خانه / بچه ماهی خاویار / فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون
بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

با شروع فصل تخم ریزی ماهی خاویاری اوزون برون، فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون آغاز شده و پرورش دهنده های زیادی اقدام به سفارش خرید خواهند کرد. بی شک برخی از فصول برای خرید بچه ماهی خاویاری بهتر است. چرا که هم باید بهترین بچه ماهی در دسترس بوده و هم قیمت فروش آن مناسب باشد.

بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

بچه ماهی اوزون برون که مورد توجه پرورش دهندگان زیادی می باشند معمولا از تقاضای زیادی برخوردار است. به همین دلیل فروش ویژه آن در فصل تخم ریزی آغاز شده و افراد زیادی از آن را سفارش می دهند. قطعا خریداران کیفیت بچه ماهی را قبل از خرید بررسی خواهند کرد.

بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

زمان اصلی خرید بچه ماهی خاویاری

ماههای اسفند تا خرداد زمان طلایی خرید بچه ماهی خاویاری محسوب می‌شود. این موقع از سال تولید و تکثیر بچه ماهی خاویاری در مراکز مختلف خصوصی و دولتی انجام می گیرد. علاوه بر شیلات مراکزی همچون مرکز آقای اسلامی در ساری و مروارید غرق در تالش و… تولید و تکثیر بچه ماهی را انجام میدهند.

البته در این مراکز ممکن است خارج از فصل و در ماه‌های دیگر سال اقدام به تولید و پرورش بچه ماهی خاویاری نمایند که البته  نسبتاً ریسک بالاتری از جهت تلفات و مرگ و میر بچ ماهی به همراه خواهد داشت.

بچه ماهی خاویاری اوزون برون

افراد و یا مجموعه هایی که اقادم به تولید بچه ماهی خاویاری می کنند:

 • مروارید قروق
 • دریا خاویار
 • شهید بهشتی رشت
 • موسسه تحقیقاتی تاس ماهیان رشت
 • مزرعه آقای اسلامی در مازندران
 • مزرعه آقای برخوردار قم و مازندران
 • و….

درآمد زایی بالا پرورش ماهیان خاویاری

یکی از مهمترین دلایلی که رویکرد استخرداران به سمت ماهی خاویاری عوض شده، سود بسیار بالا و درآمد زای خوب این گونه نسبت به سایر آبزیان است. ماهی خاویاری بازار بزرگی در ایران و خارج از ایران به خصوص در روسیه، آذربایجان، ارمنستان و… دارد.

واردکنندگان گوشت خاویاری از ایران

 1. روسیه
 2. آذربایجان
 3. ارمنستان
 4. عراق
 5. کشورهای اتحادیه اروپا
 6. و…
ظرفیت تولید و فروش ماهی و گوشت ماهی خاویاری آنچنان بالا است که ما نتوانستیم پاسخگویی بازار روسیه باشیم. درخواست برای صادرات ماهی خاویاری خیلی بیشتر از تولید ماهیان خاویاری در کشورمان است. همچنین خاویاری که از ماهی خاویاری به دست می‌آید در بازارهای بین المللی با قیمت چندید هزار دلار به فروش می رسد.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش بچه ماهی خاویار در اصفهان

خرید و فروش بچه ماهی خاویار در اصفهان

خرید و فروش بچه ماهی خاویار در اصفهان از آن جهت مورد توجه بوده که …

دیدگاهتان را بنویسید