🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خاویار اوزون برون

قیمت خرید خاویار اوزون برون در کشور

قیمت خرید خاویار اوزون برون در بازار کشور چقدر می باشد؟ آیا خاویار اوزون برون مرغوب تر است یا خاویار بلوگا؟ در مورد خاویار اوزون برون چه می دانید؟ ماهی اوزون برون گونه ای از برترین انواع ماهیان خاویاری است که در دریای خزر زندگی می کند. این نوع خاویار از ماهیان با ارزش بوده است که البته خاویار آن نیز از ارزش بالایی برخوردار می باشد. همچنین به عنوان یک منبع ارزی در کشور معرفی شده است. البته ماهی اوزون برون از کلمه دماغ دراز گرفته شده است و همانطور که در تصویر دیده می شود از پوزه ای کشیده و دراز برخوردار می باشد.

زیستگاه اصلی ماهی اوزون برون

زیستگاه اصلی ماهی اوزون برون در دریای خزر بوده است و بیش تر در سواحل جنوبی این دریا زیست می کند. در دریای سیاه نیز دیده شده است. ماهی اوزون برون در زبان های مختلف با نام های متفاوتی یاد می شود که از جمله آن ها می توان به سورگا، اوزون برون و دراکول اشاره کرد.

اطلاعات جامع در مورد ماهی اوزون برون

مشخصات مورفولوژی ماهی: ماهی اوزون برون از بدنی کشیده و دراز برخوردار بوده است و البته این ماهی دارای دهان و پوزه ای باریک می باشد. بر روی لب و سر ماهی بریدگی دیده می شود. ماهی اوزون برون از سیبیلک های کوتاهی برخوردار بوده و قسمت بالا و پهلوی این ماهی سیاه می باشد. همچنین قسمت شکمی ماهی اوزون برون به رنگ روشن بوده است و بر روی بدن آن اشکالی به شکل ستاره دیده می شود.

مشخصات بیولوژی ماهی

این ماهی دارای طولی برابر با ۱۲۳ سانتی متر می باشد و همچنین دارای ۵ ردیف استخوان بوده است. ماهی اوزون برون دریای خزر از ماهیان مهاجر به شمار می رود و البته در رودخانه های گرم زیست می کند. این ماهی بیش تر وقت خود را در بستر های ماسه ای و شنی می گذراند و همچنین بهترین دما برای زندگی ماهی اوزون برون ۴ الی ۲۷ درجه سانتی گراد بوده است.

خاویار اوزون برون

قیمت خرید خاویار اوزون برون در بازار کشور

خاویار اوزون برون نسبت به دیگر انواع خاویار ها از ارزش کمتری برخوردار بوده است. چرا که خاویار اوزون برون بسیار ریز می باشد و با قیمت ارزانتری در بازار به فروش می رسد. خاویار بلوگا که یکی از مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی بوده است از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

انواع خاویار های اوزون برون در بازار

 

  • خاویار اوزون برون امپریال
  • خاویار اوزون برون درجه یک
  • خاویار اوزون برون درجه دو
  • خاویار اوزون برون رقم یک
  • خاویار اوزون برون رقم دو

منبع: ماهی و میگو ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *