نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار بلوگا / قیمت خاویار بلوگا در سال ۹۷
بهترین مارک خاویار در ایران

قیمت خاویار بلوگا در سال ۹۷

قیمت خاویار در سال ۹۷ به گونه ای ویژه تغییر یافته است. با آغاز سال ۹۷ در کشور قیمت خاویار بلوگا ایرانی به چه شکل خواهد بود؟ قیمت هر ۵۰۰ گرم خاویار بلوگا امپریال ایرانی برای تحویل در شهر های مختلف کشور و اطلاع از قیمت روز خاویار حتما با مسئول فروش رایبد خاویار ارتباط داشته باشید و از تخفیفات در مناسبتهای عید و جشنها مطلع شوید.

خاویار بلوگا امپریال رقم خاص و صادراتی در بین سایر خاویار های ایرانی به حساب می آید که برای صادر کردن این خاویار به کشور های گوناگون لازم به اخذ مجوز می باشد. قیمت خاویار بلوگا برای صادرات به یورو تعیین شده است.

لیست قیمت خاویار برای صادرات

این لیست قیمت برای بارهای صادراتی تعیین شده است و قیمت خاویار در داخل ایران نیز در بخش پایینی اشاره شده است.

قیمت خاویار در سال ۹۷

انواع خاویار بلوگا

 • خاویار بلوگا امپریال (رویال)
 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار بلوگا درجه دو
 • خاویار بلوگا الماس

برترین خاویار ایران در جهان، خاویار بلوگا امپریال است.

 

خاویار بلوگا ایرانی

خاویار بلوگا یا خاویار فیل ماهی با ارزشترین نوع خاویار ایرانی در دنیا می باشد. خاویار بلوگا امپریال، درشت ترین سایز از نظر قطر دانه ها نسبت به انواع خاویار ایرانی را دارد. ظاهر عالی تعداد دانه ها،عطر و طعمی بی نظیرو جادویی، شفافیت و زیبایی دانه های خاویار بلوگا همگی نشان دهنده تفاوت این مواد غذایی بسیار بی نظیر می باشد. برخی اعتقاد به تاثیر خاویار بر سلامتی و قدرت جسمی انسان دارند،

 

ولی بدون شک ارزش های غذایی آن بسیار بالا است که حتی فکرش هم نمی کنید ک این مواد غذایی چقدر مفید می باشد. سطح بالای پروتئین و اسید های آمینه موجود در خاویار می تواند برای مقوی کردن ماهیچه ها و عضلات بسیار مفید باشد و چربی مناسبی که دارد می تواند ناراحتی های اعصاب را درمان نماید.

 

قیمت خاویار بلوگا در سال ۹۷

خاویار بلوگا یکی از خاویارهای ایرانی دریای خزر است که از ماهی به نام فیل ماهی خاویاری استحصال می شود. خاویار بلوگا یکی از خاویارهای معروف ایرانی است. خاویار بلوگا از ایران به اقصی نقاط کشور صادر می شود. بهترین خاویار موجود ایرانی که از ایران به تمام کشورها صادر می شود خاویار بلوگا می باشد. قیمت خاویارهای ایرانی در سال ۹۷ بسیار متغییر بوده است.

 

خاویارهای ایرانی به خصوص خاویار بلوگا در سال های اخیر دارای قیمتی متفاوت از خاویارهای دیگر می باشد.خاویار بلوگا را با یک قیمت مناسب از فروشگاه آنلاین رایبد خاویار خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

انواع خاویار های بازار

 1. آسترا
 2. بلوگا
 3. بری
 4. کلاسیک
 5. سوروگا
 6. الماس
 7. کالوگا
 8. استرلید
 9. و….

قیمت خاویار در سال ۹۷

سال ۹۷ را با فرزو نشیب های فراوان در اقتصاد پشت سر گذاشتیم. البته تغییرات قیمت خاویار بلوگا در سال ۹۷ و ۹۸ بسیار کم بوده است. اکنون قیمت روز خاویار را مشاهده میکنید.

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خواص و فواید خاویار

خواص و فواید خاویار درجه یک بلوگا

خواص و فواید خاویار درجه یک بلوگا چیست؟ خاویار درجه یک ایرانی کدام خاویار می …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار