خانه / خاویار ایرانی / قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی

قیمت روز خاویار درجه یک ایرانی

خاویار یکی از برترین انواع مواد غذایی به شمار می رود که در انواع درجه یک و درجه دو در بازار به فروش می رسد. آیا می دانید خاویار ایرانی درجه یک دارای چه قیمت است؟
خاویار گونه ای از برترین انواع مواد غذایی است که به عنوان صبحانه از این محصول استفاده می شود. قابل ذکر است که این محصول از گرانترین مواد غذایی به شمار می رود و با قیمت چند میلیونی در بازار به فروش می رسد. خاویار که همان تخم ماهی های خاویار محسوب می شود از گرانترین غذا های جهان معرفی شده است و بیش ترین تولید این محصول در کشور ایران و در دریای خزر می باشد.
از انواع ماهی خاویار چه می دانید؟ ماهی های خاویاری از جمله برترین و با ارزش ترین انواع ماهی های جهان محسوب می شوند که مسئول تولید انواع خاویار هستند. البته باید بدانید که این ماهی در هر جای جهان یافت نمی شوند و حدود ۲۸ گونه از ماهی خاویار در جهان معرفی شده است که از این تعداد ۶ گونه از این ماهی ها در دریای خزر رشد می کنند. ایران یکی از برترین تولیدکنندگان خاویار در جهان بوده است و با پرورش انواع ماهی خاویار چون فیل ماهی، اوزون برون، شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی توانسته است در درجه اول قرار بگیرد.

در مورد خاویار درجه یک چه می دانید

ماهی های خاویاری قادرند تا انواع مختلفی از خاویار را تولید و به بازار عرضه دارند. البته از این میان خاویار ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند که می توان به خاویار طلایی، سیاه و سرخ اشاره کرد. البته مرغوب ترین و گرانترین خاویار ایرانی مربوط به خاویار طلایی بوده است که از فیل ماهی تولید می شود. به خاویار طلایی خاویار بلوگا نیز گفته می شود و می توان این خاویار را در بسته بندی های مختلف از بازار خریداری کرد. اما خاویار درجه یک دارای چه ویژگی هایی است؟
خاویار درجه یک از جمله مرغوب ترین و در عین حال گرانترین خاویار به شمار می رود که با قیمت بسیار زیادی در بازار به فروش می رسد. در مورد خاویار اصل و درجه یک می توان گفت که خاویار اصل باید دارای اندازه های متفاوتی باشد و البته شکل خاویار اصل به صورت بیضی بوده است.

قیمت خاویار درجه یک در بازار ایران

خاویار همانطور که گفته شد در انواع مختلفی یافت می شود که از گرانقیمت ترین آن ها می توان به خاویار طلایی اشاره کرد. این خاویار در بازار کشور با قیمت هرکیلو ۸ میلیون تومان به فروش می رسد و البته اگر به دنبال خرید آن می باشید می توانید با شماره زیر در تماس باشید. بهتر است بدانید به دلیل قیمت بالای این محصول کمتر در ایران به فروش می رسد و بیش ترین صادرات را به کشور های اروپایی و آمریکایی دارد چرا که در این کشور ها میزان زیادی از خاویار مصرف می شود.
منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا بهترین نوع خاویار

بهترین خاویار ایران کدام است

خاویار بلوگا بهترین نوع خاویار ایران است؟ آیا در مورد بهترین خاویار ایرانی اطلاعاتی دارید. …

دیدگاهتان را بنویسید