خانه / خاویار ایرانی / فروش خاویار ایرانی در ترکیه
فروش خاویار ایرانی در ترکیه
فروش خاویار ایرانی در ترکیه

فروش خاویار ایرانی در ترکیه

فروش خاویار ایرانی در ترکیه نیز به صورت ویژه انجام می شود. خاویار ایرانی در کشور ترکیه فروش خوبی دارد و حتی مسافرانی که از کشور ما به ترکیه می روند با خود خاویار را به عنوان سوغات می برند. قیمت خاویار در ترکیه برای مراکزی که توریستی هستند و در بحث گردشگری فعالیت دارند با تخیف بسیار خوبی در نظر گرفته شده است.
کشور ترکیه با جاذبه های گردشگری توریست پذیری بالا باعث شده که مصرف محصولات لوکس غذایی در هتل های این کشور رونق پیدا کند و تمایل به خرید خاویار در هتل های ترکیه افزایش پیدا کند.

خواص بالا و بسیار زیاد محصول غذایی خاویار باعث شده تا خاویارهای ایرانی اصل در کلیه کشورهایی مانند ترکیه مصرف می شود.

فروش خاویار ایرانی در ترکیه

بازار بزرگ خاویار دنیا در ایران

ماهی های خاویاری زیادی در کل جهان زندگی می کنند که این ماهی ها ۲۷ گونه هستند که در کل دریاهای جهان زندگی می کنند که شش گونه از این ماهی ها در دریای خزر کشور ایران وجود دارند و در حال زیستن هستند. بعد از ممنوع شد صید ماهی خاویاری از ایران، تعداد مجموعه های پرورش ماهی خاویاری در ایرانافزایش پیدا کرد به گونه ایی که دوبباره میزانتولید خاویار ایران افزایش پیدا کرده است.

کشورهای تولید کننده خاویار

 • ایران
 • روسیه
 • آذربایجان
 • آلمان
 • ایالات متحده
 • و….

فروش خاویار ایرانی در ترکیه

فروش خاویار ایرانی در ترکیه

ماهی های معروفی در دریای خزر زندگی می کنند که خاویارشان در ایران استحصال می شود و این امر باعث شده تا بیشتر از نصف خاویار جهان در کشور ایران تولید شود. خاویارهای ایرانی یکی از خاویارهای بسیار معروفی از لحاظ کیفیتی می باشند و این امر باعث شده تا خاویارهای ایرانی به بیشتر کشورها اعم از ترکیه نیز صادر شوند.

ورود به بازار ترکیه باعث رونق صادرات خاویار ایرانی می شود. تاجران ایرانی که در کشور ترکیه فعال هستند می تواند در زمینه صادرات و بازار خاویار ورود داشته باشند. تمهیدات خوبی برای تجار در نظر گرفته ایم.

فروش خاویار ایرانی

خاویار یکی از نایاب و گران ترین محصولات غذایی هستند که در دریایی خزر تولید می شوند. خاویارهای ایرانی از نظر کیفیت محصولی جزء بالاترین غذاها در کل جهان می باشد و این موضوع باعث شده تا به میزان زیادی به فروش برسد. تخم ماهیان خاویاری که همان خاویار است دارای خاصیت بسیار زیادی می باشد و این امر باعث شده تا به کلیه افراد گفته می شود خاویار مصرف نمایند. خاویارهای ایرانی دارای انواع متعددی هستند که سعی می کنیم انواع آنها را در این متن برای شما عزیزان نام ببریم و شما را با آنها آشنا نماییم.

انواع خاویارهای ایرانی

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • فشرده
 • کلاسیک

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل ایرانی

خاویار اصل ایرانی با قیمت مناسب

خاویار اصل ایرانی با قیمت بسیار بالایی در بازار تبادل می شود و اما بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید