🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
معرفی شرکت خاویار ایران

قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید ....

قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی چند است؟ خاویار یکی از برترین انواع مواد غذایی به شمار می رود که در انواع درجه یک و درجه دو در بازار به فروش می رسد. آیا می دانید خاویار ایرانی درجه یک دارای چه قیمت است؟ خاویار گونه ای از برترین انواع مواد غذایی است که به عنوان صبحانه از این محصول استفاده می شود. قابل ذکر است که این محصول از گرانترین مواد غذایی به شمار می رود و با قیمت چند میلیونی در بازار به فروش می رسد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار که همان تخم ماهی های خاویاری محسوب می شود از گرانترین غذا های جهان معرفی شده است و بیش ترین تولید این محصول در کشور ایران و در دریای خزر می باشد.[/box]

از انواع ماهی خاویار چه می دانید؟ ماهی های خاویاری از جمله برترین و با ارزش ترین انواع ماهی های جهان محسوب می شوند که مسئول تولید انواع خاویار هستند. البته باید بدانید که این ماهی در هر جای جهان یافت نمی شوند و حدود ۲۸ گونه از ماهی خاویار در جهان معرفی شده است که از این تعداد ۶ گونه از این ماهی ها در دریای خزر رشد می کنند. ایران یکی از برترین تولیدکنندگان خاویار در جهان بوده است و با پرورش انواع ماهی خاویار چون فیل ماهی، اوزون برون، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی توانسته است در درجه اول قرار بگیرد.

قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی

قیمت روز خاویار در سال ۹۸

قیمت روز خاویار در سال جدید بسیار متفاوت تر از سال های پیش خود میباشد که مشتریانی که تمایل به خرید خاویارهای مرغوب ایرانی را دارند و میخواهند از قیمت انواع گونه های ماهیان خاویاری مطلع شوند میتوانند هنگام خرید از قیمت ها مطلع شوند و اطلاعات کافی را به دست اورند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد. دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید.[/box]

قیمت روز خاویار در سال 98

قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی

خاویار همانطور که گفته شد در انواع مختلفی یافت می شود که از گرانقیمت ترین آن ها می توان به خاویار طلایی اشاره کرد. این خاویار در بازار کشور با قیمت هرکیلو ۸ میلیون تومان به فروش می رسد و البته اگر به دنبال خرید آن می باشید می توانید با شماره زیر در تماس باشید. بهتر است بدانید به دلیل قیمت بالای این محصول کمتر در ایران به فروش می رسد و بیش ترین صادرات را به کشور های اروپایی و آمریکایی دارد چرا که در این کشور ها میزان زیادی از خاویار مصرف می شود.

انواع خاویار درجه یک ایرانی

 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار سوروگا درجه یک
 • خاویار آسترا درجه یک
 • خاویار بری درجه یک
 • خاویار طلایی درجه یک
 • خاویار فشرده درجه یک

قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی

در مورد خاویار درجه یک چه می دانید

ماهی های خاویاری قادرند تا انواع مختلفی از خاویار را تولید و به بازار عرضه دارند. البته از این میان خاویار ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند که می توان به خاویار طلایی، سیاه و سرخ اشاره کرد. البته مرغوب ترین و گرانترین خاویار ایرانی مربوط به خاویار طلایی بوده است که از فیل ماهی تولید می شود. به خاویار طلایی خاویار بلوگا نیز گفته می شود و می توان این خاویار را در بسته بندی های مختلف از بازار خریداری کرد. اما خاویار درجه یک دارای چه ویژگی هایی است؟

خاویار درجه یک از جمله مرغوب ترین و در عین حال گرانترین خاویار به شمار می رود که با قیمت بسیار زیادی در بازار به فروش می رسد. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]در مورد خاویار اصل و درجه یک می توان گفت که خاویار اصل باید دارای اندازه های متفاوتی باشد و البته شکل خاویار اصل به صورت بیضی بوده است.[/box]

در مورد خاویار درجه یک چه می دانید

قیمت خاویار درجه ۱

قیمت خاویار درجه ۱ گونه میباشد؟ برای خرید خاویار درجه یک باید به کدام نمایندگی ها مراجعه کرد؟ ایا نمایندگی های ایرانی معتبر میباشند؟ میتوان خاویار درجه ۱ را با قیمت مناسب خریداری کرد؟ برای خرید خاویار درجه ۱ با قیمت های عالی میتوان به نمایندگی خاویار ایران مراجعه کرد.

قیمت خاویار درجه 1

نسبت قیمت خاویار در سال ۹۷ با قیمت خاویار ۹۸

نسبت قیمت خاویار در سال ۹۷ با قیمت خاویار ۹۸ متفاوت میباشد. به دلیل وضعیت شرایط اقتصادی قیمت ها با یکدیگر تفاوت دارند و ممکن است هر ساله قیمت گونه ای از خاویار با دیگر نوع ماهی خاویار متمایز باشد و این باعث میشود تفاوت در میان گونه های ماهیان خاویاری به وجود اید. مثلا خاویار بلوگا به دلیل کیفیت و گرانبها بودنش قیمتش بسیار متفاوت تر از دیگر نوع خاویاران میباشد این خایوار از نظر صادرات نیز در رتبه اول قرار دارد.

نسبت قیمت خاویار در سال ۹۷ با قیمت خاویار 98

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی بلوگا امپریال

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی بلوگا امپریال را میتوانید جهت خریداری و مطلع شدن از قیمتش از نمایندگی خاویار ایران تهیه و خریداری نمایید و قبل از خرید از قیمت هایشان مطلع شوید. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار که در جهان از اسم گوناگونی برخوردار میباشد از نظر کیفیت در رتبه اول قرار دارد و همچنین دارای طعمی بسیار لذیذ و مرغوب میباشد.[/box] خاویار سه صفر از فیل ماهی بدست می اید که واقع در دریای خزر میباشد و دز تمام نمایندگی های معتبر بزرگ ایران وجو دارد که در دسترس مشتریان قرار میگیرد.

قیمت خاویار 100 گرمی بلوگا امپریال

تفاوت قیمت خاویار درجه ۱ با امپریال یا رویال

قیمت خاویار فیل ماهی یا بلوگا در ایران بیشتر از نمونه های دیگر خاویار می باشد. زیرا این محصول از تولید کمتری برخوردار بوده و کیفیت آن بسیار زیاد است. از این رو باید در رابطه با مرغوبیت آن نیز دقت زیادی شود. برای خرید یک خاویار اصل فرقی ندارد که ار کدام گونه باشد باید دارای درهای پلمپ شده، کدهای بهره برداری، تاریخ های تولید و انقضا نیز باشذ. قیمت خاویارهای درجه یک نیز بسیار متفاوت تر از قیمت انواع خاویارهای درجه ۲ و دیگر نوع ها میباشد.

انواع خاویار ماهی بلوگا

 • خاویار ماهی بلوگا سه صفر
 • خاویار ماهی بلوگا امپریال
 • خاویار ماهی بلوگا درجه یک
 • خاویار ماهی بلوگا درجه دو

تفاوت قیمت خاویار درجه 1 با امپریال یا رویال

تفاوت قیمت روز خاویار طلایی با خاویار سیاه

تفاوت قیمت روز خاویار طلایی با خاویار سیاه و اینکه خاویار طلایی نام دیگر خاویار استرا میباشد که از نظر اینکه طیف رنگی مایل به طلایی و رنگی روشن دارد به خاویار طلایی مشهور میباشد به نسبت خاویار سیاه از قیمت کمتری برخوردار میباشد و همچنین خاویار سیاه از نظر رتبه و کیفیت در رتبه اول قرار داردو بسیاری از نمایندگی های تقلبی که به اسم نمایندگی میباشند تخم ماهی قزل الا را به عنوان خاویار طلایی میفروشند و تقلبی میباشد. برای خرید خاویار باید دقت زیادی نمایید که هزینه خود را الکی صرف نکنید.

انواع خاویار طلایی یا آسترا

 • خاویار طلابب(آسترا) رویال
 • خاویار طلابب(آسترا) درجه یک
 • خاویار طلابب(آسترا) درجه دو

تفاوت قیمت روز خاویار طلایی با خاویار سیاه

تفاوت قیمت خاویار ایرانی با خاویار چینی

تفاوت قیمت خاویار ایرانی با خاویار چینی در این میباشد که در حال حاظر از چندین سال پیش تا به الان کشور بزرگ و وسیع ایران در تولید ماهیان خاویاری در سطح برند جهانی قرار دارد زیرا بیش ار ۹۳ درصد ماهیان خاویاری به ایران مربوط میباشند. [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]کشورهای صادراتی ما کشورهای اروپایی هستند که در این میان فرانسه،  اسپانیا،  ایتالیا و آلمان مهم ترین مقاصد صادراتی خاویار ایران به حساب می آیند.[/box]

تفاوت قیمت خاویار ایرانی با خاویار چینی

قیمت روز خاویار خوراکی اصل با خاویار تقلبی آذربایجان

خاویار خوراکی اصل به نسبت از نظر همه چی از جمله خواص ها و فواید به نسبت متفاوت تر از خاویارهای تقلبی میباشد. خاویارهای تقلبی از نظر ارزش های غذایی و همچنین کیفیت بسیار متفاوت تر از خاویار اصل میباشد که نه تنها دارای کیفیت نمیباشد بلکه هنگام خوردن با کمی داشتن اطلاعات درباره انها میتوان به راحتی اصل و یا تقلبی بودن انها را تشخیص داد. خاویارهای مصنوعی اشکال چند وجهی داشته و به صورت توده ژله‌ای است و ارزش غذایی حسی و چشایی آن متفاوت است.

قیمت روز خاویار خوراکی اصل با خاویار تقلبی آذربایجان

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با چالباش روسی

خاویار ماهی بلوگا بدلیل اینکه از قیمت بسیار متفاوتی نسبت به چالباش روسی میباشد این است که خاویار ماهی فیل ماهی از نظر کیفیت در رتبه اول قرار دارد و دارای مرغوب ترین طعم و مزه میباشد که بسیار کمیاب و گرانبها نیز میبشد و تا به امروز بیشترین صادرات ماهی خاویاری را به خود اختصاص داده است. چالباش روسی در تمام نقاط دریای خزر یافت می‌شود و خاویار آن را نیز به اصطلاح طلایی می‌نامند که از رتبه سوم ارزش بر خوردار است.

انواع ماهی های خاویاری دریای خزر

 • فیل ماهی(بلوگا) خزر
 • تاسماهی ایرانی خزر
 • چالباش ایرانی خزر
 • قره برون خزر
 • اوزون برون(سوروگا) خزر
 • شیب خزر
 • استرلیاد خزر
 • سیبری(بری) خزر
 • و………

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با چالباش روسی

قیمت روز خاویار ایران پرورشی با خاویار خزر

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]جهت مطلع شدن و کسب اطلاعات دقیق از قیمت روز خاویار ایران پرورشی با خاویار خزر را  میتوانید به نمایندگی های بسیار معتبر خاویارهای ایرانی مراجعه نمایید.[/box] خاویار بلوگا رقم یک شیلات اغلب دانه های بزرگتری نسبت به دانه های خاویار پرورشی دارد. البته گفتنیست که عمل تخم گذاری توسط هر ماهی دریایی میتواند بارها قبل از صید ماهی و گرفتن خاویار انجام شود که بعضا توانایی درشت تر بودن نسبت به خاویار پرورشی را داراست.

قیمت روز خاویار ایران پرورشی با خاویار خزر

لیست قیمت خاویار صادراتی ایران

خاویار پرورشی امسال تولیدش به حدود پنج تن و صادراتش به حدود ۱.۲ تن رسید. البته این محصول مصرفش در بازار داخلی داغ شده؛ به گونه‌ای که در ایران تا کیلویی ۱۰ میلیون تومان هم به فروش رفت اما در بازار خارجی با وجود افزایش مشتریان تا کیلویی شش میلیون تومان صادر شد؛ لذا تولیدکنندگان به بازار داخلی تمایل بیشتری پیدا کرده‌اند. خاویاری که تا به امروز بیشترین صادراتی به کشورهای بزرگ خارجی جهان بوده است، خاویار بلوگا امپریال میباشد که بسیار نایاب و کمیاب است.

لیست قیمت خاویار صادراتی ایران

برترین برند خاویار درجه یک در بازار جهانی

برترین برند خاویار درجه یک در بازار جهانی شامل برندهایی مانند برند نمایندگی و فروشگاه رایبد خاویار میباشد و به خاویار بلوگا در بازارهای داخلی و علاوه بر بازار داخلی به بازار جهانی میباشد. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]برای تهیه انواع خاویارهای اصل با قیمت های عالی و منحصر به فرد میتوانید به سایت فروشگاه انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایید تا یک خرید خوب را داشته باشید.[/box] میتوانید علاوه بر خرید انلاین به صورت حضوری انواع محصولات ماهیان و گوشت خاواری را تهیه و خریداری نمایید.

برترین برند خاویار درجه یک در بازار جهانی

شرایط فروش خاویار در بازار ایران و جهان

شرایط فروش خاویار در بازار ایران و جهان اینگونه میباشد که بر عهده تمام نمایندگی های معتبر ایرانی است. در سال های اخیر، ورود خاویار تقلبی در بازار ایران، باعث شده است که برخی خریداران خارجی با نگاه های تردیدآمیز به محموله هایی که از ایران فرستاده می شود، نگاه کنند. امروزه بر اساس تحقیقات نشان داده میشود که به نسبت بازارهای داخلی ایرانی رونقبیشتری نسبت به بازارهای صادراتی و خارجی داشته است و این به دلیل اهمیت و شناخت بیشتر مردم نسبت به خاویارهای اصیل ایران میباشد.

شرایط فروش خاویار در بازار ایران و جهان

چگونه برای خاویار بازاریابی کنیم

جهت بازاریابی برای نمایندگی ها و انووع ماهیان خاویاری میتوانید به مراکز معتبر تولید و فروش خاویار مراجعه نمایید تا اطلاعات دقیق را برای بازاریابی کسب نمایید. از آن جا که خاویار کالایی گران قیمت است تنها عده محدودی در داخل به مصرف خاویار می پردازند و بیشتر خریداران نیز خاویار را در بسته های ۵۰ گرمی تهیه می کنند. شرکت زیست ماهی سالانه ۴۰ تا ۵۰ کیلوگرم توزیع داخلی دارد.

چگونه برای خاویار بازاریابی کنیم

شرایط بازاریابی نوین برای فروش خاویار ایران

شرایط بازاریابی نوین برای فروش خاویار ایران بر عهده و از طریق نمایندگی ها و مراکز خرید  و فروش خاویاری صورت میگیرد که میتوان به صورت دقیق جواب سوال های مختلف خود پی ببرید. ایران نسبت به سایر کشورهای تولیدکننده خاویار سابقه طولانی تری در این حوزه دارد و همچنین این که خاویار ایران همواره به عنوان خاویار برتر در جهان شناخته شده است. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]برای خرید اناوع خاویارهای مرغوب ایرانی و اصیل میتوانید به نمایندگی و فروشگاه انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایید.[/box]

شرایط بازاریابی نوین برای فروش خاویار ایران

خواص خاویار درجه یک ایران نسبت به خاویار آذربایجان

خاویارهای ایرانی در صورتی که اصل باشند فرقی نمیکند که از کدام گونه های ماهیان خاویاری باشد همه از یک خواص یکسانی برخوردار میباشند. از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد.دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید. هر قاشق غذاخوری آن ۱۱ درصد آهن و منیزیم و ۱۵ درصد سلنیوم مورد نیاز بدن را تامین می‌کند.

خواص خاویار درجه یک و ایرانی

 • درمان بیماری فشار در افراد
 • مناسب برای سلامتی قلب انسان
 • مناسب برای ایمنی بدن
 • درمان بیماری افسردگی
 • مناسب برای جراحی ها و شیمی درمانی های افراد
 • درمان بیماری های جنسی مردان
 • درمان سوی چشم‌ ها
 • مناسب برای افراد کم خون
 • درمان تمام سرطان
 • مناسب برای رفع آلزایمر
 • درمان سر دردهای مضمن
 • جوان نمودن پوست
 • درمان مشکلات پوستی
 • درمان و نگرفتن سنگ کلیه
 • مناسب برای دندان ها
 • مناسب برای قوی شدن استخوان ها
 • بسیار مناسب برای دوران بارداری
 • و…………..

خواص خاویار درجه یک ایران نسبت به خاویار آذربایجان

بهترین روش مصرف خاویار

بهترین روش به مصرف رساندن خاویارهای اصیل ایرانی اینگونه میباشد که ان را بهتر است هنگام صبح در کنار وعده صبحانه میل نمایید تا انرژی های زیادی هنگام روز در بدن ذخیره شود و سلامتی بسیاری در تمام زمینه ها کسب کنید. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویارهای اصل آثار بسیار مثبتی در حفظ سلامت و درمان بیماری‌هایی مانند افسردگی برای انسان دارند. برخی بوی تند خاویار و طعم شورش را بسیار دوست ‌دارند، [/box]هرچند طعم و بوی خاویار ممکن است برای بسیاری به هیچ‌وجه خوشایند نباشد.

انواع روش های مصرف خاویار

 • مصرف خاویار با نان تست
 • مصرف خاویار با ماهی سالمون
 • مصرف خاویار با سبزیجات معطر
 • مصرف خاویار با کره و مربا
 • مصرف خاویار با \وره سیب زمینی
 • مصرف خاویار با خامه
 • و دیگر روش های مصرف خاویار

بهترین روش مصرف خاویار

تاریخ مصرف خاویار و شرایط نگهداری خاویار

تاریخ مصرف خاویار و شرایط نگهداری خاویار باید به این صورت باشد که خاویار را باید در جاهای سرد مانند یخچال نگهداری کرد و حداکثر دو تا سه هفته ان را به مصرف رساند و سعی کنید هر سری برای خرید خاویار از گونه های دیگر ان نیز بهره مند شوید. یکی از بزرگترین گونه های ماهی در آب های ایران، فیل ماهی است که نسبت به سایر ماهی هایی که خاویار تولید می کنند، کیفیت و طرفداران بیشتری دارد.

تاریخ مصرف خاویار و شرایط نگهداری خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *