خانه / خاویار طلایی / قیمت فروش خاویار درجه یک طلایی
قیمت فروش خاویار درجه یک طلایی

قیمت فروش خاویار درجه یک طلایی

آیا قیمت فروش خاویار درجه یک طلایی ایران که یکی از گونه های منحصر به فرد آن بوده در بازار با قیمت بالاتر به فروش می رسند؟ این محصولات را باید از کدام شرکت ها به صورت مستقیم تهیه کرد؟ تولیدات دریایی که امروزه مصرف زیادی دارند، با توجه به نشان های بارزی که در خود داشته، دسته بندی خواهند شد. در این صورت خرید و فروش آنها در بازار هدفمند تر شده و هر متقاضای می تواند راحت تر منظور خود را به شرکت ها برسانند. خاویار از جمله این محصولات بوده که می توان گونه های مختلفی از آنها را در بازار دید. این تولیدات که معمولا نشان های منحصر به فردی در انواع خود داشته، نامگذاری شده تا سفارش خرید آنها راحت تر باشد.

قیمت فروش خاویار درجه یک طلایی ایران

از منحصر به فردترین انواع خاویار، نوع طلایی آن بوده که امروزه در شرکت های مختلف تولید می شود. این نوع خاویار که همان خاویار آسترا البته با رنگ طلایی می باشد، توجه مصرف کننده های زیادی را در داخل و خارج کشور به خود جلب کرده است. با توجه به اینکه خاویار طلایی معمولا تولید کمتری داشته همیشه قیمت فروش آن بالاتر از گونه های دیگر خواهد بود. به همین دلیل شرکت ها به منظور عرضه آنها نرخ روز خود را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

خاویار طلایی ایران
خاویار طلایی ایران
خاویار طلایی ایران
خاویار طلایی ایران

وزن بسته بندی خاویار طلایی

  • خاویار طلایی ۱۰ گرمی
  • خاویار طلایی ۱۵ گرمی
  • خاویار طلایی ۲۰ گرمی
  • خاویار طلایی ۲۵ گرمی
  • خاویار طلایی ۳۰ گرمی
  • خاویار طلایی ۵۰ گرمی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار پرورشی خوزستان

خاویار پرورشی خوزستان

خاویار پرورشی خوزستان به طور عمده تولید می شود تا در بازار های ایرانی با …

دیدگاهتان را بنویسید