خانه / ماهی خاویار / قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۶
فروش ماهی خاویاری اوزون برون
فروش ماهی خاویاری اوزون برون

قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۶

قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۶ چند است؟ آیا این قیمت برای خرید فروش مناسب هست؟ آیا برای پرورش و استفاده از گوشت این ماهی در سال ۹۶ متناسب با قیمت بازار بود. البته قیمت در ماه های مختلف کمی تفاوت خواهد نمود. که باید اطلاعات به روز کسب گردد و اطلاع مشتری برسد. ماهی اوزون برون نوعی ماهی خاویاری است، محل اصلی زندگی این ماهی آب های نسبتا شور دریای خزر است. ماهی اوزون برون از انواع ماهی های خاویاری محسوب می شود که البته در بسیاری از جاها آن را با نام استروژن می شناسند.

مشخصات ظاهری ماهی اوزون برون

ماهی اوزون برون همانطور که در تصویر مشاهده می شود از بدنی کشیده برخوردار است و البته این ماهی دارای پوزه ای دراز می باشد. سبیلک های ماهی اوزون برون برخلاف دیگر انواع ماهی کوتاه بوده و قسمت های بالایی بدن این نوع ماهی رنگ تیره ای را احاطه کرده است و اما شکم این ماهی مانند سایر ماهی های دیگر سفید می باشد. طول ماهی اوزون برون با توجه با تحقیقات و اندازه گیری ها حدود ۲۴۱ سانتی متر می باشد و البته این نوع اوزون برون از نظر اندازه بسیار بزرگ است ولی میانگین طول این نوع ماهی ۱۲۳ سانتی رقم خورده است. همانطور که در تصویر دیده می شود مهره های این نوع ماهی قابل نمایان می باشند و البته این مهره ها از پنج ردیف تشکیل شده اند.

قیمت ماهی اوزون برون در سال 96
ماهی اوزون برون

ارزش غذایی ماهی اوزون برون

ماهی اوزون برون از ارزش غذایی و اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است و همچنین این نوع ماهی می تواند درآمد کشور های پرورش دهنده این نوع ماهی را تا حد زیادی بالا ببرد. بیش ترین اهمیت ماهی اوزون برون به دلیل وجود خاویار در بدن آن می باشد که البته این گونه ماهی ها بیش ترین فعالیت را در دریای خزر و سیاه دارند.

قیمت ماهی اوزون برون در سال 96
ارزش غذایی ماهی اوزون برون

قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۶ چقدر می باشد

قیمت ماهی در بازار کشور با توجه به اندازه و وزن و همچنین کیفیت ماهی تعیین می گردد. البته می توان قیمت ماهی اوزون برون را حدود هر کیلو ۷۰ هزار تومان برآورد کرد که البته این قیمت ثابت نمی باشد و مانند طلا دارای نوساناتی می باشد. شما می توانید قیمت روز ماهی اوزون برون را از مشاورین واحد فروش این سایت دریافت نمایید.

انواع خاویار های اوزون برون

  • خاویار سوروگا امپریال
  • خاویار سوروگا درجه یک
  • خاویار سوروگا درجه دو

منبع: بازار ماهی ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی خاویار

خرید ماهی خاویار از فروشنده عمده

خرید ماهی خاویار با قیمت مناسب از فروشنده عمده، از سایت های معتبر انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید