نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار طلایی / قیمت روز خاویار طلایی ایران
بهترین خاویار در تهران

قیمت روز خاویار طلایی ایران

قیمت روز خاویار طلایی ایران در بازار چقدر می باشد؟ بهترین قیمت بروز خاویار طلایی ایران (آسترا) در کدام فروشگاه عرضه می گردد؟ خاویار گونه ای از برترین غذا های دریایی بوده است که در انواع مختلفی یافت می شود. همچنین این محصول در رنگ های طلایی، سیاه و نوک مدادی تیره دیده می شود. خاویار گونه ای از برترین غذا های دریایی است که در دل ماهی استروژن (تاس ماهی خاویاری) نهفته شده است. خاویار هم از نظر غذایی و هم از نظر اقتصادی به صرفه می باشد. البته بیش تر به صورت صادراتی در کشور های آمریکایی و اروپایی به فروش می رسد. خاویار ایران از مرغوبیت زیادی برخوردار بوده است و از ارزش بالایی بهره مند می باشد.

خاویار در انواع مختلفی وجود دارد

 • بلوگا
 • بری
 • طلایی
 • آسترا
 • سوروگا
 • فشرده
 • کلاسیک
 • و……..

لیست قیمت خاویار ایران

در مورد خاویار طلایی بیش تر بدانید

خاویار طلایی یکی از مرغوب ترین خاویار های ایران محسوب می شود که از دل فیل ماهی استخراج شده است. این محصول در کشور های خارجی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. حدود ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط دریای خزر تولید می شود. از جمله مرغوب ترین خاویار های جهانی محسوب می شود. البته بهتر است بدانید ماهیان خاویاری در انواع مختلفی در قسمت هایی از جهان قابل رشد می باشند. از معروفترین مناطق تولید و رشد ماهی خاویاری در کشور ایران و در دریای خزر می باشند. می توان به فیل ماهی، اوزون برون، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد. از میان ماهی های خاویاری بهترین نوع ماهی خاویاری فیل ماهی است. چرا که خاویار بلوگا را تولید می کند. ولی متأسفانه این ماهی در حال انقراض می باشد.

در مورد خاویار طلایی بیش تر بدانید

 

 

کدام کشورها خاویار ایران را وارد می کنند

کشورهای وارد کننده خویار ایران شامل طیف بسیار گسترده ایی می باشد. به دلیل مرغوبیت خاویار ایرانی خاویار ایران یک محصول مهم  صادراتی محسوب می شود. برخی از واردکنندگان خاویار ایران:

 • انگلیس
 • فرانسه
 • آمریکا
 • ژاپن
 • چین
 • کره جنوبی
 • هنگ کنگ
 • قطر
 • امارات
 • عراق
 • بلژیک
 • و….

کدام کشورها خاویار ایران را وارد می کنند

 

قیمت روز خاویار طلایی ایران در بازار

خاویار در انواع مختلفی یافت می شود و البته از قیمت های مختلفی برخوردار است. در بسته بندی های ۵۰ گرمی در بازار به فروش می رسد. اگر به دنبال قیمت روز خاویار طلایی در بازار ایران می باشید، می توانید با یکی از راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. یا به فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار مراجعه نمایید. قیمت روز خاویار طلایی ایران نه تنها برای مصرف کننده های ایران مهم بوده، بلکه از سوی خریداران دیگر کشورها نیز مد نظر است. از این رو شرکت های مختلف آنها را به صادر کننده های بزرگ سفارش خرید می دهند.

همانطور که می دانید خاویار از نظر رنگ، به دو نوع سیاه و طلایی مشهور بوده و معمولا در بازار به صورت عمده ارائه می شود. این تولیدات در کیفیت های مختلف عرضه شده و افراد زیادی آنها را برای مصرف خود خریداری می کنند. اطلاع از قیمت روز خاویار طلایی ایران نیازمند بررسی کیفیت و مرغوبیت بوده و شرکت هایی که این محصولات را در بازار به فروش می رسانند به این موضوعات دقت نظر زیادی دارند. به همین دلیل افراد زیادی در انتخاب و سفاش خرید خاویار به این مجموعه ها مراجعه می کنند.

قیمت روز خاویار طلایی ایران در بازار

قیمت روز هر کیلو خاویار

اعلام قیمت خاویار به صورت کیلویی از اقداماتی ست که شرکت های عرضه کننده بزرگ انجام می دهند. به این ترتیب می توانند محصول خود را در اختیار شرکتهایی قرار دهند که حجم زیادی از این تولیدات را تقاضا می کنند. معمولا در اعلام قیمت خرید عمده خاویار، حجم آن به صورت کیلویی اعلام شده تا در صورت نیاز مجموعه های مختلف توانایی خود را برای خرید این محصولات افزاش دهند. هر کیلو خاویار در سایتهای اینترنتی با قیمت روز ارائه شده و مصرف کننده ها می توانند آنها را سفارش خرید دهند. به این ترتیب در سالهای اخیر تعداد زیادی از مشتریان و خریداران خاویار به سایتها مراجعه می کنند.

قیمت روز هر کیلو خاویار

قیمت روز خاویار طلایی ایران

خاویار طلایی یکی از بهترین نوع آن بوده که در ایران تولید خوبی داشته و مشتریان مختلف آن را سفارش می دهند. این نوع خاویار از گونه ای خاص از ماهیان خاویاری تولید شده و طعم بسیار خوب دارد. به همین دلیل در شهرهای مختلف ایران می توان تقاضای زیادی را برای انواع مختلف خاویار طلایی شاهد بود. اعلام قیمت روز خاویار طلایی ایران در مراکز فروش تخصصی این اجازه را می دهد تا متقاضیان توانایی بیشتری برای خرید و انتخاب بهترین نوع آن داشته باشند. زیرا قیمت از شاخصه های بسیار مهم در رابطه با خرید و فروش انواع خاویار در بازار است.

قیمت روز خاویار طلایی ایران

قیمت روز خاویار سیاه

خاویار سیاه از نظر کیفیت و مرغوبیت تفاوت زیادی با نوع طلایی دارد. لذا انتظار متفاوت بودن قیمت آن نیز می رود. به همین دلیل عرضه کننده ها قیمت روز خاویار طلایی ایران را به صورت جداگانه و با در نظر گرفتن شاخصه های کیفیتی متفاوت اعلام می دارند. به منظور اطلاع از قیمت روز خاویار سیاه که از بهترین انواع خاویار ایرانی بشمار می آید، سایتها عملکرد خوبی داشته و توانسته اند در فضای خود شرایط مطلوب اعلام قیمت را داشته باشند. این نوع خاویار را می توان از مراکز تخصصی و با در نظر گرفتن نوع خاویار سفارش داده و از مزیت های آن بهره گرفت.

قیمت روز خاویار سیاه

قیمت روز خاویار خزر

همه کسانی که با خاویار آشنایی دارند، به خوبی می دانند که بخش قابل توجهی از انواع خاویار که در ایران توزیع می شود، مربوط به ماهیان خزر بوده که امروزه در مجموعه های پرورشی نگهداری می شوند. بررسی ها نشان می دهد که دریای خزر بهترین گونه ماهیان خاویاری را در خود داشته که می توان به کمک آنها تولیدات باکیفیت و درجه یک را راهی بازار کرد. این ماهی ها به دلیل سازگاری خوب با اقلیم مختلف ایران امروزه در مناطق مختلف قابلیت نگهداری شده و محصولشان با قیمت روز خاویار طلایی ایران در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.

قیمت روز خاویار خزر

قیمت خاویار شیلات ایران

خاویار در ایران هم از نوع پرورشی و هم از نوع شیلات توزیع می شود. زیرا در هر دو روش پرورش خاویار عملکرد شرکتهای ایرانی خوب بوده و توانسته اند مقادیر قابل توجهی از انواع این محصول را برداشت و راهی بازار کنند. خاویار شیلات که در شرایط ویژه پرورش داده می شود، از جمله محصولاتی ست که تولید محدود داشته و صادرات آن ممنوعیت دارد. به همین دلیل در بازار داخلی حجم زیادی از آن را می توان دید که به صورت عمده عرضه شده و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند. قیمت روز خاویار طلایی ایران این نوع خاویار بیشتر از نوع پرورشی بوده که دلیل آن طعم و کیفیت بهتر است.

قیمت خاویار شیلات ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران

شرکت های ایرانی با هدف صادرات انواع متنوع ای از خاویار را تولید نموده و برای فروش در بازار جهانی مد نظر قرار می دهند. این شرکتها که تجربه تولید خاویار در سالهای مختلف را داشته، امروزه با بهره گیری از تجربیات خود توانسته اند شرایط خوبی را برای فروش رقم زنند. با توجه به اینکه خاویار صادراتی ایران را کشورهای زیادی در دنیا تقاضا می کنند، صادر کننده ها از بهترین شرایط بازار بهره گرفته و توانسته اند عملکرد خوبی را نشان دهند.

قیمت خاویار صادراتی ایران

نمایندگی خرید خاویار طلایی

خاویار طلایی در ایران و دیگر بازارها زیر نظر نمایندگی های رسمی و معتبر به فروش می رسد. این نوع خاویار را می توان از بهترین گونه هایی دانست که شرایط فروش خوبی در بازار دارد. به همین دلیل در ایران مجموعه های زیادی آن را مد نظر قرار داده و تولید خود را براساس ان برنامه ریزی می کنند. بی تردید وقتی از نمایندگی های رسمی خرید خاویار طلایی کمک گرفته می شود، هم می توان از مرغوبیت و هم قیمت محصول اطمینان بیشتری داشت. به همین دلیل مجموعه هایی که این تولیدات را ارائه می دهند، از سوی خریداران مورد توجه می باشند.

نمایندگی خرید خاویار طلایی

شرکت خاویار طلایی ایران

هر شرکت که در بازار داخلی و خارجی خاویار طلایی را ارائه دهد، مشتریان زیادی براساس کیفیت جذب می کند. زیرا آنچه مسلم است مرغوبیت در خرید اهمیت زیادی داشته و افراد زیادی این فاکتور رو اولویت خود قرار داده اند. خاویار طلایی در ایران به صورت تخصصی تولید و ارائه می شود. لذا خریداران عمده به راحتی آن را مورد توجه قرار داده و برای سفارش و خرید آن اقدام می کنند. از این رو عرضه کننده ها دقت نظر زیادی بر روی میزان تقاضای بازارهای مختلف کشور دارند.

شرکت خاویار طلایی ایران

بهترین خاویار طلایی

تولید بهترین خاویار طلایی با بهره گیری از ماهیان سالم و مقاوم در مجموعه های تخصصی، سبب شده محصولی درجه یک در بازار عرضه شود. این نوع خاویار که به روشهای تخصصی تولید و ارائه می شوند، از بالاترین مزیت ها بهره برده و می توان یکی از بهترین خوراکی ها باشد. بهره گیری از خاویار طلایی اصل در برنامه غذایی افراد سبب کاهش مشکلات زیادی شده و می تواند بیماری های زیادی را از بدن دور کند. به همین دلیل عرضه کننده هایی که خاویار طلایی را تولید نموده، به استانداردهای مختلف مانند کیفیت و طعم طبیعی اهمیت زیادی می دهند. لذا وقتی این محصول در بازار ارائه می شود، خریداران می توانند با در نظر گرفتن کیفیت آنها را سفارش و تهیه کنند.

انواع خاویار طلایی

 • رویال
 • درجه یک
 • درجه دو

بهترین خاویار طلایی

خواص خاویار ایرانی

اگر بخواهیم خاویار ایرانی را به درستی معرفی کنیم، باید خواصی که در آن وجود داشته و تاثیر مطلوب آنها مد نظر باشد. این موضوع می تواند توجه بیشتری از خریداران جلب کرده و افرادی که آن را سفارش خرید می دهند، مسلما با اعتماد و اشتیاق بهتر خاویار را مصرف خواهند کرد. از مهمترین خواص خاویار ایرانی می توان به داشتن حجم زیادی آهن و ویتامین اشاره نمود. به همین دلیل مصرف به افراد زیادی مانند مادران باردار و کودکان توصیه می شود. همچنین به دلیل پرورش این ماهی ها به روش های طبیعی و عدم استفاده از مواد شیمیایی، تاثیر خوبی بر روی عملکرد بهتر سیستم دفاعی بدن خواهد داشد.

خواص خاویار ایرانی

تاثیر خاویار بر اسپرم

تحقیق و بررسی های علمی امروزه بسیاری از شاخصه ها و مزیت های موجود در خاویار را به خوبی نشان می دهد. از مهمترین انها تاثیری ست که بر روی اسپرم و رفع ناباروری می گذارد. زیرا این خوراکی بر روی زیرساخت های بدن تاثیر زیادی گذارده و افرادی که آنها را مورد استفاده قرار می دهند، می توانند شرایط مطلوبی را در بدن خود به منظور تقویت و سلامت فراهم کنند. این خوراکی دریایی می تواند در برنامه غذایی افراد مختلف قرار گرفته و شرایط خوبی را برای فعالیت بدنی آنها فراهم کند.

تاثیر خاویار بر اسپرم

خواص خاویار در نازایی

از موضوعاتی که امروزه علم روز در رابطه با آن تحقیقات زیادی داشته و سعی در رفع آن دارد، نازایی است. زیرا با بهره گیری از دانش امروزی می توان بسیاری از عوامل نازایی را شناسایی نموده و در راستای رفع آن اقدام کرد. یکی از خواص مهم خاویار که سبب شده توجه کارشناسان زیادی به ان معطوف شود، تاثیر آن بر روی نازایی و رفع این عارضه است. به این ترتیب که در بسیاری از کشورهای دنیا به این مسئله اهمیت داده شده و افراد زیادی این روش را مورد استفاده قرار داده اند. لذا تاثیر قابل توجهی بر روی انواع مشکلات ناباروری داشته و سبب شده خاویار نزد مصرف کننده ها محبوبیت بیشتری بدست آورد.

خواص خاویار در نازایی

تشخیص خاویار تقلبی

در انتخاب و خرید خاویار شاخصه هایی مطرح بوده که می توان به کمک آن تقلبی و اصل بودن محصول را به خوبی تشخیص داد. زیرا این خوراکی در بازار دستخوش سودجویی افراد زیادی قرار گرفته و سبب شده بسیاری از خریداران در رابطه با آن با احتیاط اقدام کنند. وقتی برای خرید خاویار اقدام می شود باید به موضوعات زیر دقت زیادی شود:

 • طبیعی بودن رنگ
 • نداشتن مواد ناخالص
 • طعم مطلوب
 • بسته بندی استاندارد
 • بوی طبیعی و مطلوب

به این ترتیب می توان نوع سالم و درجه یک را از محصولات بی کیفیت و نا مطلوب شناسایی نموده و بهترین نوع آنها را خریداری کرد. در این صورت می توان از مزیت های موجود در این محصولات بیشترین استفاده را برده و کیفیت آنها را شاهد بود. البته با توجه به سخت بودن تشخیص خاویار اصل تاکید می شود از مجموعه های معتبر و شرکت های تخصصی برای خرید انواع آن بهره گرفته شود. زیرا این عرضه کننده ها می توانند شرایط خوبی را برای فروش رقم زنند.

تشخیص خاویار تقلبی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار مرغوب

قیمت مرغوبترین خاویار طلایی در بازار

مرغوبترین خاویار ایرانی کدام می باشد؟ قیمت خاویار مرغوب طلایی در شرکت خاویار طلایی و …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار