خانه / خاویار الماس / فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی
صادرات انواع خاویار طلایی
صادرات انواع خاویار طلایی ایران

فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی

بهترین خاویار کدام نوع است؟ خاویار محصولی ارزشمند از دل دریا می باشد که در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسد؟ خاویار الماس ایرانی مرغوب تر است یا خاویار سوروگا؟ آیا فروش خاویار در بازار جهانی به صورت عمده انجام می شود؟ خاویار از جمله ارزشمندترین انواع محصولات دریایی است که از دل ماهیان خاویاری تولید می شود. این محصول علاوه بر این که از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است، از نظر اقتصادی دارای درجه یک بوده و در بازار جهانی با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد.

بهترین خاویار
فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی

خاویار ایرانی از طریق ماهیان خاویاری چون شیب، اوزون برون، فیل ماهی، تاس ماهی ایرانی و تاس ماهی روسی و… تولید می شود. ۲۸ گونه از ماهیان خاویار در جهان زندگی می کنند و ۶ گونه از این ماهیان در کشور ایران و در دریای خزر یافت می شوند. البته باید بدانید که مرغوبترین خاویار تولید شده در جهان مختص به دریای خزر است و این دریای پهناور توانسته است بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان را فراهم آورد و در بازار جهانی با قیمت بسیار بالایی به فروش برساند.

معرفی و شناخت بهترین خاویار

انواع خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار طلایی

 

خاویار بلوگا

از مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی که با نام الماس ایرانی معرفی می شود، خاویار بلوگا نام دارد. این خاویار توسط فیل ماهی تولید می شود و البته از گرانترین انواع خاویار محسوب می شود. به دلیل رنگ طلایی و درخشنده این خاویار، به خاویار الماس ایرانی شهرت یافته است.

خاویار سوروگا

گونه ای دیگر از انواع خاویار ایرانی که با نام سوروگا معرفی شده است، از کوچکترین ماهی خاویاری تولید شده و در بازار به فروش می رسد. البته باید بدانید که خاویار سوروگا دارای دانه های ریز و ارزان تری نسبت به خاویار بلوگا می باشد. از نظر کیفیت، خاویار سوروگا در رتبه آخر قرار گرفته است و دلیل آن ریز بودن خاویار می باشد.

خاویار آسترا یا خاویار طلایی

خاویار چالباش گونه ای دیگر از انواع خاویار هایی است که در دریای خزر یافت می شود. البته این خاویار در بازار با نام خاویار طلایی معروف می باشد و رتبه ۳ را در بین خاویار ها به خود اختصاص داده است. این محصول نسبت به خاویار بلوگا ارزان تر بوده و فروش خوبی را در بازار به خود اختصاص داده است.

بهترین خاویار
فروش عمده بهترین خاویار الماس ایرانی

فروش بهترین خاویار ایرانی در بازار

خاویار از جمله مرغوب ترین و برترین انواع غذا های دریایی است که از خواص زیادی برخوردار می باشد. البته به دلیل خواص بیشمار خاویار از جمله درمان افسردگی، درمان بیماری های قلبی و عروقی، درمان مشکلات گوارشی و… در بازار با فروش خوبی همراه می باشد. می توان گفت که خاویار ایرانی به صورت عمده و جزئی در بازار فروخته شده و قسمتی از آن را به کشور های دیگر صادر می نمایند. قیمت خاویار ها با توجه به نوعی که دارند متفاوت می باشد و گرانترین خاویار جهان، خاویار الماس ایرانی می باشد.

رایبد خاویار
منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی خاویار الماس

فروشگاه اینترنتی خاویار الماس

فروشگاه اینترنتی خاویار الماس ایرانی را به سراسر کشور ارسال می نماید. خاویار الماس ایرانی …

دیدگاهتان را بنویسید