نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار الماس / قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی
خاویار الماس ایرانی
قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

خاویار الماس ایرانی یکی از گران قیمت ترین انواع مواد غذایی است که البته از بهترین انواع خاویار می توان به بلوگا یعنی مروارید ایرانی اشاره کرد، قیمت روز بهترین نوع خاویار در بازار ایران چقدر می باشد؟ خاویار یکی از برترین و البته گرانترین مواد غذایی است که در کشور ایران کمتر به فروش می رسد و بیش ترین صادرات را از ایران به کشور های اروپایی دارد.این محصول در انواع مختلفی یافت می شود. به نام های خاویار بلوگا،بری آسترا و سوروگا اشاره کرد. خاویار که همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از ارزش زیادی برخوردار است و با قیمت بسیار گرانی در بازار به فروش می رسد.

انواع خاویار الماس ایرانی

  • خاویار الماس بلوگا
  • خاویار الماس سوروگا
  • خاویار الماس آسترا
  • خاویار الماس سیاه
  • خاویار الماس طلایی
  • خاویار الماس زرد
  • خاویار الماس نوک مدادی

معرفی بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

همانطور که مستحضر می باشید خاویار در انواع مختلفی چون زرد، طلایی و سیاه و نوک مدادی یافت می شود. که هر کدام از ماهیان خاویاری منحصر به فردی تولید شده است. البته خاویار طلایی از دیگر انواع خاویار برتری دارد و از برترین ماهیان خاویاری که به تولید خاویار طلایی می پردازد، تاس ماهی یا ماهی آسترا نام دارد. این ماهی در دریای خزر رشد خوبی دارد ولی امروزه به دلیل کمیاب بودن و صید دشوار آن، قیمت خاویار فیل ماهی سر به فلک کشیده است، در بازار در بسته بندی های ۵۰ گرمی نیز به فروش می رسد.

قیمت روز خاویار در بازار ایران

اطلاعات کامل و مفیدی در مورد انواع ماهیان خاویار را می توانید از وب سایت فروشگاهی رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir خاویار الماس ایرانی یکی از گران قیمت ترین انواع مواد غذایی است که البته از بهترین انواع خاویار می توان به بلوگا یعنی مروارید ایرانی اشاره کرد. قیمت روز بهترین نوع خاویار در بازار ایران چقدر می باشد؟ خاویار یکی از برترین و البته گرانترین مواد غذایی است که در کشور ایران کمتر به فروش می رسد و بیش ترین صادرات را از ایران به کشور های اروپایی دارد.

خاویار الماس ایرانی
قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

این محصول در انواع مختلفی یافت می شود، به نام های خاویار بلوگا، بری، آسترا و سوروگا اشاره کرد، خاویار که همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از ارزش زیادی برخوردار است و با قیمت بسیار گرانی در بازار به فروش می رسد.

معرفی بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

همانطور که مستحضر می باشید خاویار در انواع مختلفی چون زرد، طلایی و سیاه و نوک مدادی یافت می شود که هر کدام از ماهیان خاویاری منحصر به فردی تولید شده است. البته خاویار طلایی از دیگر انواع خاویار برتری دارد و از برترین ماهیان خاویاری که به تولید خاویار طلایی می پردازد، تاس ماهی یا ماهی آسترا نام دارد. این ماهی در دریای خزر رشد خوبی دارد ولی امروزه به دلیل کمیاب بودن و صید دشوار آن، قیمت خاویار فیل ماهی سر به فلک کشیده است، در بازار در بسته بندی های ۵۰ گرمی نیز به فروش می رسد.

قیمت روز خاویار در بازار ایران

اطلاعات کامل و مفیدی در مورد انواع ماهیان خاویار را می توانید از وب سایت فروشگاهی رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir را کسب نمایید. این نوع خاویار از نظر ارزش غذایی بسیار مرغوب می باشد و می تواند در درمان بیماری های افسردگی، درمان بیماری های قلبی و عروقی، کاهش فشار خون بالا و… مؤثر و مفید باشد.

خاویار الماس ایرانی
قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

منبع: ماهی و میگو ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

تولید خاویار سفید

تولید خاویار سفید مرغوب

تولید خاویار سفید در ایران توسط شرکتهایی انجام شده و ارائه می شود که از …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار