نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , بهمن ۲۱ ۱۳۹۸
خانه / خاویار طلایی / قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار
قیمت خاویار طلایی ایرانی
قیمت خاویار طلایی ایرانی

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

مرغوبترین خاویار ایرانی کدام می باشد؟ قیمت خاویار مرغوب طلایی در شرکت خاویار طلایی و بازار خاویار کشور چقدر  است؟ خاویار طلایی حاصل تولید کدام ماهی خاویاری می باشد؟ خاویار از دسته مواد غذایی بوده است که از انرژی زیادی برخوردار می باشد. البته این ماده غذایی دارای طعم و بوی خاصی بوده است و همچنین میزان زیادی از پروتئین ها، اسید آمینه و هیستامین را در خود جای داده است.

این محصول در انواع مختلفی وجود دارد و توسط ماهیان خاویار زیادی تولید می شود. حدود ۲۷ گونه از ماهیان خاویاری در جهان یافت می شوند که البته می توان گفت ۵ گونه از این ماهی ها در کشور ایران و در دریای خزر زندگی می کنند و بخش عمده ای خاویار کل جهان را تأمین می کنند.

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

 

 

قیمت خرید اینترنتی خاویار (فروش داخلی)

در خرید اینترنتی خاویار نیز قیمت مرغوبترین خاویار مشخص می تواند به خریداران کمک زیادی کند. به این ترتیب تولیداتی را سفارش داده که درجه کیفیتی آن مشخص بوده و با قیمت روز توزیع می شوند. فعالیت شرکت های تخصصی و بزرگ در راستای توزیع خاویار با قیمت مرغوبترین خاویار روز در فضای اینترنتی اهمیت داشته و توانسته اند مشتریان زیادی را جذب کنند. این مراکز که با بهره گیری از بازاریابی اینترنتی و فعالیت به صورت مستقیم در سراسر دنیا توانسته اند نیاز مشتریان خود را بهتر رفع کنند،

در سالهای اخیر مشتریان بیشتری داشته اند. به این ترتیب افرادی که به این مراکز و سایتها مراجعه می کنند، عملکرد خوب در سراسر کشورها داشته و فروش زیادی خواهند داشت. خرید اینترنتی با کاهش هزینه های مختلف همراه بوده و افرادی که به این مراکز مراجعه می کنند، سعی خود را در همکاری با شرکتهای مطرح عرضه کننده خاویار خواهند داشت.

قیمت خرید اینترنتی خاویار

 

گونه های ماهی خاویاری در ایران

 • فیل ماهی خاویاری
 •  ماهی خاویاری اوزون برون
 • تاس ماهی خاویاری ایرانی
 • تاس ماهی خاویاری روسی
 • ماهی خاویاری شیپ
 • ماهی خاویاری سیبری
 • ماهی خاویاری بستر
 • ماهی خاویاری استرلیاد

اهمیت وجود ماهی

مرغوب ترین خاویار طلایی کشور

خاویار بلوگا از مرغوب ترین خاویار کل جهان به شمار می رود که از ماهی خاویاری چون بلوگا و فیل ماهی تولید شده است. این خاویار از قیمت مرغوبترین خاویار بسیار بالایی در بازار به فروش می رسد و می توان گفت از نظر اقتصادی از دیگر انواع خاویار ها دارای ارزش بالاتری بوده است و اما در مورد خاویار طلایی گفته شده است که این خاویار از گونه های روسی ماهی خاویار تولید می شود. البته تاس ماهی های ایرانی و روسی که جزئی از مرغوب ترین ماهی خاویاری به شمار می روند در تولید خاویار طلایی فعالیت دارند.

انواع خاویار طلایی

 • امپریال
 • رویال
 • درجه یک
 • درجه دو

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

 

معرفی تاس ماهی روسی

البته از بین ۱۰۰۰ ماهی خاویاری فقط ۱ ماهی قادر است تا خاویار طلایی را تولید کند و به همین دلیل از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار بوده و به خاویار الماس ایرانی شهرت یافته است. تاس ماهی روسی در زمره برترین ماهی خاویاری قرار گرفته است و در نقاط مختلفی از دریای خزر دیده شده و به تولید خاویار طلایی می پردازد. البته گفته شده است که این ماهی از نظر تولید خاویار در رتبه سوم قرار گرفته است و از طولی برابر با ۲ متر برخوردار می باشد.

محصولات ماهی خاویار

 • گوشت خاویاری
 • پوست ماهی خاویاری
 • تخم ماهی (خاویار)
 • روغن خاویاری

گونه های ماهی خاویاری در ایران

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار کشور

قیمت مرغوبترین خاویار صادراتی را می توانید در فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار مشاهده نمایید. می توان گفت که قیمت مرغوبترین خاویار هر کیلو خاویار در بازار ایران چندین میلیون تومان ارزش دارد. از گرانترین خاویار ایرانی می توان به خاویار بلوگا اشاره کرد که با قیمت مرغوبترین خاویار بالایی در بازار کشور به فروش می رسد.

 

قیمت مرغوبترین خاویار

قیمت مرغوبترین خاویار در بازار ایران با توجه به طلایی یا سیاه بودن آن مشخص می شود. به این ترتیب شرکت هایی که در بازار فعالیت داشته می توانند بهترین برندها را با کیفیت عالی ارائه دهند. همانطور که می دانید امروزه خاویار در انواع طلایی و سیاه ارائه می شود. به همین دلیل نیاز با استعلام قیمت آنها براساس کیفیت و نوع از مجموعه های عرضه کننده دیده می شود.

به همین دلیل خریدارانی که انواع خاویار را از نوع طلایی و سیاه استعلام می گیرند، مزیت و کیفیت آن را نیز مشخص کرده و سپس اقدام به خرید محصول خواهند کرد. از این رو توزیع کننده های خاویار در سراسر ایران باکیفیت ترین تولیدات را ارائه می دهند. با توجه به تولید و عرضه انواع خاویار ایرانی در بازار، بسیاری از مصرف کننده ها نیاز خود را سفارش داده و با مناسب ترین قیمت آنها را از مجموعه های تخصصی تهیه خواهند کرد.

قیمت مرغوبترین خاویار

قیمت خاویار طلایی ایرانی

در ایران خاویار طلایی از جمله بهترین تولیداتی بشمار می آید که با سلیقه خریداران مختلف سازگاری خواهد داشت. این نوع خاویار وقتی در برنامه غذایی مصرف کننده ها قرار می گیرد، مسلما بخش قابل توجهی از نیازهای بدن تامین خواهد شد.

خاویار ایرانی به دلیل داشتن مرغوبیت و کیفیت در بازار جهانی نیز عرضه شده و افراد زیادی آنها را سفارش خرید می دهند. به همین دلیل اغلب شرکت ها که سعی در توزیع خاویار درجه یک و استاندارد داشته، با بازارهای جهانی نیز اهمیت زیادی می دهند. اگر خاویار تولید ایران را با محصول دیگر کشورها مقایسه کنیم می توان داشتن تاثیرات مطلوب بر روی سلامتی و افزایش مقاومت بدن را به خوبی شاهد بود. این شاخصه سبب شده افراد زیادی به این محصول اهمیت زیادی داده و آن را تهیه کنند.

قیمت خاویار طلایی ایرانی

مرغوبترین خاویار سوروگا

یکی از مرغوبترین خاویارهایی که در ایران تولید شده و به صورت عمده و خرده ارائه می شود، سوروگا می باشد. این نوع خاویار پس از تولید در مجموعه های پرورشی، فرآوری شده و با درجه بندی های متفاوت راهی بازار می شوند. بسته بندی هایی که برای عرضه انواع خاویار سوروگا مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت زیادی از سوی خریداران و مصرف کننده ها داشته و همواره خریداران بزرگ بهترین ها را انتخاب خواهند کرد.

خاویار سوروگا را می توان به صورت کاملا ارگانیک و استاندارد از سایت های اینترنتی و شرکت های توزیع کننده بزرگ خریداری نمود. این عرضه کننده ها می توانند در اعلام قیمت و فروش تولیدات متنوع اهمیت زیادی دارند. صادرات و فروش خارجی خاویار ایرانی با در نظر گرفتن تقاضای بسیاری از کشورها اهمیت زیادی داشته و شرکت هایی که این محصول را صادرات می کنند، مشتریان بزرگ و شرکت های تخصصی را مد نظر قرار می دهند.

مرغوبترین خاویار سوروگا

خاویار آسترا یا طلایی مرغوب

گونه ای دیگر از معروفترین انواع خاویار ایرانی که به صورت تخصصی و درجه یک تولید می شود، آسترا یا طلایی است. این نوع خاویار وقتی در بسته بندی های استاندارد و بهداشتی ارائه می شوند، از نظر خریداران وضعیت مطلوبی برای خرید و بهره گیری دارند. خاویار آسترا با بهره گیری از مجموعه های تخصصی و استخرهای بزرگ تولید شده و با بهترین شرایط راهی بازار داخلی و خارجی می شود.

این خاویار را می توان به صورت مشخص و با قیمت مناسب از مراکز تخصصی و بزرگ نیز خریداری نمود. بکار گیری دانش روز در زمینه تولید خاویار در شرکتهای بزرگ ایرانی سبب شده محصولی درجه یک تر و استاندارد تر ارائه گردد. این نوع خاویار فروش خوبی در داخل کشور داشته و مجموعه های زیادی آن را تهیه می کنند.

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

خاویار بلوگا امپریال بهترین خاویار صادراتی

یکی از مهمترین موضوعاتی که در رابطه با خاویار صادراتی مطرح است، شناخت بهترین نوع آن از دیدگاه شرکت های بزرگ بوده که باید براساس آن در بازار جهانی فعالیت کنند. خاویار بلوگا مرغوبترین نوع خاویار تولید شده در ایران بوده که امروزه براساس ساختار و کیفیت عالی تولید و ارائه می شوند. از این رو شرکت هایی که در راستای تولید خاویار صادراتی فعالیت داشته، از ماهیان خاویاری بلوگا بهره گرفته و بهترین ها را تولید می کنند.

خاویار بلوگا امپریال بالاترین کیفیت را با توجه به استانداردهای جهانی داشته و مسلما شرایط خوبی برای صادرات خواهد داشت. از این رو سرمایه گذاری بر روی این محصول اقدامی درست و بجا بوده و می توان با کشورهای مختلف دنیا وارد معامله شد. صادرات این نوع خاویار ایران را در ردیف بهترین کشورهای تولید کننده خاویار قرار داده و شرکتهای عرضه کننده توانسته اند عملکرد خوبی در فروش آن داشته باشند.

انواع خاویار بلوگا ایرانی

 • الماس
 • سه صفر
 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

خاویار بلوگا امپریال بهترین خاویار صادراتی

قیمت خاویار در بازار

خاویار در بازار با قیمت های متنوع ارائه می شود. این محصول ارگانیک دریایی که در عصر حاضر به صورت پرورشی با بهره گیری از راهکارهای تخصصی تولید و ارائه شده مشتریان زیادی در سراسر دنیا دارد. تولید و عرضه خاویار با قیمت مشخص می تواند به شرکت های تخصصی را با شرایط خوب در دنیا محبوب کرده و مشتریان زیادی این تولیدات را خریداری خواهند کرد.

به همین دلیل بازارهای بزرگ دنیا از سوی شرکتهای تولید کننده و صادر کننده خاویار بسیار مهم و مورد توجه هستند. از انجا که خاویار یک خوراکی گران قیمت در بازار جهانی بوده، مسلما مصرف کننده ها انتظار خرید این محصول با نرخ ارزان ندارند. از این رو شرکتهایی که در راستای توزیع انواع خاویار فعالیت دارند، مشتریان سراسر دنیا را مد نظر قرار داده و با آنها همکاری خواهند کرد.

انواع خاویار در بازار ایران

 • بلوگا ایران
 • سوروگا ایران
 • آسترا ایران
 • بری ایران
 • طلایی ایران
 • فشرده ایران

قیمت خاویار در بازار

خاویار طلایی در بازار

خاویار با توجه به رنگبندی نیز خرید و فروش می شود. به این ترتیب افرادی که این محصولات را تقاضا می کنند، باید رنگ مورد نظر خاویار خود را مشخص نموده و انها را توزیع کنند. خاویار طلایی در بازار داخلی و خارجی مشتریان زیادی داشته و افرادی که این محصول را سفارش خرید می دهند، به مرغوبیت و کیفیت آن توجه ویژه دارند. با توجه به اینکه ایران از بزرگترین تولید کننده های خاویار طلایی یا آسترا می باشد، فروش در بازار جهانی را نیز دنبال می کنند.

شرکتهای عرضه کننده بزرگ با اعلام قیمت روز انواع خاویار درجه یک و باکیفیت توانسته اند نبض بازار کشورهای مختلف را در دست گرفته و با دیگر کشورها وارد میدان رقابت شوند. به این ترتیب از بازارهایی بهره می گیرند که بهترین نوع خاویار را در حجم زیاد تقاضا نموده و سعی در خرید عمده برندهای خوب خواهند داشت.

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

بازار جهانی خاویار

آنچه در رابطه با انواع خاویار امروزه مشخص بوده و شرکتهای زیادی در این زمینه فعالیت دارند، بازار جهانی آن است. زیرا عرضه کننده ها توانایی خود را برای فروش خاویار در کشورهای مختلف دنیا افزایش داده و با بهره گیری از این موضوع خواهند توانسته فروش بهتری را تجربه کنند. خاویار در سراسر دنیا با استقبال بسیار خوب همراه بوده و مصرف کننده های بزرگ این محصول را از نوع اصل و طبیعی خریداری خواهند کرد.

به همین دلیل تولید کننده های مختلف در بازار دنیا فروش انواع خاویار دنبال نموده و نیاز شرکتهای متقاضی را رفع خواهند کرد. فروش خاویار در بازار جهانی سودآوری شرکت ها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. چرا که تقاضا از کشورهای مختلف زیاد بوده و با تامین انها می توان فروش محصولات خود را افزایش داد.

لیست قیمت خاویار صادراتی ایران

لیست قیمت برحسب یورو اعلام شده است و وزن پایه و واحد را یک کیلو در نظرف گرفته ایم.

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

صادرات خاویار طلایی

شرکت های بزرگ ایرانی نیز با فرصتی که در راستای صادرات خاویار در اختیار داشته توانسته اند تولیدات درجه یک و استاندارد خود را با فروش در سراسر دنیا همراه کنند. بخصوص وقتی خاویار از بهترین نوع آن بوده و خریداران در انتخاب و سفارش آن مشتاق تر خواهند بود. خاویار طلایی یکی از بهترین انواع خاویاری ست که ایران ها در زمینه صادرات آن اقدام نموده و بازاریابی آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. به این ترتیب است که خاویار طلایی می تواند از سوی خریداران عمده و خرده در دیگر کشورها تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.

تولید خاویار طلایی در ایران به روشهای نوین و امروزی انجام می شود. لذا میزان و کیفیت آن افزایش چشمگیری یافته و خریداران عمده دنیا آن را سفارش خرید می دهند. این محصول صادرات خوبی داشته و امروزه با حاشیه سود مطلوب در سراسر دنیا همراه خواهد بود.

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

بهترین خاویار در تهران

قیمت روز خاویار طلایی ایران

قیمت روز خاویار طلایی ایران در بازار چقدر می باشد؟ بهترین قیمت بروز خاویار طلایی …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار