نمایندگی خاویار ایران
پنج شنبه , اسفند ۱ ۱۳۹۸
خانه / رایبد خاویار / فروشگاه خاویار ایران در تهران
فروشگاه خاویار

فروشگاه خاویار ایران در تهران

فروشگاه خاویار که به فروش این ماده غذایی گرانبها می پردازند در شهر های مختلفی وجود دارد. اگر به دنبال خرید خاویار اصل و طبیعی که دارای خواص زیادی می باشد هستید به فروشگاه خاویار در تهران مراجعه کنید.
از گران ترین و با ارزش ترین غذاهای دنیا می توان به خاویار اشاره کرد. این ماده گرانبها و پر خاصیت که دارای ویتامین های زیادی می باشد از ماهی های خاصی تهیه می شود.
دریای خزر یکی از منابع اصلی تولید کننده خاویار در جهان می باشد که در ادامه به بررسی بحث های مهمی پیرامون خواص خاویار و خرید و فروش آن می پردازیم.

فروشگاه خاویار

خاویار از چه ماهی هایی تهیه می شود؟

تنها تعداد اندک و محدودی از ماهی ها وجود دارند که توانایی تولید خاویار را در شکمشان دارند به همین دلیل کمیاب هستند. چند مورد از ماهی های خاویاری به شرح زیر است

 • فیل ماهی
 • قره برون
 • تاس ماهی روس یا چالباش
 • ماهی خاویار شیپ
 • ماهی اوزون برون یا سوروگا

در گذشته پس از گرفتن ماهی ها از آب آن ها را می کشتند و گوشتشان را می فروختنند اما امروزه با پیشرفت علم با عمل ساده ای شکم ماهی را برش می دهند و پس از استخراج خاویار آن را با آب برمی گردانند.
در ایران این ماهی ها در دریاهای مختلف شمال و جنوب وجود دارند که این موضوع باعث شده تقریبا ۹۰ درصد تولید خاویار در ایران صورت بگیرد.

مزایای مصرف خاویار

در مصرف خاویار چه بصورت خام یا پخته فوایدی نهفته است که به بررسی تعداد کمی از آن ها می پردازیم که به ارزش آن پی ببرید.

فروشگاه خاویار

 • پیشگیری و درمان بیماری های گوارشی
 • تسکین درد های مختلف
 • جلوگیری از افزایش کلسترول خون
 • درمان سرطان و کاربرد در روند شیمی درمانی
 • افزایش قوا و توان در افراد ورزشکار
 • پیشگیری از بیماری های قلبی

به دلیل طعم و بوی خاصی که این غذا دارد و ممکن است به ذائقه برخی افراد خوش نیاید می توانید در کنار آن از سبزیجات یا زرده تخم مرغ و مواد طعم دهنده استفاده کنید.

خرید و فروش خاویار در ایران

ایران به عنوان یکی از اصلی ترین و موفق ترین تولید کنندگان خاویار، با صید ماهی های خاویاری از دریا و استخراج خاویار از شکم ماهی ها علاوه بر فروش در ایران به صادرات آن به کشور های عربی و اروپایی همسایه می پردازند.
صادرات خاویار یکی از منابع درامد ایرانیان است که به اقتصاد ما کمک شایانی کرده است و در این زمینه با پشرفت هایی روبرو شده ایم. از کشور های اصلی که جزو بازار های صادراتی برای ما محسوب می شوند کشور ها اروپایی به خصوص آلمان می باشد.

فروشگاه خاویار

فروشگاه خاویار

در ایران مراکز خرید و فروشگاه های زیادی وجود دارد که می توانید نیاز خود به خاویار، این ماده ارزشمند و پر خاصیت را برآورده کنید. با توجه به مزیت هایی که برای مصرف خاویار ذکز شد خرید آن هم بین مردک رایج است.
البته به علت قیمت بالایی که این غذا دارد برای خیلی ها مقدور نیست آن را خریداری کنند. برای خرید می توانید به فروشگاه های خاویار در تهران و یار شهر ها مراجعه کنید.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار صادراتی در رایبد خاویار

فرصت خرید اینترنتی خاویار در تهران

فرصت خرید اینترنتی خاویار در تهران را با فروشگاه رایبد خاویار بدست آورید. خاویار یکی …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار