نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۸
خانه / خاویار الماس / قیمت خرید خاویار الماس ایرانی در بازار
نمایندگی خرید خاویار بلوگا تهران

قیمت خرید خاویار الماس ایرانی در بازار

قیمت خرید خاویار الماس ایرانی در بازار کشور چقدر می باشد؟ کدام سایت در خرید و فروش خاویار الماس ایرانی فعالیت دارد؟ در مورد خاویار الماس چه می دانید؟ خاویار از جمله مرغوب ترین انواع غذا های دریایی بوده است که در وعده های صبحانه از آن استفاده می شود.

البته این محصول دارای انواع مختلفی بوده است که در کشور ایران توسط ماهیان خاویاری تولید می شود. خاویار گرانترین غذا های دریایی بوده است که با قیمت میلونی در بازار به فروش می رسد و در ادامه در مورد قیمت خاویار مطالبی گفته شده است. البته ایران یکی از تولیدکنندگان عمده خاویار در جهان محسوب می شود که دارای ارزش بالایی است.

قیمت خرید خاویار الماس ایرانی

دریای خزر از تولیدکنندگان و پرورش دهندگان ماهیان خاویاری در جهان به شمار می رود که قادر است بیش از ۹۳ درصد خاویار کل جهان را تولید نماید و به صورت عمده و جزئی در بازار کشور به فروش برساند.

مزارع تولید خاویار در ایران

 • مروارید قروق تالش
 • ندای خزر
 • دریا خاویار
 • آبزی گستران ساعی
 • مزرعه جواد الائمه
 • مزرعه حنطوش زاده
 • مزرعه تاس ماهیان
 • و….

خاویار الماس یا خاویار بلوگا !؟

خاویار الماس که یک نام و برند تجاری خاویار ایرانی محسوب می شود، یکی از گرانترین خاویار جهان معرفی شده است و با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد. خاویار الماس را از ماهی خاویار فیل ماهی استحصا می کنند..
درست متوجه شدید، خاویار الماس از خانواده خاویار بلوگا است که به خاطر رنگ بسیار خاص و منحصر به فردی که دارد به خاویار الماس شناخته می شود.

قیمت خرید خاویار الماس ایرانی

در مورد قیمت خرید خاویار الماس ایران بیش تر بدانید

در مورد مرغوبیت خاویار می توان گفت که هر چه رنگ خاویار روشن تر و به طلایی نزدیک تر باشد، مرغوب تر بوده و در پایان از ارزش بیش تری برخوردار است. البته این ماهی خاویار از بزرگترین ماهی های دریای خزر به شمار می رود و از نژاد آلبینو می باشد و همچنین می توان گفت که این ماهی در آب های تمیز و بکر دریای خزر زندگی می کند.
خاویار در قرن ۱۵ میلادی به عنوان برترین غذای دریایی شناخته شده است و البته در قرون وسطی اشراف زاده ها از این محصول به عنوان یک غذای سلطنتی استفاده می کردند.

قیمت خرید خاویار الماس ایرانی

لیست قیمت خاویار در سال ۲۰۱۹

ارزش و قیمت خاویار ایران در سال ۲۰۱۹ در بحث صادرات تغییر چندانی نکرده بود. اما سال ۲۰۱۸ در بازار دخالی کشور تنش بسیار زیادی به وجود آمد و قیمت خاویار در سال ۹۷ خورشیدی تغییرات و نوساناتی را پشت سر گذاشت.

قیمت خرید خاویار الماس ایرانی در رایبد

خاویار الماس ایرانی همانطور که در بالا گفته شد دارای قیمت بالایی بوده است و البته هر کیلو از خاویار الماس ایرانی در بازار جهانی چندین هزار دلار رقم خورده است. قیمت خرید خاویار الماس ایرانی در بسته های ۵۰ گرمی برای تحویل در داحل کشور حدود ۸۰۰ هزار تومان می باشد. دلیل قیمت بالای خاویار الماس نسبت به خاویار بلوگا امپریال منحصر به فرد بودن و همچنین کمیاب بودن خاویار الماس می باشد.

قیمت خاویارهای ایرانی در رایبد خاویار

در این لیست به قیمت برخی خاویارهای ایرانی اشاره شده است.

سایر خاویار های ایرانی کدامند؟

 • خاویار بلوگا
 • خاویار طلایی یا آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار سوروگا
 • خاویار کلاسیک یا فشرده

همانطور که می دانید این خاویار دارای رنگ طلایی بوده است و مانند الماس می درخشد.

سایت فروشگاهی رایبد خاویار در خرید و فروش انواع ماهی و خاویار فعالیت دارد. شما می توانید از طریق این سایت بهترین انواع محصولات دریایی را به صورت اینترنتی خرید نمایید. جهت اطلاع از قیمت خرید خاویار در ایران می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

www.raibodcaviar.ir

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

خرید خاویار الماس ایرانی اصل

خرید خاویار الماس ایرانی اصل با قیمت استثنایی و تخفیف ویژه تا پایان همین ماه …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار