🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات انواع خاویار طلایی

فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی

بهترین خاویار کدام نوع است؟ خاویار محصولی ارزشمند از دل دریا می باشد که در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسد؟ خاویار الماس ایرانی مرغوب تر است یا خاویار سوروگا؟ آیا فروش خاویار در بازار جهانی به صورت عمده انجام می شود؟ خاویار از جمله ارزشمندترین انواع محصولات دریایی است که از دل ماهیان خاویاری تولید می شود. این محصول علاوه بر این که از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است، از نظر اقتصادی دارای درجه یک بوده و در بازار جهانی با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد.

بهترین خاویار

فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی

خاویار ایرانی از طریق ماهیان خاویاری چون شیب، اوزون برون، فیل ماهی، تاس ماهی ایرانی و تاس ماهی روسی و… تولید می شود. ۲۸ گونه از ماهیان خاویار در جهان زندگی می کنند و ۶ گونه از این ماهیان در کشور ایران و در دریای خزر یافت می شوند. البته باید بدانید که مرغوبترین خاویار تولید شده در جهان مختص به دریای خزر است و این دریای پهناور توانسته است بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان را فراهم آورد و در بازار جهانی با قیمت بسیار بالایی به فروش برساند.

معرفی و شناخت بهترین خاویار

انواع خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار طلایی

 

خاویار بلوگا

از مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی که با نام الماس ایرانی معرفی می شود، خاویار بلوگا نام دارد. این خاویار توسط فیل ماهی تولید می شود و البته از گرانترین انواع خاویار محسوب می شود. به دلیل رنگ طلایی و درخشنده این خاویار، به خاویار الماس ایرانی شهرت یافته است.

خاویار سوروگا

گونه ای دیگر از انواع خاویار ایرانی که با نام سوروگا معرفی شده است، از کوچکترین ماهی خاویاری تولید شده و در بازار به فروش می رسد. البته باید بدانید که خاویار سوروگا دارای دانه های ریز و ارزان تری نسبت به خاویار بلوگا می باشد. از نظر کیفیت، خاویار سوروگا در رتبه آخر قرار گرفته است و دلیل آن ریز بودن خاویار می باشد.

خاویار آسترا یا خاویار طلایی

خاویار چالباش گونه ای دیگر از انواع خاویار هایی است که در دریای خزر یافت می شود. البته این خاویار در بازار با نام خاویار طلایی معروف می باشد و رتبه ۳ را در بین خاویار ها به خود اختصاص داده است. این محصول نسبت به خاویار بلوگا ارزان تر بوده و فروش خوبی را در بازار به خود اختصاص داده است.

بهترین خاویار

فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی

فروش بهترین خاویار ایرانی در بازار

خاویار از جمله مرغوب ترین و برترین انواع غذا های دریایی است که از خواص زیادی برخوردار می باشد. البته به دلیل خواص بیشمار خاویار از جمله درمان افسردگی، درمان بیماری های قلبی و عروقی، درمان مشکلات گوارشی و… در بازار با فروش خوبی همراه می باشد. می توان گفت که خاویار ایرانی به صورت عمده و جزئی در بازار فروخته شده و قسمتی از آن را به کشور های دیگر صادر می نمایند. قیمت خاویار ها با توجه به نوعی که دارند متفاوت می باشد و گرانترین خاویار جهان، خاویار الماس ایرانی می باشد.

رایبد خاویار
منبع: ماهی و میگو ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *