🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت روز خاویار سیاه در بازار کشور

خاویار یکی از مرغوب ترین انواع مواد غذایی دریایی است که در دل ماهیان خاویار نهفته است. آیا می دانید قیمت روز خاویار سیاه در بازار کشور چقدر می باشد؟
خاویار از جمله مرغوب ترین انواع مواد غذایی است که در وعده های صبحانه صرف می شود. البته باید بدانید که این نوع محصول از گرانقیمت ترین مواد غذایی می باشد که با قیمت هر کیلو چند میلیونی به فروش می رسد. این محصول در دریای خزر با رشد خوبی همراه است و البته از ماهیان خاویار که در دریای خزر رشد می کنند می توان به ماهی شیب، اوزون برون، فیل ماهی، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره نمود. این ماهی ها از جمله معروف ترین انواع ماهی خاویاری در جهان می باشند که ۵ گونه از ۲۸ گونه ماهیان خاویار جهان محسوب می شوند.
ماهیان خاویار که البته با نام استروژن نیز معرفی می شوند از خانواده و نژاد تاس ماهیان به شمار می روند. این ماهی ها از گونه های آبزی بوده است که به صورت کمیابی در بخش های مختلفی از جهان یافت می شوند. ارزش ماهیان خاویار به خاویار درون آن هاست و و البته گوشت آن ها نیز ارزشمند بوده است ولی ارزش آن کمتر از خاویار است. خاویار که به مروارید سیاه تشبیه شده است، در انواع مختلفی یافت می شود که می توان به خاویار طلایی، سیاه و سرخ اشاره کرد. البته در میان انواع خاویار ها خاویار سیاه از ارزش و قیمت بالاتری برخوردار می باشد و بیش ترین صادرات را در پی خواهد داشت.

معرفی و شناخت خواص خاویار سیاه

خاویار سیاه از ارزشمندترین انواع خاویار ها است و البته باید بدانید که ۸۵ درصد از خاویار کل جهان در اروپا، آمریکا و کانادا مورد استفاده قرار می گیرد و بیش ترین صادرات خاویار ایران به همین کشور ها می باشد. خاویار که همان تخمک ماهیان خاویاری است و با این تفاوت که این تخمک هنوز به مرحله بارور نرسیده است و از ارزش غذایی این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • درمان بیماری های التهاب و درد مفاصل
  • سرشار از انواع ویتامین ها و پروتئین ها
  • درمان سرطان و جلوگیری از این بیماری خطرناک
  • سرشار از آهن و درمان بیماری های کم خونی
  • درمان بیماری های عفونتی
  • تقویت ماهیچه ها و عضلات
  • درمان ناراحتی های اعصاب و اتیام بخشیدن به آن ها

قیمت روز خاویار در بازار کشور

مروارید سیاه که همان خاویار می باشد یکی از گرانترین و با ارزش ترین انواع مواد غذایی است که با قیمت نجومی در بازار به فروش می رسد. البته این محصول خوش طعم که دارای ارزش غذایی بالایی می باشد از قیمت زیادی نیز برخوردار است و از برترین خاویار می توان به خاویار بلوگا اشاره نمود. البته خاویار بلوگا از رنگ سیاه برخوردار نیست چرا که این محصول دارای رنگ طلایی بوده است و به خاویار الماس ایرانی مشهور می باشد.
منبع: ماهی و میگو ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *