نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , فروردین ۱۱ ۱۳۹۹
قیمت خاویار تقلبی

قیمت خاویار تقلبی بسیار پایین است

پایین بودن قیمت خاویار تقلبی یکی از مهمترین فاکتورهایی ست که در شناخت آن تاثیر دارد. به همین دلیل خریداران عمده باید دقت زیادی به این مسئله داشته و قیمت را از شرکت های تخصصی جویا شوند.
از مهمترین نگرانی هایی که امروزه در رابطه با انواع خاویار موجود در بازار دیده می شود، تقلبی بودن آن است. این محصولات که در ایران با بهترین کیفیت و در شرایط طبیعی تولید می شوند، در حال حاضر توسط افراد سودجود با مشکلاتی همراه شده است. به این ترتیب که خریداران باید دقت زیادی به کیفیت محصول داشته و از اصل بودن آن اطمینان کافی پیدا کنند.

لذا شاخصه هایی که می تواند اصل بودن خاویار را مشخص کند، بسیار مهم بوده و باید به آن توجه ویژه ای شود، که در پایین به برخی از آنها اشاره نموده ایم.

ویژگی خاویار اصل

 • دارای شکل کروی
 • دارای رنگ خاکستری
 • دارای دانه های ریزو درشت
 • دارای درجه بندی
 • دارای تمام پروانه های بهداشت
 • روغن پس نمی دهد

واردات خاویار تقلبی به بازار

واردات خاویار تقلبی به ایران از دیگر کشورها سبب شده در این بازار تشنج ایجاد شود. از این رو خریدارانی که نیاز به تهیه انواع خاویار داشته باشند با احتیاط برخورد کرده و برای تهیه آن از عرضه کننده های بزرگ و شناخته شده کمک گیرند. مصرف این محصولات می تواند سبب ایجاد مشکلات زیادی شود.

سوء استفاده متقلبین از خاویار

با توجه به رونقی که بازار خاویار در داخل کشور گرفته است، افراد متقلب از این مسئله سود استفاده کرده و سعی در ارائه تولیدات بی کیفیت و فیک دارند. برای این منظور انواع خاویار تقلبی را از دیگر کشورها وارد نموده و این محصولات را با قیمت بسیار کم ارائه می دهند. همین امر سبب شده بسیاری از مصرف کننده هایی که اطلاعات کافی در رابطه با خرید خاویار نداشته دچار مشکل شوند.

شناخت خاویار تقلبی از خاویار اصل

دقت به فاکتورهای شناخت خاویار تقلبی از اصل از مهمترین موضوعاتی ست که ایرانی ها به آن توجه دارند. از این رو می توانند از شرکت هایی کمک گرفته که هم مشاوره ای خوب در این رابطه داده و همی توانند بهترین نوع خاویار را به صورت اصل و درجه یک ارائه دهند.

انواع خاویار اصل ایرانی

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • طلایی

قیمت خاویار تقلبی

مهمترین دلیل منع شده استفاده خاویار تقلبی به خطر انداختن سلامتی بدن است. زیرا در این محصولات از مواد مضرر استفاده شده که برای افراد با مشکلات زیادی همراه می شود. در نتیجه به مصرف کننده ها توصیه می شود که برای خرید انواع خاویار ارزان و بالا بودن قیمت خاویار تقلبی اقدام نکرده و سعی خود را در تهیه و استفاده خاویار اصل داشته باشند.

قیمت خاویار تقلبی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل از کجا بخریم

خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

برای خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی باید به چه ویژگی های توجه داشت؟ خاویار اصل …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید