نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایرانی / قیمت خاویار ایرانی چقدر است؟
فروش قوطی خاویار

قیمت خاویار ایرانی چقدر است؟

قیمت خاویار ایرانی چقدر است؟ بهترین رقم خاویار ایرانی کدام است؟ برای خرید خاویار ایرانی به کدام فروشگاه باید مراجعه کرد؟ آیا فروشگاه اینترنتی می‌توانند خاویار لوکس ایرانی ارائه دهند؟ تمام این سوالات را یک به یک پاسخ خواهیم داد. در ابتدا قیمت خاویار ایرانی در بازار ایران چقدر است؟ باید بگوییم که بهترین خاویار بین ۷ و ۹ میلیون تومان برای هر کیلو قیمت‌گذاری شده است. البته این قیمت برای خاویار بلوگا در نظر گرفته شده است.

خاویار بلوگا رقم صادراتی و بهترین رقم خاویار ایران محسوب می شود. شما برای تهیه خاویار ایرانی در بازار ایران می توانید به نماینده رسمی خاویار و فروشگاه های معتبر خاویار ایران مراجعه نمایید. یکی از راه های آسان برای دسترسی و خرید خاویار مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و خرید از فروشگاه های اینترنتی است. این فروشگاه ها انواع خاویار های ایرانی با بهترین قیمت را عرضه می کنند تا هم رونق بازار خاویار افزایش یابد و هم مشتری از خرید خود رضایت کامل را داشته باشد.

  • دسترسی آسان
  • سرعت بالای خرید
  • قیمت مناسب
  • تحویل درب منزل
  • تنوع در انتخاب محصول
  • اطمینان از محصول خریداری شده

فروش خاویار صادراتی

قیمت خاویار ایرانی در بازار اروپا

قیمت خاویار ایرانی در بازار اروپا به صورت خرده فروشی و برای در فروشگاه های کشورهای اروپایی حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو تعیین شده است که بسته به کیفیت و نوع خاویار این قیمت متغیر میباشد. اتحادیه اروپا یکی از بازار های اصلی خرید خاویار ایرانی میباشد و برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی اهمیت حیاتی داشته و تاجران ایرانی به هیچ وجه از این بازار بزرگ دست نخواهند کشید.
قیمتی که ارائه شد، قیمت خرده فروشی در بازار اروپا بود. اما اگر خواهیم خاویار را به بازار اروپا صادر کنیم، تولید کننده ایرانی قیمت خاویار خود را حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ یورو اعلام می‌کند.

البته این قیمت بر اساس تمام هزینه‌های:

  • حمل و نقل
  • ترخیص از گمرک ایران
  • قیمت خاویار
  • هزینه اخذ مجوز صادراتی

فروش خاویار بلوگا درجه 2

نحوه خرید خاویار ایرانی در ایران

نحوه خرید خاویار در ایران به صورت حضوری و خرید آنلاین: شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی راه و خاویار و نمایندگی های خرید و خاویار در سراسر کشور خاویار انواع خاویار های ایرانی را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. کافیست اطلاعات نمایندگان رسمی فروش خاویار در ایران را از مدیر بازرگانی رایبد خاویار دریافت نمایید.

قیمت خاویار ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش خاویار ایرانی

مرکز فروش خاویار ایرانی در تهران

مراکز فروش خاویار توانسته است نقش بزرگی در اقتصاد کشور ایفا کند. از جمله بزرگترین …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار