خانه / خاویار صادراتی / قیمت روز خاویار صادراتی
نمایندگی محصولات خاویار
نمایندگی محصولات گلدن خاویار در تهران

قیمت روز خاویار صادراتی

یکی از موضوعات مهم در بازار خاویار دریای شمال ایران بحث قیمت روز خاویار صادراتی می باشد که بشدت بازاریان پی گیر این موضوع بوده و هستند.
خاویار از محصولات منحصر بفرد دریای خزر و کشورهای حاشیه آن می باشد. در سالهای گذشته به دلیل صید و عدم تکثیر این آبزی، نسل این حیوان مهم بشدت تهدید می شد. و با همت کارشناسان و محققان با زنده گیری و تکثیر در استخرها و بعد رها سازی دریا باعث تکثیر این گونه ارزشمند شد که رونق صیادی و بازار را در پی داشت و توانست تا حده زیادی نیاز بازار را تأمین نماید.
مرکز شیلات ایران به دلیل ارزش بالا خاویار و امکان سوء استفاده سودجویان بروی خرید و فروش خاویار در بازار نظارت کامل دارد و با توجه به قیمت های بازارهای جهانی قیمت به روز شده و جدید خاویار را اعلام می‌نماید تا از دخالت سود جویان در ایران بازار جلوگیری نماید.

خاویار صادراتی
قیمت روز خاویار صادراتی

تمام شرکت های فعال در قسمت خاویار صادراتی با داشتن قیمت روز بازارهای جهانی خاویار این محصول را با قیمت مناسب و هماهنگ با بازار جهانی خاویار به فروش می‌رسانند.
ماهی خاویار پس از صید از دریا یا استخرهای پرورش ماهی خاویاری، خاویارشان با روش‌های جدید که معمولاً سزارین بوده استخراج شده و بعد از انجام فرآوری های مورد نیاز در بسته بندی های خیلی شیک و مناسب وارد بازار مصرف شده و به دست مشتری می رسد.
این اعمال ارزش افزوده خاویار را بالا برده که علاوه بر مشتری پسند تر شدن محصول باعث حمل و نقل بهتر و راحتر نیز می‌گردد و از نگه داری آن در مدت طولانی تر خاطری جمع داشت امکان ارسال و صادرات آن را به سایر قاره ها به شکلی مطلوب فراهم نمود.
منبع: صادرات و واردات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار صادراتی کالچر

فروش عمده خاویار صادراتی کالچر

فروش عمده خاویار صادراتی کالچر به تازگی و از طریق سایت آغاز شده که همراه …

دیدگاهتان را بنویسید