خانه / خاویار طلایی / صادرات انواع خاویار طلایی ایران
صادرات انواع خاویار طلایی
صادرات انواع خاویار طلایی ایران

صادرات انواع خاویار طلایی ایران

صادرات انواع خاویار طلایی از ایران به کدام کشورها امکان پذیر است. تولید کننده هایی که در ایران انواع مختلفی از خاویار طلایی را تولید و به بازار جهانی ارائه می دهند، در چند سال گذشته فرصتی مطلوب برای سود آوری بیشتر داشته اند. همانطور که می دانید ایران یکی از کشورهای مطرح در دنیا بوده که انواع مختلفی از خاویار را تولید و در بازار جهانی عرضه می دارد. زیرا همجواری کشور ما با دریای خزر سبب شده به بهترین ماهی های خاویاری دنیا دسترسی داشته و محصولی درجه یک را از آنها به عمل می آورند. در حال حاضر نیز شاهد تولید خاویار به صورت پرورشی در مزارع تخصصی بوده که میزان تولید کشور را افزایش داده است.

صادرات خاویار ایران

تولید خاویار در ایران به اندازه ای بوده که می توان انواع مختلفی از آنها را به دیگر کشورهای دنیا صادرات کرد. به همین دلیل وقتی خریداران از دیگر کشورها برای انواع خاویار طلایی و سیاه یا خاویار بلوگا به شرکت های ایرانی مراجعه کرده، می توانند حجم زیادی را به راحتی خریداری کنند. هر چقدر خاویار ایران با کیفیت بهتری تولید شود، می توان شانس بیشتری از آن را برای صادرات به سراسر دنیا دید.

صادارت انواع خاویار به کدام کشورها

  • ایتالیا
  • فرانسه
  • اسپانیا
  • آلمان
  • اتریش
  • امارات
  • لبنان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

نمایندگی خاویار طلایی با قیمت ارزان

نمایندگی خاویار طلایی با قیمت ارزان

نمایندگی خاویار طلایی با قیمت ارزان را از مراکزی معتبر همچون رایبد خاویار دریافت نمایید …

دیدگاهتان را بنویسید