نمایندگی خاویار ایران
شنبه , دی ۲۱ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایرانی / قیمت فروش عمده خاویار مرغوب ایرانی
صادرات خاویار انزلی

قیمت فروش عمده خاویار مرغوب ایرانی

قیمت فروش عمده خاویار در ایران چند است؟ خاویار از جمله گرانترین مواد غذایی است که به صورت ایرانی و خارجی در بازار به فروش می رسد. قیمت هر کیلو خاویار مرغوب در بازار چقدر می باشد؟ فروش خاویار به صورت عمده است یا جزئی؟

خاویار گونه ای از مواد غذایی است که دارای ارزش غذایی بالایی می باشد.
 خاویار ماده غذایی است که تا ۷۵ درصد از لستین و ۲۵ درصد از چربی و کلسترول خوب بدن را افزایش دهد. البته این مواد غذایی دارای قیمت بالایی است و هر کسی نمی تواند این محصول با ارزش را خرید نماید.

قیمت فروش عمده خاویار مرغوب ایرانی

از خصوصیات خاویار ایرانی چه می دانید

خاویار ایرانی یکی از گرانترین خاویار های اصل و مرغوب جهان معرفی شده است چرا که این خاویار دارای خواص و مرغوبیت بالایی بوده و مانند یک الماس می درخشد و به همین دلیل آن را الماس ایرانی می خوانند. خاویار الماس ایرانی از جمله گران قیمت ترین خاویار های جهانی است که با قیمت هر کیلو ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان به فروش می رسد.

انواع نمونه خاویارهای ایرانی

 • خاویار بلوگا ایرانی
 • خاویار سوروگا ایرانی
 • خاویار آسترا ایرانی
 • خاویار بری ایرانی
 • خاویار طلایی ایرانی
 • خاویار فشرده ایرانی

از خصوصیات خاویار ایرانی چه می دانید

قیمت فروش عمده خاویار

قیمت فروش خاویار چند است؟ قیمت اویار به صورت عمده چند است؟ اینا همه سوال هایی است که مجموعه رایبد خاویار برایتان پاسخ می دهد. خاویار اگر به صورت عمده خریداری شود دارای قیمت مناسبتری می باشد چون این مجموعه در خرید وزن بالای پنج کیلو هزینه های جانبی را کاهش داده و خاویار را با یک قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. خاویار به صورت عمده در داخل کشور و خارج از کشور با یک قیمت مناسبی توسط مجموعه رایبد خاویار عرضه می شود.

قیمت فروش عمده خاویار

خاویار بلوگا

خاویار در انواع مختلفی وجود دارد که می توان به بلوگا، سوروگا و آسترا اشاره کرد .
یکی از بهترین خاویارهای ایران خاویار بلوگا می باشد که دارای قیمت بالا و حتی بیش تر به فروش می رسد، خاویار بلوگا می باشد. این خاویار یک خاویار ایرانی است و منیع تولیدکننده آن فیل ماهی است و در عمق دریای خزر به سختی یافت می شود. خاویار ها در رنگ های مختلفی چون سیاه، طلایی و قرمز نیز وجود دارند که از برترین آن ها رنگ است که به آن خاویار بلوگا گفته می شود. بیش ترین صادرات کشور ایران به کشور های اروپایی، خاویار بلوگا می باشد چرا که در ایران به دلیل قیمت بالای این خاویار کسی قادر به خریدن آن نیست و بیش ترین مقداری که ایران خریداری می شود بسته های ۵۰ گرمی می باشد.

انواع خاویار بلوگا صادراتی پرورشی در ایران

 • خاویار بلوگا سه صفر صادراتی
 • خاویار بلوگا امپریال صادراتی
 • خاویار بلوگا درجه یک صادراتی
 • خاویار بلوگا درجه دو صادراتی

خاویار بلوگا

رنگ خاویار مرغوب ایرانی

ماهی های خاویاری یکی از بهترین انواع ماهی های دریای خزر است که در ایران در حال تولید می باشد. این ماهی ها دارای وزن بالاتری از بقیه ماهی ها می باشند. ماهی های خاویاری در داخل شکم خود دانه هایی ریزی دارند که بسیار مفید و پر خاصیت می باشد. ارزش غذایی دانه های خاویار بسیار بسیار بالا می باشد و تمام این موارد باعث شده تا این ماهی ها دارای مشتریان زیادی باشند. خاویارهای ایرانی از ماهی های مختلفی گرفته می شود و همین موضوع باعث می شود تا خاویارها دارای رنگ های مختلفی باشند و ترکیب رنگی خاویار عبارتند از:

 • خاویار طلایی
 • خاویار خاکستری
 • خاویار سیاه
 • و…….

رنگ خاویار مرغوب ایرانی

فروش عمده خاویار درجه یک

فروش عمده خاویار درجه یک توسط نمایندگی های مجازی اعم از رایبد خاویار در داخل و خارج از کشور در حال انجام می باشد. برای خرید خاویار درجه یک به صورت عمده می توانید به نمایندگی های مجاز رایبد خاویار در شهرهای مختلف ایران مراجعه نمایید و بهترین خاویار درجه یک را خریداری نمایید. فروشگاههای اینترنتی یکی از انواع فروشگاههای مجاز در کشور هستند که انواع خاویار مرغوب را در اختیار مشتریان خود در هر کجا که باشند با قیمت مناسب قرار می دهد.

فروش عمده خاویار درجه یک

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار بسته بندی

خرید و فروش خاویار ایرانی در فرودگاه امام

فرودگاه امام به عنوان مرکز اصلی ارسال و صادرات خاویار ایرانی می باشد. خرید و …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار