🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات چمدانی خاویار

قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس

قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس چند است؟ قیمت تمام شده خاویار بلوگا امپریال برای خریداران و تاجران شهر بندر عباس متفاوت می باشد. شهر بزرگ بندر عباس می تواند مرکزی برای صادرات خاویار ایرانی به کشور امارات، قطر و کویت مبدل گردد. خاویار بلوگا ایراین در اداراه شیلات ایران پس از فراوری شدن در قوطی های فلزی و یا شیشه ایی قرار می گیرند و پس از پلمب شدن در بازار ایران و جهان عرضه میشوند.

انواع خاویار بلوگا صادراتی برای خرید و فروش در ایران

 • خاویار بلوگا سه صفر صادراتی ایران
 • خاویار بلوگا امپریال صادراتی ایران
 • خاویار بلوگا درجه یک صادراتی ایران
 • خاویار بلوگا درجه دو صادراتی ایران

قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس

قیمت خاویار بلوگا چند است؟

قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس و دیگر نقاط ایران چند است؟ [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویارهای ایرانی انواع مختلفی دارند که یکی از مهم ترین نمونه های آن خاویار بلوگا می باشد.[/box] خاویار بلوگا یکی از خاویارهای مهم تولید شده در ایران است که دارای خواص بسیار زیادی می باشد و این امر باعث شده تا خاویار بلوگا یکی از انواع خاویارهای صادراتی در ایران باشد. خاویار بلوگا در هر نمایندگی دارای قیمت مختص به خودش می باشد. قیمت خاویار بلوگا رایبد خاویار را به صورت یک تصویر برایتان بیان می نماییم.

قیمت خاویار بلوگا چند است؟

فیلم فرآوری خاویار در ایران

ماهی اویاری پس از اینکه بالغ شد و به سن بلوغ رسید در شکم خود دارای تخم اویاری ویژه ای می باشد. این ماهی را از استخرها گرفته و برای فرآوری به مراکز شیلات برده و خاویار آن را استحصال می کنند و با دارا بودن تمام مجوزها از طریق شیلات در شرکت های اصل مانند رایبد خاویار بسته بندی و وارد بازار برای فروش می شوند.

قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس

قیمت یک کیلو خاویار طلایی چند است؟ قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس چند است؟ ایا برای خرید بهترین نوع خاویار طلایی و اصل ان باید هزینه زیادی را خرج کرد؟ از کدام نمایندگی معتبر و مورد اطمینان باید خاویار اصل را تهیه کرد؟ اصل بودن خاویار طلایی را از کجا باید دانست؟ برای دستیابی به این قبیل سوال ها فقط کافیست به نمایندگی ها و برندهای معتبر ایرانی مراجعه نمایید.

قیمت خاویار بلوگا در بندرعباس

خاویار چه مضرات دارد؟

[box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویارهای ایرانی انواع مختلف و گونه های بسیاری را داراست که هر یک با دیگر از نظر کیفیت متفاوت میباشد ولی از نظر خواص همه دارای فوایدهای بسیاری هستند.[/box] به هیچ وجه ممکن نیست که غذای اشرافی جهان داری مضرات باشند فقط باید از اصل یا تقلبی بودن خاویارها مطاع شوید. خاویارهای اصل همه دارای خواص ها و فواید بسیاری هستند، مانند ایتکه خوردن خاویار باعث میشود که انواع ویتامین مورد نیاز به بدن برگردد و بیماری های مختلف را مانند دیابت، و همچنین فراموشی را درمان میکند. خورن خاویار باعث میشود که پوست های صورت جوان بمانند و از پیری چهره جلوگیری میکند.

انواع خاویار ایرانی خزر

 • خاویار فیل ماهی خزر
 • خاویار تاسماهی خزر
 • خاویار اوزون برون خزر
 • خاویار سیبری خزر
 • خاویار فشرده خزر
 • و……….

خاویار چه مضرات دارد؟

قیمت یک کیلو خاویار ممتاز ایرانی

[box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]یکی از خاویارهای ممتاز ایرانی خاویار بلوگا امپریال می باشد. قیمت یک کیلو خاویار ممتاز ایرانی را می توانید فقط با یک تماس با مشاورین این سایت دریافت نمایید. [/box]خاویاری ممتاز است که دارای بهترین ویژگی ها باشد و تمام خواص را داشته باشد. خاویار بلوگا هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ ظاهری دارای بهترین نمونه می باشد و خود این امر باعث شده تا یکی از خاویارهای ممتاز ایرانی باشد. خاویارهای ایرانی همه جزء خاویارهای ممتاز می باشند ولی خاویار بلوگا به سبب دارا بودن دانه های درشت و جدا از هم بهترین نمونه خاویار ممتاز صادراتی می باشد.

برخی معیارها برای درجه بندی خاویارهای ممتاز ایرانی

 • نوع ماهی خاویاری که خاویار از آن استحصال می شود
 • کیفیت خاویار استحصالی ایرانی
 • نحوه تهیه خاویار
 • مدل دانه های خاویاری
 • رنگ خاویار استحصالی
 • میزان مقاومت دانه های خاویار
 • و………..

قیمت یک کیلو خاویار ممتاز ایرانی

خاویار بلوگا درجه یک و درجه دو

خاویار درجه یک

خاویار بلوگا درجه یک یکی از انواع خاویار بلوگا ایرانی است که از همان فیل ماهی خاویاری استحصال می شود. خاویار درجه یک دارای همان کیفیت خاویار ام\ریال است فقط از لحاظ دانه ها با یکدیگر تفاوت دارند و خاویار درجه یک دارای دانه هایی کمی کوچک تر می باشد. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویارهای فیل ماهی و تاسماهی که در فصل بهار و با بهترین شرایط استحصال می شوند از نوع خاویار درجه یک می باشند.[/box]

خاویار درجه دو

خاویار درجه دو نیز همان خاویار بلوگا است و از همان ماهی استحصال می شود فقط دارای دانه های ریزتر است. در خاویار بلوگا درجه دو دانه های شکسته خاویار نیز مشاهده می شود و این موضوع می تواند بر قیمت آن نیز تاثیر گذار باشد. دانه های خاویار بلوگا درجه دو مقاومت کمتری دارد. خاویار درجه دو می تواند مخلوطی از خاویارهای دیگر نیز باشد. برای اطلاع از قیمت اصلی و دقیق خاویار بلوگا و انواع آن می توانید با پشتیبانی فروش رایبد خاویار تماس حاصل فرمایید.

خاویار بلوگا درجه یک و درجه دو

فروش خاویار فیل ماهی در رایبد خاویار

[box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]ایبد خاویار یکی از انواع فروشگاههای اینترنتی در کل کشور است که به تمام مشتریان خود این اطمینان خاطر را می دهد که خاویار بلوگایی که در اختیارشان قرار می دهد یکی از بهترین خاویارها در کل ایران و جهان می باشد.[/box]ر تمام مشتریان می توانند با اطمینان کامل از این فروشگاه خرید نمایند. خاویار فیل ماهی را با بهترین و مرغوب ترین کیفیت فقط و فقط از رایبد خاویار خریداری نمایید. خاویاری که در رایبد خاویار در دسترس تمام مشتریان قرار می گیرد دارای بزرگ ترین قطر می باشد. قطر خاویار بلوگا رایبد خاویار در حدود سه و بالاتر می باشد.

محصولات ویژه در فروشگاه رایبد خاویار

 • خاویار رایبد خاویار
 • ماهی و بچه ماهی خاویار رایبد خاویار
 • قارچ ترافل رایبد خاویار
 • گوشت تازه و دودی خاویاری رایبد
 • ظروف سرو خاویار
 • کرم های خاویاری
 • و………

فروش خاویار فیل ماهی در رایبد خاویار

فیل ماهی خاویاری پرورشی

ماهیان خاویاری سال های سال است که در ایران وجود دارند و این موضوع سبب شده تا یکی از فسیل های زنده در ایران باشند. فیل ماهی نیز یکی از ماهیان خاویاری مهم دریای خزر هستند. فیل ماهی به صورت طبیعی در دریای خزر وجود داشته و دارد و به دلیل کمبود این ماهی باعث شده تا فیل ماهی خاویاری به صورت پرورشی نیز در ایران وجود داشته باشد. فیل ماهی خاویاری در استان های شمالی با استفاده از استخرهای مناسب که با آب دریا پر می شوند پرورش داده می شود این ماهی ها دارای بهترین کیفیت می باشند.

فیل ماهی خاویاری پرورشی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *