خانه / خاویار ایران / قیمت فروش خاویار بلوگا ایران
فروش خاویار بلوگا ایران

قیمت فروش خاویار بلوگا ایران

قیمت فروش خاویار بلوگا ایران در نمایندگی اصلی رایبد خاویار به چه نحو است؟ مرکز خرید خاویار بلوگا کجاست و آدرس اینترنتی این مرکز به چیست؟ چرا قیمت خاویار بلوگا در ایران افزایش یافت؟ آیا قیمت جهانی خاویار بلوگا نیز افزایش یافته است؟ به تک تک سوالات ارائه شده پاسخ خواهیم داد.

قیمت فروش خاویار بلوگا ایران درسال ۹۷

با توجه به افزایش ناگهانی قیمت ارز در کشور ما در سال ۹۷، قیمت بسیاری از محصولات منجمله خاویار نیز دچار تکان شدیدی شد و افزایش پیدا کرد. قیمت هر کیلو خاویار بلوگا (با توجه به سایز و کیفیت آن) حدود شش و نیم تا نه و نیم میلیون تومان میباشد. خاویار بلوگا امپریال یا همان خاویار بلوگا رویال بهترین رقم خاویار ایران است. قیمت هر کیلو گرم این نوع خاویار بالای ۸٫۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است.

فروش خاویار بلوگا ایران

قیمت جهانی خاویار بلوگا

درست است که در بازار داخلی ما شاهد افزایش قیمت‌ها بودیم، اما در بحث صادرات این موضوع کاملاً معکوس بوده و میزان قیمت خاویار در بازار جهانی مقداری کاهش یافته است. البته آن خاویار لوکس ایرانی همچنان ارزش و قیمت خود را حفظ کرده است، اما خاویارهای با درجه بندی پایین تر کمی کاهش قیمت داشتند. قیمت صادراتی خاویار ایران بر حسب یورو قیمت گذاری می شود، بر همین اساس شاید نوسانات ارزی در داخل کشور دامنه قیمت جهانی خاویار را نگرفته باشد. اما به هر روی ثبات. در  تولید کننده و تاجر اثر مثبت بگذارد و در برنامه ریزی به این بخش کمک کند نماید.

فیلم سرو کردن خاویار لوکس

درجه بندی خاویار بلوگا ایران

  • خاویار بلوگا ooo
  • خاویار بلوگا الماس
  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا رویال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو

برترین مرکز خرید خاویار بلوگا کجاست؟

یکی از جامع ترین و کامل ترین مراکزی که بهترین خاویار های ایران در آن عرضه می گردد، مرکز رایبد خاویار ایران است که برترین خاویارهای ایران برای فروش در بازار داخلی و صادرات ارائه می‌شود. رایبد خاویار فعالیت و حضور خود را در اینترنت به صورت گسترده‌ای افزایش داده است تا با مخاطبان خود ارتباط بیشتر و بهتری ایجاد کرده و از بازخورد این ارتباط، بهترین خدمات را ارائه دهد.

خدمات متنوعی که رایبد خاویار در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت به مخاطبان خود عرضه داشته: داشتن شبکه های اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات و نظرات شما عزیزان و همچنین ایجاد فروشگاه آنلاین www.raibodcaviar.ir زبرای دسترسی آسان و تحویل سریع خاویار درب منزل، ایجاد نموده است.

خاویار لوکس ایرانی را با عالی ترین قیمت و تخفیف ویژه خریداری نمایید.

فروش خاویار بلوگا ایران

 

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار بلوگا به تایوان

صادرات خاویار بلوگا به تایوان

صادرات خاویار بلوگا به تایوان و به کشورهای آسیایی از ان جهت انجام می شود …

دیدگاهتان را بنویسید