خانه / خاویار ایرانی / فروش عمده خاویار ایرانی باکیفیت

فروش عمده خاویار ایرانی باکیفیت

کدام خاویار ایرانی از کیفیت عالی برخوردار بوده و از نوع خاویار صادراتی به شمار می رود. فروش عمده خاویار باکیفیت ایرانی از کدام فروشگاه اینترنتی انجام می شود؟

آشنایی با انواع خاویار ایرانی

خاویار که همان تخم ماهیان استروژن بوده است. از مرغوب ترین انواع غذا های دریایی است، که با قیمت بالایی در بازار به فروش می رسد. همچنین قیمت خاویار با زعفران برابری می کند و از ارزشمند ترین محصولات دریایی به شمار می رود. خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا از نظر کیفیت عالی هستند و البته با قیمت بالایی در بازار به فروش می رسند.

خاویار ایرانی
فروش عمده خاویار ایرانی باکیفیت

محل اصلی زندگی و پرورش ماهی خاویار

دریای خزر محل اصلی زندگی بیش از ۹۳ درصد از ماهیان خاویاری کل جهان می باشد. کشورمان نیز در حاشیه جنوبی این دریایی کشورمان نیز در حاشیه جنوبی این دریا قرار دارد. صیادان ایرانی از سالیان دور اقدام  صید ماهی خاویاری و تولید خاویار و بسته بندی با برند خاویار ایران می‌باشند.
از سال های بسیار دور خاویار ایران خاویاری محبوب در بین مصرف کنندگان خاویار محسوب می شود. خاویاری بسیار ارزشمند و لوکس که کیفیت و طعم آن زبانزد خاص و عام است.

کاهش جمعیت ماهیان خاویار دریای خزر

دلیل صید و بهره برداری بیش از اندازه ماهیان خاویاری از دریای خزر میزان تولید خاویار در کشورهای حاشیه دریای خزر به شدت افت کرد. این روند کاهش جمعیت ماهیان خاویاری تا جایی پیش رفت که اکنون این ماهیان در معرض انقراض هستند. اما چند سالی ست که برای حفظ نسل شان در حمایت سازمانهای بین المللی  قرار گرفته اند. طی برنامه ریزی ها و اهداف اعلام شده صید تجاری این ماهی ها غیر مجاز و غیر قانونی اعلام شد. این امر باعث احیای نسل این ماهیان در دریای خزر می گردد. همچنین اقداماتی برای تکثیر و رهاسازی بچه ماهی خاویاری در دریای خزر نیز توسط ایران، روسیه و چند کشور دیگر حاشیه دریای خزر در حال اجرا میباشد.

خاویار ایرانی
فروش عمده خاویار ایرانی باکیفیت

روش ها جدید برای تولید و پرورش خاویار در ایران

بر همین اساس تصمیمات جدید در مورد پرورش و تولید ماهیان خاویاری به صورت در استخرها و مراکز پرورش اتخاذ گردید. اصلی ترین مراکز تولید و پرورش ماهیان خاویاری کشورمان در استان های حاشیه دریای خزر حضور دارند.

  • گیلان
  • مازندران
  • گلستان
  • قم
  • اصفهان
  • خوزستان
  • یزد
  • شیراز
  • مشهد

فروش و صادرات خاویار ایرانی

حال با وجود این مراکز میزان تولید و صادرات خاویار ایرانی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. دوباره ایران را به جایگاه اصلی خود در بازار جهانی بر می گردد و چشم انداز خوبی برای بازار خاویار ایرانی در دنیا وجود دارد.

مجموعه ایرانی رایبد خاویار

مجموعه رایبد خاویار در میان مجموعه های که در زمینه خاویار ایرانی فعال هستند یکی از مجموعه های در حال رشد و پیشرفت می باشد. این مجموعه اقدامات موثری در زمینه فروش اینترنتی و سایت های فروشگاهی انجام داده است.

خاویار ایرانی
فروش عمده خاویار ایرانی باکیفیت

خرید اینترنتی خاویار ایرانی در مجموعه رایبد خاویار

در بازار دنیای امروز نمی توان از فضای اینترنت و مجازی به دور بود. لازم است که برای معرفی و فروش محصولات، از اینترنت و سایت های فروشگاهی بهره‌های زیادی را ببریم. لذا برای پیشبرد اهداف خود اقدام به تأسیس چندین سایت در مورد معرفی ماهیان خاویاری و خاویار ایرانی کرده ایم. همچنین وب سایت های فروشگاهی خاویار برای خرید خاویار ایرانی در داخل خارج از کشور را بنا نهادیم.
اگر به دنیال خرید عمده خاویار می باشید، می توانید از این سایت اقدام به خرید کنید.
منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا بهترین نوع خاویار

بهترین خاویار ایران کدام است

خاویار بلوگا بهترین نوع خاویار ایران است؟ آیا در مورد بهترین خاویار ایرانی اطلاعاتی دارید. …

دیدگاهتان را بنویسید