خانه / خاویار ایران / قیمت خرید خاویار در سال ۹۶
قیمت خرید خاویار در سال ۹۶

قیمت خرید خاویار در سال ۹۶

<!–nolinks–>قیمت خرید خاویار در سال ۹۶ برای خاویار بلوگا از ۶ تا ۷ و نیم میلیون تومان در بازار متغییر بوده است. البته قیمت های دیگری نیز برای بازار خاویار بلوگا سال ۹۶ وجود دارد که بسته به کیفیت و نوع خاویار متغیر می باشد. خاویار ایرانی به صورت عمده خرید و فروش می‌ شود. اما اگر می خواهید از قیمت روز و دقیق خاویار خاویار های ایرانی مطلع گردید با مدیریت و مشاور فروش مجموعه در ارتباط باشید.

قیمت خرید خاویار در سال

علت نوسان قیمت خرید خاویار در سال ۹۶

از آنجایی که خاویار ایران از محصولات لوکس و صادراتی محسوب می شود و حتی حدود نیمی از خاویار تولیدی کشور آن به خارج از ایران ارسال می گردد، به طور مستقیم با قیمت و نوسانات ارز در ارتباط بوده و با تغییر قیمت ارز قیمت خاویار ایرانی نیز تغییر خواهد نمود. البته لازم به ذکر است که بخش اصلی غذای خاویار ماهیان خاویاری از خارج از کشور تامین می گردد. همچنین برخی از تجهیزات نیز وارداتی هستند.

  • نوسانات قیمت ارز
  • افزایش هزینه های جاری و انرژی
  • ایجاد فضای منفی در بازار
  • افزایش رغبت تجار برای صادرات
  • تاثیر قیمت جهانی بر بازار خاویار
  • و…

تمام این عوامل بر قیمت تمام شده خاویار تاثیر مستقیم خواهند داشت. قیمت خاویار متاثر از بازار جهانی است چون سهم بزرگی از خاویار فروخته شده در ایران برای سایر کشور ها فرستاده و صادر می گردد.

قیمت خرید خاویار در سال ۹۶

خاویار بلوگا ایرانی

خاویار یکی از محصولات ویژه و صادراتی ایران زمن است البته بعضی از کشورها نیز خاویاز دارند ولی خاویار ایران یکی از خاویار های معروف است. خاویار محصول خاص و منحصر به فرد ایران است. خاویار ایرانی از دیر باز به صورت عمده از ایران به اقصی نقاط جهان صادر می شد. خاویار بلوگا امپریال یکی از خاویارهای معروف ایرانی است که از فیل ماهی خاویاری دریای خزر تولید می شود. لوکس ترین خاویار ایرانی را با خاویار بلوگا امپریال می شناسند. این رقم از خاویار ایران، گرانترین نوع خاویار کشورمان نیز محسوب می‌شود.

قیمت خرید خاویار در سال

خاویار های لوکس ایرانی

  1. خاویار بلوگا ایران
  2. خاویار آسترا ایران
  3. خاویار سوروگا ایران
  4. خاویار بری ایرانقیمت خرید خاویار در سال
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

نمایندگی خاویار در ایران

اطلاعات نمایندگی خاویار در ایران

اطلاعات نمایندگی خاویار در ایران را از مجموعه رایبد خاویار و مشاورین این مجموعه دریافت …

دیدگاهتان را بنویسید