🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تولید و فروش خاویار ارگانیک در ایران

قیمت عمده خاویار سوروگا

قیمت عمده خاویار سوروگا در ایران چند است؟ خاویار سوروگا یکی از مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی است ولی کیفیت آن از دیگر انواع خاویار پایین تر می باشد. قیمت عمده خاویار سوروگا چقدر است؟ خاویار سوروگا از انواع خاویار مرغوب ایرانی بوده که دارای دانه های ریزی می باشد و رنگ دانه های این خاویار سیاه بوده است. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار سوروگا از ماهی اوزون برون تولید می شود و نسبت به دیگر انواع خاویار از قیمت کمتری برخوردار می باشد.[/box] قیمت خاویار سوروگا درجه یک در بازار کشور ۴۰۰۰۰۰ تومان بوده است و این قیمت متعلق به ۵۰ گرم از خاویار ایرانی می باشد. برای دریافت قیمت روز خاویار ایرانی با شماره زیر در تماس باشید.

قیمت عمده خاویار سوروگا

مرکز خرید خاویار سوروگا

مکز رایبد خاویار یکی از بهترین مراکز خرید و فروش برای خاویار هستند که بهترین خاویار ایران را اعم از خاویار بلوگا و سوروگا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. مرکز خرید رایبد خاویار یکی از انواع مراکزی است که در تمام شهرهای ایران برای فروش خاویار به صورت آنلاین دارای نمایندگی می باشد.

قیمت خرید خاویار با برند رایبد خاویار

خاویار ایران امروزه فقط و فقط به صورت پرورشی در حال خرید و فروش می باشد. قیمت خرید و فروش انواع خاویار پرورشی در ایران بسیار متفاوت می باشد و هر شرکتی خاویار خود را با یک قیما مناسبی مورد خرید و فروش قرار داده است. خاویار ایرانی با برند رایبد خاویار بهترین خاویار ایرانی است که امروزه با بهترین قیمت در حال خرید و فروش می شود. یک لیست قیمت از بهترین خاویارهای ایرانی رایبد خاویار را برایتان به نمایش می گذاریم.

قیمت خرید خاویار با برند رایبد خاویار

خرید خاویار ارزان با قیمت مناسب

خاویار ارزان در ایران  و بین گونه های متفاوت و صادراتی ماهیان خاویار، سوروگا می باشد که ماهی خاویار ازون برون از گونه های بسیار کوچک و ریز ماهیان خاویاری در دریای خزر میباشد که به دلیل کوچک بودنش قیمتش به نسب ارزان تر از دیگر گونه های خاویاری میباشد. در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام وی اوزون برون می‌نامند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار ایران همواره به عنوان خاویار برتر در جهان شناخته شده است.[/box] برای خرید ماهی میتوانید به سایت فروشگاه رایبد خاویار مراجعه نمایید و از کیفیت هایش بهرمند شوید. رایبد خاویار نیز یکی از بهترین و بزرگترین نمایندگی های رسمی در کشور می باشد که دارای ۲۵ سال سابقه درخشان میان مشتریان است.

خرید خاویار ارزان با قیمت مناسب

قیمت خرید و فروش خاویار در بازار جهانی

قیمت خاویار صادراتی که در بازارهای جهانی خرید و فروش می شوند چند است؟ خاویاری که در بازارهای جهانی مورد خرید و فروش می شوند با خاویار ایرانی متفاوت می باشند چون این خاویارها خاویارهای صادراتی می باشند. بازارهای جهانی همه خواستار انواع خاویار ایرانی هستند و ما سعی کرده ایم خاویار ارانی که بهترین کیفیت را دارد در اختیارشان قرار دهیم. یک لیست قیمت از خاویارهای صادراتی در این بخش برایتان به نمایش می گذاریم.

قیمت خرید و فروش خاویار در بازار جهانی

 شرکت خاویار ایران

شرکت خاویار در جهان مربوط به کشور ما ایران میباشد، کشور ایران بیشتر رکورد تولید خاویار را در خود جای داده و دلیل این می توان اینگونه باشد که این کشور بیش از ۹۰ درصد خاویاری جهان را تامین می کند که ۶ گونه ماهیان خاویاری مهم صادراتی در دریای خز ایران میزیستند و از طریق نمایندگی های معتبر ایرانی با داشتن قدمت های چندین ساله به کشورهای خارجی جهان صادر میگردد و به راحتی در دسترس تمام مشتریان خاویاری خود در بازارهای داخلی و خارجی قرار میگیرد. خاویار، مروارید سیاه ایران غذایی بسیارگران‌که در جهان طرفداران خاصی دارد بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان از دریای خزر صید می‌شود.

انواع شرکت های تولید کننده خاویارهای پرورشی در ایران

 • شرکت تولید کننده خاویار رایبد خاویار
 • شرکت تولید کننده خاویار مازند خاویار
 • شرکت تولید کننده خاویار باهو خاویار
 • شرکت تولید کننده خاویار میراث خاویار
 • شرکت تولید کننده خاویار دریا خاویار
 • شرکت تولید کننده خاویار خاویار ایران
 • شرکت تولید کننده خاویار کالچر
 • و…………

قیمت عمده خاویار پرورشی درجه یک ایرانی

صادرات خاویار ایران با بهترین قیمت

صادرات خاویار به کشورهای بزرگ و کوچک جهان از طریق ایران صورت می گیرد زیرا ایران اولین و بزرگترین تولید کننده ماهیان خاویاری صادراتی میباشد و کشورهای زیادی خواهان محصولات خاویاری ایران و از طرفدارانشان هستند. خاویارهای ایرانی شامل ماهیان خاویاری فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]شرکت های تولید کننده و صادرات خاویار در ایران بسیار میباشد که بسیاری معتبر و بسیاری نیز ممکن از تقلبی باشند.[/box] شرکت های بسیار بزرگ ایرانی که دارای قدمتی چندین ساله میباشند و همواره انواع برندهای جهانی را در خود جای داده اند. انواع کشورهای مختلفی که خاویار ایران به آنها صادر شده است عبارت است از:

 • المان
 • فرانسه
 • بلژیک
 • اسپانیا
 • ایتالیا
 • انگلستان
 • روسیه
 • آذربایجان
 • و…

صادرات خاویار ایران با بهترین قیمت

انواع خاویار ایرانی برای خرید و فروش

انواع خاویار در جهان به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شود که از این تعداد، ۵ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند؛ دریایی که به تنهایی ۹۳ درصد ذخایر ماهیان خاویاری جهان را در خود جای داده‌است. ماهیان خاویاری از خانواده تاس ‌ماهیان، از جمله گونه‌های آبزی کم‌ نظیری هستند.پنج گونه ممتاز این ماهیان در دریای خزر زندگی می‌کنند که به ترتیب کیفیت عبارت‌اند از: فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است. برای خریداری در کیفیت های ارگانیک و در قیمت های بسیار مناسب با نوع محصولات ماهیان خاویاری میتوانید از برند ایرانی رایبد خاویار خریداری نمایند.

انواع خاویار ایرانی برای خرید و فروش

 • خرید و فروش بهترین خاویار بلوگا
 • خرید و فروش بهترین خاویار سوروگا
 • خرید و فروش بهترین خاویار آسترا
 • خرید و فروش بهترین خاویار بری
 • خرید و فروش بهترین خاویار طلایی
 • خرید و فروش بهترین خاویار فشرده
 • و………….

انواع خاویار ایرانی برای خرید و فروش

قیمت عمده خاویار سوروگا

قیمت عمده خاویار سوروگا در ایران چند می باشد؟ [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار سوروگا بعد از خاویار بلوگا تقریبا یکی از بهترین انواع خاویارهای ایرانی می باشد که امروزه در ایران به صورت پرورشی و با وزن های مختلفی در حال تولید می باشد.[/box] خاویار سوروگا را با قیمت مناسب از مجموعه رایبد خاویار خریداری نمایید. خاویار سوروگا یکی از نام های دیگری است که بر نام خاویار اوزون برون نهاده اند. ماهی اوزون برون یا همان سوروگا دارای بهترین گوشت خاویاری است که در ایران در حال تولید می باشد. خاویار و گوشت ماهی سوروگا در هر وزن که مد نظرتان باشد را با یک قیمت بسیار باورنکردنی در اختیارتان قرار می دهیم. خاویار سوروگا دارای انواع مختلفی می باشد و انواع آن عبارت است از:

 • خاویار سوروگا امپریال
 • خاویار سوروگا درجه یک
 • خاویار سوروگا درجه دو

قیمت عمده خاویار سوروگا

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *