ست که در این محصول خوراکی لوکس وجود دارد. شاید بتوان گفت این خواص عامل اصلی گران قیمت بودن خاویار بوده و در سراسر دنیا با استقبال خوبی نیز همراه می باشد. خاویار اصل ایرانی به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی در استخرهای مخصوص پرورش یافته و میزان فروش آنها بالا می باشد. این تولیدات با بالاترین کیفیت فرآوری شده و برای عرضه در بازار ارائه می شوند. از این رو مشتریان زیادی آنها را انتخاب نموده و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می دهند. از مزیت هایی که در رابطه با خاویار ایرانی مطرح بوده و مورد توجه مصرف کننده ها می باشد، دارا بودن حجم زیادی از مواد مورد نیاز بدن مانند آهن و انواع ویتامین هاست.

مزایای خاویار اصل ایرانی

نام انواع خاویار های ایران

تولید خاویار در ایران به صورت تخصصی و زیر نظر شرکت های تخصصی و بزرگ انجام می شود. این تولید کننده ها گونه های مختلفی از انواع ماهیان خاویار را انتخاب نموده و براساس نوع محصول آنها را نگهداری و پرورش می دهند. بی تردید هر چقدر کیفیت محصول نهایی ماهیان بهتر باشد، مصرف کننده ها راحت تر آنها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند. این تولیدات از ماهیان خاویاری دریاچه خزر تولید شده و استانداردهای زیادی در خود دارند. از بهترین انواع خاویار های ایرانی می توان موارد زیر را نام برد:

 • بلوگا
 • آسترا
 • اوزون برون
 • بری
 • طلایی
 • فشرده
 • شیلات
 • کلاسیک

هر یک از این خاویارها در بازار جهانی مشتریان زیادی داشته و شرکتهای صادر کننده انها را با هدف سودآوری بیشتر راهی کشورهای مختلف خواهند کرد. لذا این محصول ایرانی می تواند در دنیا برندهای خوب ایرانی را محبوب کرده و فروش خوبی داشته باشد.

نام انواع خاویار های ایران

تجارت خاویار ایران

در بازار داخلی و خارجی می توان مقادیر زیادی از انواع خاویار را به فروش رسانید. این محصول فروش بسیار خوب در داخل و خارج از کشور داشته و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند. تجارت خاویار ایران در دنیا اهمیت زیادی دارد. زیرا بسیاری از کشورها فقط محصول ایرانی را تهیه نموده و کیفیت آن را تایید دارند. از این رو می توان این محصول را یکی از بهترین ها در دنیا دانست که توسط شرکت های ایرانی در بازارهای مختلف به فروش می رسند. تجارت خاویار در حجم بالا و صادرات آن به کشورهای مختلف می تواند حاشیه سود ان را بالا بوده و در این راستا فقط خاویار پرورشی مورد توجه است.

تجارت خاویار ایران

نام کشورهای وارد کننده خاویار ایران

خاویار ایران به صورت کنسرو شده و با بهترین بسته بندی ها از کشور ایران خارج و وارد کشورهای مختلفی می شود. در این متن ما سعی کرده ایم تعدادی از کشورهای متقاضی خاویار را برایتان نام ببریم تا با آن کشورها تا حدودی آشنا شوید. همانطور که اشاره شد، کشورهای مختلفی در دنیا خاویار ایرانی را مورد تایید قرار داده و آنها را تهیه می کنند. این خریداران کیفیت و مرغوبیت خاویار ایرانی را مورد تایید قرار داده و بهترین نوع آن را سفارش خرید می دهند. با توجه به اینکه خاویار ایران از دیرباز در بازار جهانی مطرح بوده و یکی از بهترین ها بشمار می رود، امروزه توسط  کشورهای زیادی در دنیا خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال نام برخی از بزرگترین وارد کننده های خاویار ایران عبارتند از:

 • آلمان
 • ایتالیا
 • ترکیه
 • روسیه
 • ژاپن
 • امارات
 • فرانسه
 • بلژیک
 • روسیه
 • و……

این کشورها هر ساله حجم زیادی از انواع خاویار ایرانی را به صورت عمده سفارش خرید می دهند.

نام کشورهای وارد کننده خاویار ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *